دو برابر نفوذ مقعدی در پالم اسپرینگز در ادامه تمرین یوگا از طریق زوم کمک به طور منظم ماندن متمرکز

کریستین اولسون شده است تمرین یوگا از سال 1976 و او قطعا می داند که قدرت از یک عمل خوب است. چگونه بهبود می یابد هر دو بدن و ذهن است. اما یوگا در مورد خیلی بیشتر. آن را در مورد تنفس خود افکار مثبت خود را و قدرت خود را — که همه چیز ما باید در حال حاضر در طول این زمان به چالش کشیدن از coronavirus مستند.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار و اولسون تا به حال به او را محبوب و معشوق شهری ورزشگاه که قرار است در کویر ایدز پروژهاو می دانست که او تا به حال به نوعی ادامه کلاس های خود را.

وارد زوم. آن را تبدیل به نقره خود را پوشش.

“من خیلی نگران,” او می گوید. “من تا به حال کلاس های منظم و مشتریان برای سال های بسیاری از. آنها بستگی دارد و این اعمال را, بنابراین من می دانستم که من تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد همان روال است.”

به عنوان با بسیاری از شرکت زوم تبدیل به یک نجات دهنده زندگی در بیشتر راه بیش از یک.

اولسون تاکید ما این است که “یوگا نیست فقط در مورد شمار. آن را در مورد نفس بیش از حد — و نفس زندگی است: هنگامی که ما را ترک رحم, گرفتن که اول نفس و هنگامی که ما آخرین نفس. این بسیار مهم است برای ما عمل به اذعان تنفس ما.”

به طور منظم در کویر ایدز پروژه بسیار سپاسگزار است که اولسون ادامه داد: کلاس آنلاین و جایزه برای اولسون است که حتی مشتریان و دوستان است که باید نقل مکان کرد و دور از این منطقه می تواند در حال حاضر عضویت در تقریبا.

“در ابتدا, این خنده دار بود برای تدریس به تنهایی در مقابل یک دوربین” او می گوید. “اما در حال حاضر آن را تبدیل به بسیار آسان است و من عاشق دیدن جدید و قدیمی مواجه است.”

بخشی از آنچه می سازد COVID-19 خیلی ترسناک است که این ویروس در ما تاثیر می گذارد سیستم تنفسی. اما با اولسون تمرکز بر تنفس در کلاس آن را تبدیل به یک راه عالی برای تمرین ریه ها ما را به عنوان به خوبی به عنوان ما بدن ذهن و روح.

“یوگا زندگی” اولسون “و یوگا این زندگی ادامه خواهد داد و از طریق زوم. همه ما بسیار سپاسگزار است.”

Namaste کریستین. ما “نفس” به آن!

Sandie نیوتن است که برنده جایزه پخش روزنامه نگار که شروع کار خود را در لس آنجلس به عنوان شرکت میزبان از سراسر کشور همزمان نشان می دهد “ساعت Magazine.” او در ادامه به بسیاری از میزبان های محلی و ملی را نشان می دهد مانند “هالیوود خودی” قبل از تبدیل شدن به یکی از اصلی مجریان برای E! در سال 2017, او نقل مکان کرد و تمام وقت به صحرا برای پیوستن به NBC پالم اسپرینگز به عنوان خبرنگار برای NBCares.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر