‘یک مقطع بحرانی’: Coachella Valley, اخبار رسانه های اوردرایو اما تبلیغات چروک

CV مستقل را فراهم می کند در عمق روزنامه نگاری در مورد خبر و فرهنگ در Coachella Valley, سوخت, تبلیغات, دلار است که تا حد زیادی آمده از حوادث و رستوران ها.

اما زمانی که coronavirus آمار حدود 80 درصد از کسانی که دلار خشک ترک موسس ویرایشگر جیمی Boegle hustling به پیدا کردن منابع درآمد برای پوشش هزینه های خود را برای استخدام نویسندگان در حال اجرا یک وب سایت و چاپ ماهانه نسخه.

او مشبک 5.000 دلار کمک مالی از Facebook روزنامه نگاری پروژه و $2,000 فدرال فاجعه وام. خوانندگان شده است سخاوتمندانه هر دو اهدا برای انتشار در شماره رکورد خرید و راه اندازی, رنگ آمیزی کتاب شامل تصاویری از Coachella Valley.

اما کسانی که دلار را برای آنچه که او به طور معمول این زمان از سال است. و اگر Boegle پول ذخیره کرده بود و در انتظار به طور معمول آهسته فصل تابستان آینده نامشخص باقی مانده است.

“این رفتن به اندازه کافی اگر اقتصاد به طور کامل در مخزن برای سه سال آینده و تبلیغات نمی آید به جایی که بود ؟ آن را نمی تواند پایدار,” او گفت:.

Boegle است به دور از تنهایی. Coachella Valley محلی اخبار رسانه ها شاهد کاهش درآمد به عنوان کسب و کار خود را جلو و تبلیغات در طول coronavirus همه گیر برخورد یک تهدید به یک صنعت در حال حاضر روی سنگ: بیش از یک در پنج روزنامه بسته شده است پس از سال 2004 و اخبار تلویزیون مخاطبان شده اند کاهش برای سال.

در همان زمان رسانه های در حال دیدن بی سابقه تقاضا برای اخبار محلی خدمات عمومی که ضروری توسط ایالت کالیفرنیا و انتقادی به chronicling عواقب این بیماری همه گیر.

چرا که برای همه کار خود را اعم از خبر یا بدخیم ملی رسانه ها را پوشش نمی آنچه که آشکار در Coachella Valley در یک روز به صورت روز.

که به روزنامه نگاران که در اینجا زندگی می کنند.

“این واقعا مهم است که وجود دارد چند تا رسانه های خبری در اینجا است که ما در حال گرفتن مردم اطلاعات مورد نیاز آنها” Boegle گفت. “دیگری که در آن آنها می رویم به آن را دریافت؟”

“انجام بهترین ما می تواند احتمالا’

جان McMullen اجرا می شود دو سال از iHub رادیو دیجیتال پخش رادیو های موجود برای جریان آنلاین. این تمرکز تنها در Coachella Valley, اخبار, با, بحث سبک نشان می دهد رادیو میزبانی شخصیتهای محلی و کارشناسان موضوع.

ایستگاه تا به حال در اطراف 61,000 منحصر به فرد شنوندگان هر هفته در ماه آوریل از حد معمول به طور متوسط حدود 43,000. McMullen ویژگی های است که به مردم صرف زمان بیشتری را در خانه.

هنوز خود را از تبلیغات کاهش یافت به چنین نرخ پایین که همه گیر آمار که ایستگاه شروع به نواختن موسیقی در طول معافیت های تجاری. سپس آنها راه اندازی یک برنامه را به رایگان و تبلیغات برای کسب و کارهای محلی که هنوز هم باز است.

“ما تنها ایستگاه خبری محلی که همه اخبار محلی و بحث در اطراف ساعت” McMullen گفت. “تا زمانی که ما در اینجا ما قصد داریم به نگه داشتن عامل به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانیم به کسب و کار به عنوان معمول و همچنین کمک به همه این کسب و کار است.”

KUNA-FM Radio La Poderosa 96.7 است این منطقه بالاترین امتیاز پخش ایستگاه های رادیویی. و آن را تنها به زبان اسپانیایی ایستگاه خبری همزمان بدون برنامه نویسی, گفت: عمومی مدیر فروش Celeste گونزالس که نظارت همچنین فروش به صورت محلی Telemundo وابسته KUNA-تلویزیون.

با توجه به سقوط 2019 نیلسن صوتی آمار و ارقام پالم اسپرینگز رسانه های بازار دارای جمعیتی حدود 365,000 از جمله 172,000 مردم (یا 47%) که اسپانیایی هستند.

KUNA-FM و KUNA-تلویزیون بخشی از خلیج کالیفرنیا پخش شرکت که مجوز چندین ایستگاه های رادیویی و پنج ایستگاه تلویزیونی در Coachella Valley از جمله KESQ.

در عين حال منابع محلی برای اسپانیایی زبان, جامعه,” او گفت:. “با در نظر گرفتن این مسئولیت به قلب هرگز مهم تر بوده است.”

