به عنوان بسیاری از نقاط جهان همچنان در صفحه اصلی با توجه به coronavirus بسیاری از مردم قرار داده اند امید خود را از بزرگ اقتصادی بازگشایی در یک واکسن. با بیش از 100 واکسن نامزدها برای Covid-19 در تولید همه چیز به نظر می رسد به دنبال — و عقل متعارف اغلب بیان توسط مقامات کاخ سفید این است که این تاخیر می تواند در عرض 12 تا 18 ماه. وزیر دفاع علامت Esper آشکار وعده داده است که “ما ارائه خواهد شد در پایان این سال یک واکسن در مقیاس به درمان مردم آمریکا و شرکای ما در خارج از کشور.”

اما برخی از کارشناسان هشدار می دهند حتی 12 تا 18 ماه ممکن است, خوش بینانه برای یک Covid-19 واکسن: رکورد قبلی برای گرفتن یک واکسن شد و چهار سال و یک کلیشه در این زمینه این است که توسعه واکسن اندازه گیری شده در سال و نه ماه.

است که می گویند که شانس یک به طور گسترده ای در دسترس واکسن ظرف 12 تا 18 ماه صفر هستند. اما آنها نه 100 درصد یا. Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت 12 تا 18 ماه جدول زمانی “بسیار بلند پروازانه.” کندال Hoyt واکسن و امنیت زیستی متخصص در دارتموث به من گفت از آن خواهد شد یک چالش اما مسلما شدنی: “این تصور ما می تواند چیزی در آن جدول زمانی — اگر همه چیز درست است.”

Two scientists in blue scrubs work in a medical lab.
Andressa Parreiras, biomedic و لاریسا Vuitika, زیست شناس, کار در یک آزمایشگاه در استخراج از coronavirus مواد ژنتیکی در بلو هوریزونته, برزیل, در مارس 24.
پدرو ویللا/گتی ایماژ

وجود دارد دو مشکل عمده است. برای اولین بار آن را روشن نیست که آیا یک واکسن حتی می توان توسعه یافته آن را ممکن است به عنوان درست بوده است برای دیگر عوامل بیماری زا مانند مالاريا و HIV که حتی بهترین دانشمندان هرگز فقط کرک Covid-19 coronavirus.

حتی اگر واکسن نامزد می کند و نشان می دهد وعده زمان یک جزء لازم از این خط از تحقیقات است. دانشمندان ماه نیاز به بررسی نیست فقط اگر یک واکسن موثر در اعطای مصونیت ماه بلکه اگر آن را بی خطر از عوارض جانبی می تواند تا هفته ها یا ماه پایین خط. ایمنی معانی مهمی برای بهداشت عمومی بیش از حد: هر گونه آسیب از یک Covid-19 واکسن استفاده می شود می تواند توسط ضد واکسن طرفداران که در حال حاضر به گسترش پیام خود را حتی با حقایق در برابر آنها به تداوم دستور کار خود.

حتی بدون یک واکسن هنوز هم وجود دارد شانس است که دیگر علمی و نوآوری های پزشکی آمده است که Covid-19 به طور قابل توجهی کمتر خطرناک حتی اگر آنها نمی آشکار درمان آن. پیشرفت در درمان, همراه با به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی ظرفیت برای دیدن همه بیماران آلوده (هنوز یک کار در حال پیشرفت) می تواند پایان دادن به حداقل برخی از اجتماعی فاصله حتی اگر واکسن نیست.

و برخی از کارشناسان هنوز هم امیدوار واکسن را به سرعت می آیند. “من خوشبین هستم” ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا به من گفت. “انگار فقط به مقدار کاری که انجام شده در موازی.”

اما یک واکسن ناجی آمده ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان ما همه امیدواریم. برای سیاستگذاران است که به معنای قرار دادن بیشتر سهام در سایر درمان های پزشکی و همچنین به عنوان یک واکسن و افزایش اقدامات دیگر مانند تست و ردیابی است که شما اجازه متحده تا حدودی سهولت اجتماعی فاصله حتی بدون یک واکسن. برای عموم مردم آن را به معنی آماده شدن برای ماندن در خانه را به برخی از درجه برای بیش از آنها ممکن است ترجیح می دهند.

کارشناسان تاکید کرد که توسعه واکسن زمان زیادی طول می کشد — و این نه فقط به دلیل موانع اداری و یا بیش از حد محتاط اقدامات است.

برای یک کانديد واکسن است که می تواند اعتبار به عنوان چیزی واقعی از طریق تحقیقات برای کشف شود. این تنها طول می کشد مقدار زیادی از کار با دانشمندان هنوز سرهم بند با انواع واکسن — که برخی از آنها هرگز با موفقیت توسعه یافته و مورد استفاده در انسان — برای دیدن آنچه که می تواند کار با Covid-19 و همچنین انواع دیگری از ویروس ها. که می تواند طیف وسیعی از سنتی واکسن است که در آن یک نسخه ضعیف از یک ویروس است که استفاده می شود برای تحریک ایمنی به انواع جدیدتر از واکسن مانند استفاده بالقوه از رسول RNA را به تلاش برای دقیق تر ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن. (برای اطلاعات بیشتر در انواع مختلف واکسن, من به شدت توصیه درک لاو پست در این موضوع در مجله ساینس.)

آیا واقعا موفقیت آمیز واکسن نامزد توسعه یافته است اولین مانع بزرگ. “همه چیز می تواند موفق به دلایل متعدد” Hoyt گفت. “چیزی که می تواند بسیار امیدوار کننده در این آزمایشگاه نه تنها ممکن است رفتار بدن انسان در راهی است که ما انتظار آن را.”

این فقط درست از واکسن: یک تجزیه و تحلیل توسط استوارت تامپسون در نیویورک تایمز یافت که کمتر از 10 درصد از مواد مخدر که وارد کارآزمایی های بالینی شدند و در نهایت تایید شده توسط اداره غذا و دارو. بنابراین برای هر 10 مقالات شما ببینید در مورد امیدوار کننده داروهای جدید شانس هستند نه کسانی که مواد مخدر با شکست مواجه خواهد شد.

کارکنان موسسه ویروس شناسی در Philipps دانشگاه ماربورگ کار در یک آزمایشگاه تحقیقاتی در ژانویه 24.
Arne Dedert/تصویر داد via Getty Images

دیگر کارشناسان خوش بین تر هستند ، Adalja اشاره کرد که وجود یک coronavirus واکسن برای گاو — نه برای SARS-CoV-2 ویروس که فرستادن مردم به پنهان امروز اما برای نوع دیگری از coronavirus. است که به Covid-19 واکسن شانس بهتر از ایدز واکسن Adalja استدلال کرد: “من فکر نمی کنم همین موانع است که اعمال می شود به HIV تلاش حتی نزدیک به coronavirus واکسن تلاش است.”

حتی اگر ما نمی تواند امیدوار کننده واکسن, نامزد, هر چند این کار مطمئن شوید که نامزد امن و موثر زمان خواهد بود. محققان ماه نیاز به مطمئن شوید که ایمنی به طول می انجامد در این مدت طولانی در حالی که مطمئن شوید که واکسن تولید نمی کند و عوارض جانبی تند و زننده است که می تواند البته به طور معمول در موارد نادر را درمان بدتر از بیماری است.

و اگر کانديد واکسن آن را از طریق تمام این محاکمه و به تولید است که نمی توان پایان چالش است. این یک واکسن است که کل جهان را می خواهید. “وجود خواهد داشت یک ظرفیت مشکل به دلیل درصد زیادی از جمعیت جهان خواهد شد نیاز به یک واکسن” Hoyt گفت. “شما فقط نمی خواهید برای دریافت به اندازه کافی. واکسن شرکت ها ساخته شده است به اندازه کافی تولید واکسن برای تمام جهان و در زمان کوتاه.”

تامپسون در زمان مورد تجزیه و تحلیل بسیاری از مراحل مورد نیاز برای کانديد واکسن آن را به دنیای واقعی: تحقیقات علمی از قبل کار بالينی سه مرحله از آزمایشات ایجاد کارخانه و تولید و توزیع. از اولین مرحله تا آخرین واکسن می تواند تا 16 سال است.

خوشبختانه راه هایی وجود دارد به سرعت آن همراه است. برخی از این مراحل را می توان به صورت موازی انجام می شود. سازمان های دولتی و خصوصی می تواند شروع به ساخت واکسن کارخانه در حال حاضر به عنوان بیل گیتس در حال حاضر وعده داده شده به انجام. انسان چالش محاکمه که به طور مستقیم در معرض افراد سالم به این ویروس می تواند کمک آزمون ایمنی با سرعت بیشتری (هر چند برخی از مردم در این زمینه تردید دارند چرا که راه اندازی این آزمایشات می تواند طولانی تر از بیشتر سنتی مطالعات).

حتی بدون انسان چالش محاکمه — که می تواند به افزایش واقعی نگرانی های اخلاقی اگر هیچ درمانی برای این ویروس مردم هستند که با آلوده — وجود دارد یک مورد برای خوشبینی در این جبهه و همچنین: به دلیل coronavirus است که در حال حاضر در سراسر جهان تست برای ایمنی در دنیای واقعی تنظیمات (متاسفانه) نمی تواند مشکل باشد. با برخی از ویروس ها این است که آسان نیست; دین با اشاره به این که واقعا سخت بود برای MERS واکسن به این دلیل که ویروس نیست به طور گسترده ای در گردش. “این بسیار نادر است,” او توضیح داد. “این یک مشکل نیست در اینجا” با Covid-19.

به گفته تامپسون تحلیل اگر در هر مرحله با موفقیت با سرعت بالا وجود دارد یک فرصت است که ما می تواند اضطراری واکسن استقرار در فوریه سال 2021 و کامل توزیع تا پایان آن سال. اما باز هم کسانی هستند بزرگ ifs — فرض کنید که تعداد زیادی از شرط را در پایان پرداخت.

“پیدا کردن یک کار واکسن در قاب زمان که خواهد بود قابل توجه” Hoyt گفت. “این امر می تواند چیزی به بسیار افتخار است. داشتن به اندازه کافی از این واکسن برای همه در قاب زمان که خواهد بود یک معجزه است.”

فراتر از اجتناب ناپذیر محدودیت های زمانی وجود دارد دلایل خوبی که واکسن را در یک مدت زمان طولانی برای توسعه و توزیع: بدون ماه و یا حتی سال از شواهد وجود دارد ممکن است به اندازه کافی اثبات این که یک واکسن با این نسخهها کار به عنوان وعده داده شده. که می تواند آرامش مردم به یک از امنیت کاذب و یا منجر به عوارض جانبی خطرناک پایین خط.

وجود دارد برخی از دلایل خوبی برای احتیاط با Covid-19. در مجله پزشکی نیوانگلندکارشناسان با ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری هشدار داد که واکسن آزمایش برای coronaviruses سارس و MERS “نگرانی در مورد تشدید بیماری ریوی یا به طور مستقیم و یا به عنوان یک نتیجه از آنتی بادی وابسته به افزایش.”

در حال حاضر مدرن واکسن بسیار امن مبتنی بر بزرگ بررسی این پژوهش است. آنها کمک به از بین بردن بیماری ها از جمله آبله در سطح ملی و در مقیاس جهانی.

