پزشکان در 15 ایالت آمریکا گزارش داد که حداقل 164 کودکان بیمار افتاده اند با نادر التهابی بیماری شبیه به یک بیماری شناخته شده به عنوان کاوازاکی بیماری است. علائم آن شامل تب و التهاب و می تواند بر اعضای بدن از جمله قلب است. برخی از کودکان دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 یا آنتی بادی ها به ویروس و سه فوت کرده اند.

ایالت نیویورک است گزارش 102 مورد از این کودکان التهابی سندرم تا کنون با 29 درصد از موارد مربوط به کودکان بین سنین 5 و 9 و 28 درصد بین سنین 10 و 14.

خوشه هایی از این بیماری نیز ظهور در دیگر Covid-19 نقاط داغ از جمله کالیفرنیا و نیوجرسی و ایلینویز. این سندرم بالقوه کشنده است و همچنین تاثیر تعداد کمی از کودکان در کشورهای دیگر از جمله بریتانیا و اسپانیا و در حال حاضر ایتالیا.

جدید کارشناسی, تحصیل در خارج از ایتالیا شنبه منتشر شده در مجله لانستجزئیات موارد 10 کودکانی که با ارائه این وضعیت در طول Covid-19 شیوع بیماری وجود دارد. هشت نفر از کودکان 10 آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 در یک آزمایش پادتن.

“مطالعه ما فراهم می کند اولین شواهد روشنی از ارتباط بین SARS-CoV-2 عفونت و این بیماری التهابی و ما امیدواریم که از آن خواهد شد کمک به پزشکان در سراسر جهان به عنوان ما سعی می کنیم برای رسیدن به مقابله با این ویروس ناشناخته” گفت: لورنزو D’Antiga نویسنده سرب از مطالعه از بیمارستان Papa Giovanni XXIII در برگامو, ایتالیا, در بیانیه ای.

این کار — و دیگر تحقیقات در حال انجام — با هدف کشف آنچه در مورد جدید کروناویروس ممکن است باعث این بیماری جدی, چگونه آن را درمان, و چگونه آن را ممکن است کمک به ما در درک ویروس خود را بهتر است.

نوشته اصلی مشاهده شده در ژاپن در دهه 1960 کاوازاکی بیماری است که باعث شده سطح بالایی از التهاب و می تواند منجر به مشکل در عروق خونی و قلب در میان مکان های دیگر در بدن و گاهی اوقات سریع سندرم شوک سمی و مرگ است.

سنتی علائم می تواند شامل مداوم بالا تب و بثورات پوستی pinkeye, ورم دست و پا و لب های ترک خورده. هیچ تست برای بیماری است به طوری که پزشکان تکیه بر این آیات و سایر اندازه گیری های آزمایشگاهی برای تعیین اگر یک کودک به احتمال زیاد آن است. (این در درجه اول در کودکان بیماری اگر چه بزرگسالان می توانید آن را بیش از حد.)

زمانی که کاوازاکی بیماری شناسایی شده است و خطاب به سرعت آن است که معمولا قابل درمان است. پزشکان به طور معمول اداره پادتن درمان و گاهی استروئیدها و دیگر داروها مانند آسپرین.

و خوشبختانه کاوازاکی بیماری است که معمولا بسیار نادر به طور معمول قابل توجه تنها حدود 21 کودکان زیر سن 5 در هر 100 ، 000 در ایالات متحده در هر سال.

اما در حال حاضر پزشکان در حال دیدن یک سنبله در موارد مشابه بیماری به خصوص در مناطق اخیر و یا در حال انجام Covid-19 شیوع است. و گزارش های اولیه نشان می دهد این بیماران باید بیشتر بیماری شدید از متوسط مورد.

نویسندگان این مطالعه جدید که در مجله لانست در حال تماس با بیماری “کاوازاکی-مانند بیماری” تصدیق کرد که آنها خیلی زود در درک آن — و چگونه آن را مربوط به Covid-19. کارشناسان ما در حال تماس با وضعیت “کودکان چند سیستم التهابی سندرم بالقوه در ارتباط با Covid-19.” سی ان ان گزارش می دهد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را فراهم خواهد کرد “یک کار مورد تعریف” هنگامی که آن را می فرستد یک هشدار هشدار پزشکان به در مواظب برای این بیماری است.

در 10 بيمار در ایتالیا پزشکان دریافتند آنتی بادی ها به ویروس در هشت نفر از کودکان — سه نفر از آنها نیز تا به حال یک زمان عفونت است. نویسنده همچنین اشاره کرد که آنها گمان می کنند که حداقل یکی از دو نفر دیگر تا به حال ممکن است منفی کاذب آنتی بادی نتیجه با توجه به مسائل مربوط به تست.

به عنوان بخشی از تحلیل نویسندگان در مقایسه اخیر همه گیر موارد با سوابق از 19 بيمار مبتلا به این بیماری است که درمان آنها بیش از پنج سال گذشته. هر چند مطالعه کوچک بود, آنها دریافتند برخی از الگوهای کلیدی که برجسته همه گیر بيماران از دیگران مبتلا به بيماری کاوازاکی در سال گذشته است.

یکی از تفاوت های کلیدی است که اخیر بیماران تمایل به مریض تر از آن دیده می شود قبل از coronavirus منطقه رسیده است. به طور معمول حدود 10 درصد از کاوازاکی مبتلا به مسائل مربوط به قلب (به عنوان شناسایی غیر طبیعی echocardiograms) در حالی که 60 درصد از این بیماری همه گیر موارد را انجام داد.