در زمانی که پخش تبلیغات به پایین است که توسط تقریبا نیمی از سراسر اکثر ایستگاه های تلویزیونی و زیان در زبان اسپانیایی رسانه ها نیست به عنوان بد به عنوان کسانی که در این ایستگاه گفت: خلیج فارس پخش مدیر کل جری Upham.

Gonzalez ویژگی های است که به این واقعیت است که بسیاری از KUNA کارکنان تبلیغات شده است با ایستگاه 10 تا 25 سال و دارای روابط عمیق در جامعه است.

هنگامی که شروع کسب و کار بسته تا با توجه به این ایالت پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس, برخی از تبلیغات شروع به کشیدن اقدام به خرید. اما دیگران تا به حال تبلیغات خود را دوباره ابزارکاری به توضیح آنها واقعیت های جدید مانند رستوران ها تبلیغات خود را به کسب و کار.

گونزالس گفت این بود که “یک تلاش عظیم” که درگیر سریع دوباره برنامه نویسی به تغییر این پیام به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر برخی از کسانی که تبلیغات تبدیل شده اند دوباره به عنوان کسب و کارهای محلی اضافه کردن بیشتر ارائه شده مانند غذای رایگان برای اعضای جامعه در مبارزه با ناامنی غذایی, او گفت:.

“ما نان و کره واقعا محلی و کسب و کارهای کوچک” او گفت:. “من فکر می کنم ما همه تحت تاثیر قرار شده است اما برای ما اتصال به جامعه بزرگ است.”

‘پله’

خلیج کالیفرنیا پخش شرکت متعلق به News-Press & Gazette Company. تا کنون شرکت نکرده بود و هر گونه اخراج یا furloughs اما استخدام های جدید در برگزاری Upham گفت.

و هیچ تصویر روشنی برای آنچه در پیش روست در یک منطقه که در آن مقدار از درآمد حاصل از تبلیغات متکی بر نوع تفریح و سرگرمی است که در متوقف مجازی. قناری در معدن زغال سنگ برای رسانه های محلی و آمد در اوایل ماه مارس زمانی که BNP Paribas Open مسابقات تنیس در Indian Wells, اولین عمده ایالات متحده رویداد ورزشی لغو شد در آستانه همه گیر.

در آن زمان با آن حدود 400 میلیون دلار تاثیر اقتصادی در Coachella Valley از جمله رسانه های محلی و تبلیغات.

“اقتصاد ما در اینجا بر اساس گردشگری و افزودنی حباب و خرده فروشی” Upham گفت. “بسیاری از آنها تا به حال نزدیک به حدی است. که تا به حال تاثیر دراماتیک.”

در KESQ های تحریریه ساخته شده سریع محوری به کار از خانه و گزارش با خیال راحت هنگامی که این بیماری همه گیر, ضربه, گفت اخبار مدیر ربکا جانسون.

آنها با تکیه بر برنامه ها و تلفنی برنامه برای کمک به زنده مصاحبه با منابع که نمی تواند حضور فیزیکی. آنها با استفاده از غرفه های میکروفون برای ضبط مصاحبه در حالی که تمرین فیزیکی فاصله و زندگی جریان کنفرانس مطبوعاتی با مقامات دولتی.

“همه چیز تغییر واقعا سرعت و مردم می خواهند بدانند که چه چیزی اتفاق می افتد که لحظه مناسب از منبع” او گفت:. “ما شده ایم پله پوشش ما, اما ما همچنین باید تعهد خود را به انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید برای حفظ کارکنان خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

برای کمک به دیدار با خمیازه نیاز به اخبار آنها راه اندازی یک “Coronavirus سوال” نشان می دهد به پاسخ viewer سوال ارسال شده از طریق وب سایت. در حالی که قرار بود یک بار بخش فرمت ثابت آنقدر محبوب است که چرخید به خود برنامه که ايران در CBS محلی 2 و روباه پالم اسپرینگز.

آنها همچنین راه اندازی یک ترکیب تحریریه و تبلیغات تلاش به نام “Open4Biz” با یک وب سایت تدوین ساعت و عملیات برای کسب و کارهای محلی که آنها می توانید استفاده کنید به صورت رایگان و مصاحبه تلویزیونی با صاحبان.

تلاش هستند خسته شده اید; بینندگان برای KESQ شب پخش شده تا 20 درصد به 40 درصد است.

داستان مشابه در NBC پالم اسپرینگز که در آن رتبه های بالا هستند اما تبلیغات گرفته شده nosedive گفت: لنگر و مدیر اخبار Gino لمانت.

“ما تا به حال بیشتر بینندگان از ما تا به حال در 20 سال تبلیغ نمی تواند در هوا در حال حاضر” او گفت:.

