هنک Zekanis به ارمغان می آورد تفکر مثبت و نماز را به بیماران بیمارستان

“من از شما به نظر داوطلبانه. شما می توانید تفاوت را. تاثیر زندگی کسانی که نیاز شما بیشتر و ایجاد یک فراموش نشدنی, heartwarming تجربه ای که با شما باقی می ماند برای همیشه.”

هنک Zekanisمحلی که در سال 1999 دریافت کرد Benemerenti مدال از پاپ ژان پل دوم برای طول عمر خود از خدمات یک مثال خوب از مزایای فعالیت های داوطلبانه.

Zekanis خواهد شد که خود را جشن می گیرند 85 تولد در ماه ژوئن در فیلادلفیا به دنیا آمد به یک خانواده پنج. مادر او و مادر نشان داد به عنوان مثال و اصرار داشت که اعضای خانواده داوطلب زمان و حمایت های مالی به کسانی که کمتر خوش شانس.

او با حضور La Salle College متوسطه و دریافت مدرک BS از La Salle College هر دو مسیحی برادر موسسات که تشویق خدمت به جامعه است. او اهدا شد MBA از دانشگاه و خدمت فعال و ذخیره وضعیت در ایالات متحده آمریکا ارتش بازنشستگی به عنوان یک کاپیتان.

این جوان خلاق Philadelphian و همسرش جوآن پیوست, شرکت های بزرگ جهان در سن 25. Zekanis شد توسط چند فورچون 500 شرکت از جمله بانک مرکزی آمریکا و بل هاول و RCA.

در اوایل 1980s Zekanis به عنوان معاون رئيس جمهور و مدیر کارخانه برای RCA کارخانه تولید کابل سیستم تلویزیون در مکزیک است. او نظارت 1,000 پرسنل و بینش به دست آورد به چالش های کسانی زحمتکش مردم مواجه شده است. در مکزیک او بسیار با انگیزه برای کمک به دیگران.

هر چند او و همسرش نقل مکان کرد و چند بار در طول خود را در شرکت های بزرگ مشغول زندگی یک چیز سازگار بود می گوید Zekanis. “ما همیشه زمان برای داوطلب بدون توجه به جایی که ما زندگی می کردند در هفت متحده در سراسر کشور است. آن را انجام, به یاد ماندنی و سرگرم کننده است.”

در ساگوس, کالیفرنیا, زن و شوهر نامیده می شد پس به منظور تسهیل سرمایه, کمپین برای ساخت یک کلیسای جدید برای رشد جامعه است. برای 10 سال آینده آنها اختصاص زمان و پول به ساختمان خیابان Kateri Tekakwitha محله که به رشد امروز است.

Zekanis می گوید او و همسرش را انتخاب کرد “به بازنشسته برای انجام کاری به جای بازنشسته از چیزی.”

حل و فصل در لا کوئینتا زن و شوهر تصمیم به داوطلب در خدمات شبانی تیم به عنوان قاضی عسگر را دستیاران در آیزنهاور سلامت. این داوطلب مورد نیاز آموزش گسترده بیش از 14 هفته و در طول 10 سال گذشته Zekanis برآورد او بازدید کرده حدود 10000 بستری بیماران است.

او به تازگی منتشر شده کتاب “سلام نام من هنک” Zekan تواریخ گفت وگو با بیماران متعددی اشاره کرد که در بیمارستان باقی می ماند ترسناک و چالش برانگیز است چرا که بیماران نمی توانند پیش بینی و یا کنترل نتایج.

پس از 10 سال در خدمات معنوی Zekanis خواسته شد تا داوطلب برای شروع یک گروه بحث و گفتگو برای 35 عضو آیزنهاور حافظه مرکز مراقبت در صحرا. های خاطرات قدیمی انرژی, اعضای, به شرکت و لذت بردن از تجربه خود را.

در حالی که جوآن سرطان درگذشت در سال 2017 Zekanis و فرزندان خود را ادامه سنت خانواده از دادن نه تنها تلاش و حمایت بلکه پول به کسانی که کمتر خوش شانس.

“امید, تفکر مثبت, مثبت, محیط و دعاهای مهم برای شفا و به زندگی روزمره. داوطلبان از انواع مورد نیاز در بیمارستان ها و سایر موسسات مراقبت برای مردم” Zekanis می گوید.

سوزان Lintz ایوس محلی نویسنده مستقل و نویسنده از “باب درخت که یک ستاره تبدیل شد,” مصور کریسمس کتاب برای کودکان است. او می نویسد: برای نشریات محلی در همه موضوعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر