اجازه ندهید که آموزش و پرورش یک COVID-19 مصدوم. پشتیبانی PSUSD اضطراری صندوق

این انسان دوستی چشم انداز در Coachella Valley قطعا این تغییر فصل. رفته بودن زمان در حال سیاه و سفید کراوات حوادث که در آن سخاوتمندانه اهدا کنندگان گرد هم می آیند در حمایت از ارزش باعث می شود. جایگزین آنها شده اند جدید و متفاوت فوریت در اطراف COVID-19.

تاثیر coronavirus است که قطعا تمرکز در بنیاد پالم اسپرینگز Unified School District, the 501(c)(3) جمع آوری کمک های مردمی بازوی منطقه است. برآورد 124,000 مدارس در ایالات متحده به طور فیزیکی بسته در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از 54 میلیون دانش آموزان در نمرات K-12 در میان آنها نزدیک به 22,000 دانش آموزان از پالم اسپرینگز Unified School District (PSUSD). اما تا آنجا که یادگیری می رود این است که چیزی جز یک “تمدید رخصتی بهار.”

دانش آموزان در حال حاضر انجام “آموزش از راه دور” آنلاین با تشکر از Chromebook قرص و وای فای نقاط داغ ارائه شده به دانش آموزان که قبلا منطقه صادر شده دستگاه های. علاوه بر این برای 9 بیرون از 10 دانش آموزانی که بستگی دارد در وعده های غذایی مدرسه برای بخش قابل توجهی از آنها تغذیه روزانه منطقه گرفته شده برای توزیع کسانی که وعده های غذایی.

برخی از هزینه های درگیر در مراقبت و آموزش دانش آموزان در طول تمدید تعطیلی مدارس می تواند تحت پوشش در بودجه منطقه. دیگران نمی توانند. به همین دلیل است که بنیاد راه اندازی کرده است که PSUSD COVID-19 اضطراری مدرسه صندوق. حداقل برای چند ماه آینده ما در حال کار برای افزایش منابع مالی لازم برای نگه داشتن بچه های ما تحریک سالم و آموزش در خانه است.

در سال های اخیر بنیاد متمرکز بودجه, همه چیز از رباتیک تجهیزات بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) آموزش و پرورش به ابزار برای آموزش موسیقی. اما در این بحران وظیفه ما منتقل شده به چهار تمرکز مناطق از جمله نیاز فوری به جمع آوری پول برای لوازم مدرسه به غنی سازی صفحه اصلی-تحصیل تجربه و کتاب های تفریحی و برنامه های درسی مربوط به خواندن در یک زمان از کتابخانه تعطیلی. در ماه به شما کمک رسانی در مناطق دیگر یک “حفاظت از هنر” ابتکار پس از هنرهای اغلب اولین منطقه برای دریافت برش در رکود اقتصادی و امکان تابستان موسسه آموزش برای حیاتی “گرفتن” در این ماه آمده است.

در حالی که بسیاری از چیزهایی هستند که قربانی در این زمان دشوار است ما نمی توانیم اجازه می دهد یک نسل از کودکان محلی آموزش و پرورش به یکی از آنها.

این بسیار مهم است ما در حفظ و یادگیری دانش آموزان و پر رونق در حالی که آنها در حال انجام درس و تلاش برای نگه دارید تا در صفحه اصلی می گوید:” ساندرا لیون اد. D., سرپرست مدارس. “در حال حاضر آن است مهم تر از همیشه برای کمک به آسیب پذیر ترین در میان دانش آموزان ما ماندن درگیر در مدرسه کسب دیپلم خود را و ساخت آینده ای بهتر برای خود و جوامع ما. ما نمی توانیم اجازه همه گیر حاشیه یادگیری است.”

ولی ساکنان خواهد شد از دیدن تبلیغات و توسعه در اطراف ما COVID-19 کمپین در هفته ها و ماه آمده است. ما نیاز به جمع آوری 1 میلیون دلار برای خرید مکمل مواد آموزش به نگه داشتن ما در آموزش و پرورش دانش آموزان دست نخورده و حرکت رو به جلو. به عنوان یک نتیجه از کنگره گذشت اخیر محرک لایحه خیریه کسر شده است گسترش یافته و به یک سال “جهانی کسر.” برای مالیات دهندگان که جزء به جزء نوشتن لایحه آسانسور کلاه سالانه دادن از 60 درصد از درآمد ناخالص تنظیم شده به 100 ٪ برای سال 2020 سال مالیاتی و اجازه می دهد تا غیر itemizers به کسر تا 300 $به صورت نقدی دادن.

آسان اهدای دستورالعمل به PSUSD بنیاد COVID-19 اضطراری مدرسه صندوق و جزئیات بیشتر را می توان در یافت psusdfoundation.net/covid. ما هم هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن که ما یک اهدا کننده مسابقه تا 20.000 دلار از بودجه ما افزایش از طریق این تلاش است.

الن گودمن مدیر بنیاد پالم اسپرینگز Unified School District 501(c)(3) غیر انتفاعی جمع آوری کمک های مردمی بازوی منطقه متهم به جمع آوری کمک مالی به پل شکاف مالی در شش منطقه شهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر