برای چند روز گذشته رئیس جمهور تهمت بوده و بدون توقف صحبت کردن در مورد چیزی که او نامیده می شوند “OBAMAGATE” — تا حد زیادی نامنسجم تئوری توطئه که مواضع رئیس جمهور سابق اوباما به عنوان مغز متفکر توطئه برای استفاده از اجرای قانون فدرال برای تضعیف تهمت انتخاباتی و ریاست جمهوری است.

آن است که در اثر جدید birtherism: یک بی اساس علیه مشروعیت آمریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست است که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای بهره برداری به تجمع سیاسی وفادار.

صبح امروز مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جدی تشدید مبارزات انتخاباتی خود در برابر اوباما, به tweeting در یکی از قابل اعتماد ترین حامیان در سنا لیندزی گراهام به زور اوباما به شهادت قبل از کنگره در مورد این گفته نامردان طرح.

جمله بندی خاص از جیر — “این کار را انجام… فقط آن را انجام دهید” — قابل توجه است; درخواست برای تلفن های موبایل مانند یک بچه گانه, جرات, به عنوان اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند شجاعانه گراهام به تراشیدن سر خود را در اواخر شب زوم تماس بگیرید. اما پوچی از زبان نباید منحرف کردن اذهان از nefariousness درخواست.

رئیس جمهور ایالات متحده است که از برچسب زدن به حاشیه جناح راست تئوری توطئه “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا تا کنون.” او همچنین بیشتر یا کمتر سفارش به خصوص سازگار سناتور — که اتفاق می افتد به صندلی قوه قضائیه کمیته — برای استفاده از قدرت از سنا برای درمان یکی از پیشینیان خود به عنوان یک پتانسیل جنایی مشکوک و یا شاهد بر اساس این تئوری توطئه.

در سراسر تهمت ریاست جمهوری او به طور مداوم تحت درمان با تحقیق و اجرای قانون قدرت از دولت آمریکا به عنوان ابزار مستقر می شود برای صرفا به دلایل سیاسی. در طول coronavirus بحران زمانی که ریاست جمهوری خود را بار دیگر در معرض خطر فانی و او پا بر روی گاز در این نوع از سوء استفاده از قدرت — وزارت دادگستری است و اتهامات ناروا سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه و تهمت در حال حاضر به نظر می رسد تلاش آنها برای درمان اوباما را مانند یک مجرم.

در دموکراسی رئیس جمهور قرار نیست برای استفاده از سازمان های اجرای قانون به عنوان سپر خود را کج متحدان سیاسی و شمشیر خود را در برابر دشمنان سیاسی. تهدید که نسبت ناروا به شمار به حکومت قانون و اصول اساسی یک جامعه است هرگز روشن تر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de