جدیدتر بیماران نیز بیشتر احتمال دارد به یک پاسخ التهابی شدید شناخته شده به عنوان میتوکندری فعال سازی سندرم که به عنوان نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید “شکل سايتوکين طوفان است.” (Cytokine طوفان شدید واکنشهای سیستم ایمنی در بدن شده اند که انگشتی به عنوان مجرمان به عنوان بسیاری از آسیب دیده در بحرانی بالغ Covid-19 بيمار.)

پزشکان همچنین دریافتند که نیاز به درمان های اخیر بیماران با بیشتر داروها برای کمک به آنها را بهبود می یابند.

کودکان تشخیص داده شده طی شیوع همچنین تمایل به بزرگتر (ميانگين سن 7.5 سال) نسبت به کودکان و نوجوانان آنها معمولا برای درمان این بیماری (که ميانگين سنی 3 سال). در واقع کاوازاکی بیماری است که معمولا ردیابی برای کودکان کمتر از 5. اما در این گروه بیماران در محدوده سنی از 5.5 تا 16 سال است.

با وجود داشتن مورد مطالعه بيماری کاوازاکی محققان هنوز نمی دانند که دقیقا چه چیزی باعث آن است. حتی قبل از Covid-19 یک کار فرضیه شده است که یک فراری پاسخ ایمنی — احتمالا همراه با یک زمینه ژنتیکی — آن را آورده است. تحقیقات قبلی تا به حال حتی برای نگاه شواهد دیگر coronaviruses در بیماران کاوازاکی اما به طور کلی شواهد به طور کلی تنها ضعیف در ارتباط.

این الگوهای جدید در حال ظهور در مکان شديد شیوع Covid-19 اما قابل توجهی هستند. و حتی اگر مطالعه ایتالیایی کوچک بود, محققان اشاره کرد که نرخ کاوازاکی-مانند موارد در بیمارستان در شیوع مرکز برگامو تا به حال شروع به پریدن کرد از 30 بار به طور معمول نرخ در ماه به آنها مورد مطالعه قرار گرفت.

زمان نیز جالب است که به محققان. “اگر شما نگاهی به منحنی Covid-19 است plateaued اما نمایی افزایش این نوع ثانویه شوک سندرم” جین Newburger یک متخصص قلب و عروق در بیمارستان کودکان بوستون گفت: در یک نسخه. “حتی ممکن است که آنتی بادی است که کودکان در حال ساخت به SARS-CoV-2 در حال ایجاد یک واکنش ایمنی بدن در بدن است. هیچ کس نمی داند.”

در علاوه بر این به یک درک واضح تری از چگونگی بیماری ممکن است باعث این ویروس جدید محققان نیز علاقه مند در چگونه این می تواند به روشن شدن برخی از برجسته سوال در مورد ویروس خود را — و چگونه ما ممکن است مبارزه با آن در جمعیت وسیع تر.

برای مثال “اگر این آنتی بادی به واسطه پدیده وجود دارد ممکن است پیامدهای برای واکسن مطالعات و این نیز ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از کودکان بسیار بیمار با Covid-19 در حالی که اکثریت بی پیرایه هستند و یا بدون علامت” نوشتن راسل Viner جمهور از کالج سلطنتی اطفال و بهداشت کودک و الیزابت Whittaker, منشی, از, انگلیسی, کودکان, آلرژی ایمنی و عفونت در یک تفسیر های مربوط در لانست.

تا کنون حداقل سه فرزند شده اند از این التهابی بیماری در ایالت نیویورک است. 10 تمام کودکان در مطالعه باید پس از بهبود به اندازه کافی از بیمارستان مرخص اگر چه آنها هنوز هم مصرف دارو در زمان انتشار. و محققان می گویند که آنها در حال برنامه ریزی برای همه باید نوار قلب برای بررسی عملکرد قلب در چند ماه آینده.

هنوز هم محققان استدلال می کنند که یافته ها نشان می دهد یک کلید بالقوه Covid-19 عفونت در کودکان است.

“ارتباط بین SARS-CoV-2 و کاوازاکی-مانند بیماری باید در نظر گرفته شود که آن را به می آید با توجه به ادغام مجدد اجتماعی سیاست برای اطفال جمعیت،” لانست نویسنده بنویسید.

در سنا در جلسه کمیته پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز اظهار داشت که وجود دارد بسیاری از ناشناختهها با Covid-19, “به خصوص وقتی که می آید به کودکان … ما واقعا باید بسیار مراقب باشید چرا که بیشتر و بیشتر ما یاد بگیرند که ما در حال دیدن چه این ویروس می تواند انجام دهد.”

اما پزشکان تاکید است که با وجود افزایش بروز کودکان سندرم, آن است که هنوز هم بسیار نادر “احتمالا موثر بر بیش از یک 1,000 کودکان در معرض SARS-CoV-2” این لانست نویسنده بنویسید.

و تا کنون کودکان را به طور کلی بهبود از این بیماری است. “خبر خوب این است که مثل کاوازاکی بیماری تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند,” چارلز Schleien نیویورک Northwell سلامت اطفال صندلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “آن را بسیار محتمل است که با درمان آنها در حال رفتن به خوب است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de