اما یکی از دلایل این واکسن باید بسیار امن است زیرا محققان و تولید کنندگان پشت سر آنها به دنبال دقیق علمی استاندارد. آنها ساخته شده مطمئن شوید که این داروها تولید پایدار ایمنی و بدون عوارض جانبی عمده. آنها ساخته شده مطمئن شوید که واکسن تولید شده در شرایط ایمن و بدون آلودگی. آنها مطمئن به مردم تجویز واکسن به درستی مجهز و آموزش دیده است. این چیزها می تواند به عنوان مانع, اما آنها وجود دارد برای محافظت از مردم است.

اگر این مراحل درستی نیست به دنبال وجود یک خطر واقعی. در سال 1976 امریکا عجله واکسن در پاسخ به ترس از گسترده شیوع آنفولانزای خوکی. معلوم شد آنفولانزای خوکی که در آن سال نبود به عنوان گسترده به عنوان مقامات ترسید و نادرست آزمایش واکسن منجر به نادر اختلال عصبی گیلن باره-Barré syndrome در 450 نفر است. “آن را باعث آسیب بیشتر از آن نجات داد” جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت.

واکسن تولید آمده است یک راه طولانی از سال 1976. اما آن را به یک راه طولانی در بخشی از آنجا که ما مقررات و پادمان به تلاش برای تضمین اثربخشی و ایمنی و کسانی که حمایت در حال حاضر ممکن است آهسته ورود یک درمان فراتر از 12 تا 18 ماه ،

و ساقط هنوز هم اتفاق می افتد مثل یک اروپایی H1N1 واکسن آنفولانزا است که افزایش خطر حمله خواب.

پتانسیل آسیب در اینجا این است که نه فقط در شخصی اما در سطح اجتماعی. اگر یک Covid-19 واکسن منجر به عوارض بد برخی از کارشناسان نگران است که ضد واکسیناسیون گروه — در حال حاضر تداوم نگرانی در مورد بیماری حتی زمانی که حقایق نیست در کنار خود — می تواند سرمایه گذاری در مشکلات به گسترش پیام خود را. که می تواند بهداشت عمومی فاجعه است.

“ما در حال حاضر دیده می شود ضد vaxxers صف آرایی در برابر واکسن ما حتی نمی باید در عین حال” تارا اسمیت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت به من گفت. “این است که در ذهن من است که ما نیاز به انجام این کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما کم نیست در هر راه و در هر یک از مکانیسم های ایمنی.”

هنوز خطرات ناشی از عجله همچنین باید وزن با واقعیت مردم در برخورد با حق در حال حاضر. Covid-19 کشتار صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است. آن را وادار مکان برای تعطیل کردن اقتصاد خود و افراد به ماندن در خانه باعث آسیب نه فقط از طریق ضرر و زیان در شغل و درآمد و همچنین به فعالیت هایی که کمک به حفظ مردم در سلامت روان و شادی. ممکن است خطر آسیب از عجله واکسن, اما نگه داشتن جهان به دام افتاده در آن زمان وضعیت حمل خطرات و مضرات به عنوان به خوبی.

این یک متعادل کننده عمل می کنند. و ما ممکن است می دانم که اگر ما زده راست تعادل تا زمانی که یک واکسن شده در جهان برای چند ماه یا سال به محققان زمان و داده ها را به دیدن اگر آن را واقعا امن و موثر است.

“همه چیز هزینه-سود” Hoyt گفت. “رفتن به فروشگاه مواد غذایی است که نه خطر رایگان در حال حاضر. که در معرض خطر خواهد بود شما جای داشته باشد؟”

در همان زمان بشریت لزوما باید به تکیه بر روی یک واکسن به ما برای خروج از وضعیت فعلی است.

داستان HIV آموزنده است. در حالی که امن و موثر واکسن اچ آی وی است فراموش بشریت برای دهه ما را توسعه داده اند antiretrovirals که می تواند در مبارزه با اچ آی وی خیلی خوب است که آن را تبدیل به غیر قابل کشف در بدن — حتی جلوگیری از گسترش آن و درمان های دیگر است که آن را بسیار کمتر احتمال دارد کسی را گرفتن ویروس از کسی که HIV مثبت است. مردم در حال حاضر تحت درمان اولیه با HIV زندگی می کنند تا زمانی که خود HIV منفی همسالان. هستند بسیاری از تفاوت های بین HIV و coronavirus اما این نشان می دهد که جایگزین وجود دارد به یک واکسن.

یک CDC تکنسین آزمایشگاه انجام تحقیقات ایدز در سال 1988.
اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

در حالی که یک واکسن اچ آی وی هنوز به توسعه دهه از تحقیقات منجر به antiretrovirals که مبارزه با اچ آی وی و جلوگیری از گسترش آن.
اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

با coronavirus تحقیقات به غیر واکسن درمان است هنوز زود است. تا کنون نتایج مخلوط شده اند با remdesivir و ناامید کننده با هیدروکسی کلروکین. اما دوباره آن را در اوایل بنابراین وجود دارد می تواند دستیابی به موفقیت های بزرگ در برخی از نقطه در میان 280-به علاوه غیر واکسن درمان در حال حاضر در دست مطالعه است. کوتاه از بمب دارای قدرت تخریبی مواد مخدر یک فرآیند جدید در بیمارستان ها و درمانگاه حداقل می تواند کمک به درمان Covid-19 بيمار خیلی بیشتر به طور موثر و با خیال راحت.

حرکت نزولی این است تولید این پیشنهادها هنوز هم می تواند هفته ها یا ماه. “ما نیاز به زمان بیشتری” ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی به من گفت. “این رفتن به یک در حالی که تا زمانی که ما واقعا درک برخی از مداخلات پزشکی است که کار و کار نمی کنند.”

دیگر داروها و درمان همچنین می تواند کمک به ایجاد یک واکسن. اگر یکی از نگرانی های بشر چالش محاکمات است که آنها را در معرض مردم به یک ویروس است که می تواند درمان شود که نگرانی واضح است که قصد کاهش, اگر وجود دارد داروها است که می تواند به طور موثر درمان Covid-19. که می تواند باز کردن درب به تهاجمی تر استفاده از آزمایش یک واکسن سرعت بخشیدن به توسعه آن و استقرار.

خارج از درمان وجود دارد همچنین مداخلات بهداشت عمومی است که می تواند کمک به کنترل coronavirus بدون یک واکسن. دیگر کشورها مانند کره جنوبی و آلمان را به شدت مستقر گسترده تست و تماس با ردیابی برای منزوی کردن افرادی که آلوده قرنطینه مخاطبین خود و استقرار جامعه-تلاش های گسترده ای مانند مستندات و یا دیگر اشکال اجتماعی فاصله به عنوان لازم است. این اقدامات به تنهایی کافی نیست اجازه دهید به زندگی به حالت عادی بازگشت — به عنوان کره جنوبی و آلمان در حال یادگیری — اما آنها آن را بسیار آسان تر کارشناسان می گویند برای قرار دادن embers قبل از تبدیل شدن آنها به آتش سوزی.

دوباره این زمان را — به احتمال زیاد بیش از آن را باید. ما ساخته شده برخی از پیشرفت در هفته های اخیر در انجام تست بیشتر اما اکثریت بزرگی از کشورها هنوز هم به اندازه کافی ندارد.

این مداخلات بهداشت عمومی و چشم انداز غیر واکسن داروها نیست بهترین نتیجه ممکن — یک واکسن هنوز هم نگه می دارد که ادعا می کنند — اما آنها می تواند برخی از کمک های ارائه. همانطور که مردم خسته از ماندن در خانه reprieves و امید جایگزین ارائه می تواند کمک به از زمان خرید تا یک واکسن می رسد — این که آیا آن طول می کشد تا شش ماه یا چند سال بیشتر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de