حدود 10 نفر از اعضای ایستگاه کارکنان شده است furloughed با توجه به وضعیت بودجه. و در یک بازار کوچک ایستگاه که در آن بسیاری از کارکنان در حال حاضر در خدمت توابع چندگانه به این معنی است که وجود دارد کارهای اضافی برای برخی از, را در, و یا کار سوئیچ لمانت گفت.

اما حتی با کوچکتر کارکنان, the show must go on. این برنامه با تکیه بر مجازی مصاحبه بیشتر از همیشه به لطف استفاده گسترده تر از سیستم عامل مانند زوم. و ایستگاه اضافه شده دو نیم ساعت اسلات اختصاص داده شده به اطلاعاتی coronavirus اخبار در مارس لمانت گفت.

ایده این بود برای ایجاد یک محل برای طلسم کردن اطلاعات واقعی و برطرف کردن هر گونه افسانه و یا شایعه رفتن در اطراف آنلاین.

آنها همچنین تصمیم به تمرکز بر روی داستان از حسن نیت با Sandie نیوتن جدید “لنت نقره ای” بخش با داستان در مورد چگونه ساکنان محلی در حال مقابله و یا کمک به یک.

“ما ساخته شده است که بسیار تلاش آگاهانه در اوایل” لمانت گفت. “با آخرین عفونت نرخ مرگ و عوارض آن را فقط به عنوان مهم است آنچه که مردم انجام می دهند کمک کند.”

‘هیچ سنگ نمیماند که پشت’

در صحرا خورشید کارکنان عمدتا مشغول به کار از راه دور از اواسط ماه مارس. برخی از کارکنان کار خارج از اتاق خبر در Gene autry دنباله. دیگران به تجهیزات حفاظت فردی به گزارش از اطراف دره. کسانی که در خانه شانه ده ها تن از وب سایت های crunch اعداد را به تماس های تلفنی بی شماری و کمک به ایجاد منسجم روزانه تصویر چه چیزی اتفاق می افتند در Coachella Valley.

همه که اخبار درایوهای قابل توجه خوانندگان تغییرات: صحرا خورشید سایت مشبک 10.6 میلیون نمایش صفحه در ماه مارس و آوریل گفت: سردبیر اجرایی جولی Makinen با 28% ترافیک بیشتر از حد انتظار در ماه مارس و 69 درصد بیشتر از هدفمند برای ماه آوریل است.

خورشید صحرا نیز به یک نقطه عطف 10000 دیجیتال مشترکین در ماه آوریل یک معیار است که قبلا انتظار به پایان رسید در ماه اکتبر و سیگنال های که بیشتر خوانندگان انتخاب برای حمایت از روزنامه نگاری مصرف می کنند.

“حجم از مردم نوشتن و یا ترک من پست های صوتی ضمن تشکر از ما برای پوشش ما شده است بالاتر از نرمال” Makinen گفت. “من فکر می کنم آنها قدردانی ما پرسیدن این سوالات و حقیقت squadding رهبری ما به عنوان ما به جلو حرکت کنید و سعی کنید به تصمیم گیری درست.”

اما آن موفقیت نیست ترجمه به درآمد. Makinen گفت: چاپ و تبلیغات خاموش است قابل ملاحظه ای که بدان معنی است که به طور معمول قوی نسخه چاپ شده است برای دریافت بسیار کوچکتر با مراحل مانند پیرایش بخش ویژه, از بین بردن ویژگی های مانند سهام جداول و فروپاشی پوشش ورزشی.

“ما سعی کرده ایم به کاهش در تعدادی از صفحات ما در چاپ اما واقعا خشن به دلیل وجود اخبار بیشتر از همیشه” Makinen گفت.

این همچنین به معنای کاهش به کارکنان با یک هفته furloughs هر ماه برای تمام کارکنان که ترک باقی مانده روزنامه نگاران تلاش برای پوشش همان وسعت ، پوزیشن های باز به احتمال زیاد به پر شود برای آینده قابل پیش بینی و companywide اخراج آمار در اواخر ماه آوریل است.

هر چند Makinen امیدوار است درآمد حاصل از تبلیغات را به باز گشت او گفت: بعید است باید در همان سطح به عنوان کسب و کار در تلاش برای بازیابی خود را از همه گیر ضرر و زیان است. بنابراین مانند Boegle او در lookout برای درآمد جدید گزینه های.

که شامل جمع آوری کمک های مالی برای دو روزنامه نگاران شروع این بهار از طریق گزارش, امریکا, قرار دادن برنامه در حال ظهور روزنامه نگاران است که نیاز به یک $46,000 محلی مطابقت به صندوق نیمی از حقوق خود را. او همچنین اعطای-نوشتن و به دنبال چه گزینه های در دسترس هستند برای تبدیل فرد در حوادث مانند قصه گوهای پروژه به آنلاین meetups.

“من می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت” او گفت:. “اما در این زمان وقتی که من واقعا احساس می کنم باید با تمرکز 100 درصد از انرژی در گزارش اخبار و مدیریت تیم من از خبرنگاران من هم تقلا برای پیدا کردن پول و منابع است.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر