صورت اصلی: صورت اصلی ما باعث می شود پوست شما احساس تمیز و طراوت کند. ایده آل برای تایمرهای اول ، دانش آموز شما صورت شما را کاملاً تمیز می کند ، پوست شما را برای توصیه های حرفه ای و خانگی درست تحلیل می کند ، ماساژ آرام بخش صورت / گردن و شانه را فراهم می کند ، پوست را به راحتی با بخار یا ماسک حرارتی ASCS ما گرم می کند ، در صورت لزوم استخراج را انجام دهید ، و با یک ماسک مناسب برای نوع پوست خود به پایان برسانید. تقریباً: 1 ساعت

آنزیم: یک ماسک تکرار شونده که لایه های سطحی بالای پوست مرده را از بین می برد. مزایای این کار عبارتند از: یک نتیجه فوری قابل مشاهده ، پوست نرم و صاف ، خطوط ریز را به حداقل می رساند ، برای همه انواع پوست مفید است.

گلیکولیک: اسید گلیکولیک لایه برداری می کند و به کاهش ظهور خطوط ریز کمک می کند ، بافت خشن را نرم می کند ، رنگدانه هایپرتراپی را کاهش می دهد و به باز و خشک شدن آکنه های فعال کمک می کند. استفاده از کرم AHA 2 هفته قبل از درمان باعث تقویت درمان می شود. کلینیک پوست آرمان الهیه

آمپول: داروهای گیاه شناسی و پروتئین های غلیظ ویتامین که شرایط پوست را درمان می کنند. آنها با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند تا روند پیری را کندتر کنند و به اصلاح علائم قابل توجه آسیب آفتاب ، پیری ، استرس و خستگی کمک کنند. آنها توانایی پوست را در نگه داشتن رطوبت برای ظاهری لطیف تر ، آبرسان و رنگ آمیز تر می کنند. “ویتامین ها برای پوست”

پتوی کلاژن صورت: درمانی از جمله پایه صورت ، آنزیم ، آمپول و پتو کلاژن است که با ریختن سطح پوست به کاهش خطوط و چین و چروک کمک می کند. این یک درمان هیدراته کننده استثنایی برای انواع پوست های بالغ ، پیری و کمبود پوست است. تقریباً: 1 ساعت

صورت اولتراسونیک: سیستم سه مرحله ای غیر تهاجمی که ناخالصی های پوستی را تجزیه می کند و به آرامی لایه برداری می کند و باعث نفوذ بیشتر محصول می شود. تن و سفت ، مناسب برای انواع پوست. تقریبا: 1 ساعت

پشت صورت: پشت خود را در برابر ماساژ تمیز کننده ، تسکین دهنده ، لایه برداری ، بخار و ماسک درمان کنید. ما حتی هر نوع سر سیاه را که به آن می رسیم استخراج خواهیم کرد تا پشت شما برای تابستان یا هر زمان از سال کامل شود. عالی برای کسانی که از آکنه پشت رنج می برند! تقریبی: 1 ساعت

CHI Signature Facial: صورت CHI Signature Face واقعاً درمانی لوکس است. CHI Signature Facial از محصولات تحقیقات پوست Jan Marini استفاده می کند ، و در نتیجه باعث افزایش مقاومت در برابر ساییدگی و پالایش پوست می شود. این صورت اصلاحی مجدداً مورد تأیید مجدد و پالایش پوست ، صافی و هیدراتاسیون بیشتر پوست قرار می گیرد و به كمك به حداقل رساندن ظاهر خطوط ریز و چین و چروك ، آكنه ، آسیب آفتاب و تغییر رنگ صورت كمك می كند. CHI Signature Facial به شما امکان می دهد با انتخاب بهترین گزینه ماسک برای پرداختن به نگرانی اصلی و نتایج دلخواه مشتری ، نتایج را شخصی سازی کنید.

درمان های اضافی

ویتامین C: درمان آنتی اکسیدانی که باعث تساوی رنگ پوست می شود ، به کاهش خطوط ریز کمک می کند ، و قرمزی و سوزش را کاهش می دهد و باعث درخشش پوست می شود. فوق العاده برای انواع پوست ، به خصوص پوست های آسیب دیده و بالغ.

Myolift: به محکم و بلند کردن عضلات صورت ، کاهش خطوط و چین و چروک ، تحریک گردش خون ، محکم کردن پوست ، تقویت نوآوری سلول و تحریک تولید کلاژن کمک می کند. فواید آن در یک سری 6 درمان هفتگی انجام می شود ، این یک درمان موثر برای مقابله با و صحیح پیری پوست و ماهیچه ها است. تقریبی: 1 ساعت

دستگیره: دستان شما با یک کرم مرطوب کننده ماساژ داده می شود و سپس تمام دست شما پیچیده می شود و داخل یک میت گرم شده قرار می گیرد و اجازه استراحت می دهد تا این کرم بتواند دست های خشک و خشن را نرم و نرم کند. یک افزودنی عالی برای هر صورت!

چکمه: با آرامش زیاد ، پاهای شما با یک کرم آبرسان ماساژ داده می شود و سپس پیچیده می شود و در یک گرمکن گرم قرار می گیرد تا کرم بتواند آرام و نفوذ کند و به پاهای خشک و خشن نفوذ کند. شما باور نمی کنید که پاهای شما چقدر نرم باشد. یک افزودنی عالی برای هر صورت!

درمان با دست w / آنزیم: با این لایه برداری حرفه ای دستان خود را درست درمان کنید. با استفاده از قسمت بالای دست ، باعث می شود پوست خشن و خشک در عرض چند دقیقه از بین برود. آنچه مانده است ، نرمتر و لطافت پوست است.

پتوی کلاژن یا درمان چشم: یک افزودنی عالی برای هر صورت ، پتو کلاژن یا چشم ما از یک ماسک مخصوص فیبر طراحی شده که به لکه بینی و آبرسانی پوست کمک می کند ، استفاده می کند و باعث می شود خطوط ریز به طور موقت برجسته تر به نظر برسند.

بسته های اسپا

ماساژ سر و پا: ماساژ صورت و ماساژ پوست سر ، دوش بخار ، جلسه تسکین دهنده و بازتابی پا. تقریبی: 90 دقیقه

Spa Slim Down – ½ Day: افتادگی لنفاوی ، نمک پاشیدن با بخار ، سم زدایی از بدن و گیاه آرامش بخش. تقریباً: 2 ساعت

The Works – ½ Day: نمکی با دوش بخار ، ماسک بدن جلبک دریایی با مینی صورت و تسکین دهنده صورت.

The Ultimate – All Day: صبح شامل: نمک نمکی همراه با حمام ویشی ، 15 دقیقه است. جلسه بخار ، سم زدایی از بدن و جلسه تسکین دهنده. بعد از ظهر شامل: صورت اصلی با آنزیم و آمپول ، میتس و چکمه ، برنامه آرایش با نمودار.

آرامش بدن

شیاتسو: شامل: درمان صحیح فشار سر و بدن. تقریباً 40 دقیقه

رفلکسولوژی پا: درمان نقطه فشار برای پا. تقریباً 20 دقیقه

درمان برگشت سنگ داغ

جلسه تسکین دهنده ، جلسه تسکین دهنده با بازتاب شناسی ، بخش های تسکین دهنده