سنا فقط رای به اجازه دولت حفظ surveilling زندگی آنلاین خود را بدون حکم

Open Sourced logo

در طول coronavirus همه گیر بسیاری از ما را بسیار افزایش زمان ما صرف آنلاین نقل مکان کرد و بسیاری از فعالیت های خارج از خانه ما به محدوده اینترنت. در وسط این — و با این تغییر در ذهن سنا رای دادند در روز چهارشنبه برای محافظت از آمریکایی ها در حال دیدن سایت اینترنت و جستجو در تاریخچه داده ها از راز و ضمانت نظارت اجرای قانون است. اندازه گیری نیاز به 60 رای به تصویب. آن 59.

نتیجه این است که خسته کننده به خصوص پس از چهار سناتور رای دادن نیست و حداقل یک نفر باید رای دادند بله. لامار الکساندر نمی تواند رای زیرا او را قرنطینه. دو نفر دیگر — بن Sasse و برنی ساندرز — نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد جایی که آنها در رای دادن. یک مشاور سیاسی گفت که پتی موری خواهد رای داده اند بله تا به حال او شده است وجود دارد اما سناتور بود و نه در واشنگتن DC در هنگام رای گیری رخ داده است. در پایان نتیجه نمی آمد پایین به حزب وجود دارد مقدار زیادی از جمهوری خواه و دموکرات رای در هر دو طرف — اما حضور و غیاب.

رای گیری شد و برای اصلاح به بحث Patriot Act که به صراحت ممنوع مرور اینترنت و تاریخچه از آنچه که دولت مجاز است برای جمع آوری از طریق تصویب یک راز دادگاه. در حال حاضر وجود دارد هیچ ارائه, که به معنی وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن دولت از انجام این کار. دولت تاسیس تاریخچه استفاده از این روش برای جمع آوری انواع خاصی از اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدون دانش خود را.

“وجود اطلاعات کمی که بیشتر شخصی از تاریخچه مرور وب” سناتور. Ron Wyden یک دموکرات که با حمایت اصلاح گفت Recode. “اگر شما می دانید که یک فرد در حال بازدید از وب سایت سلامت روان حرفه ای و یا سوء حمایت از گروه و یا یک حزب خاص سیاسی سازمان یا خاص سایت دوستیابی شما می دانید که مقدار زیادی از خصوصی و اطلاعات شخصی در مورد آن فرد است.”

“دسترسی به کسی تاریخچه مرور وب است که تقریبا مانند جاسوسی در افکار خود را” Wyden اضافه شده است. “این سطح از نظارت باید کاملا به نیاز به یک حکم.”

کمی سابقه مفید در اینجا. قانون پاتریوت در محل بوده است از سال 2001 زمانی که این پیش نویس به عنوان یک واکنش به شکست اطلاعاتی که منجر به 9/11 حملات تروریستی است. چه بود یک بار دیده می شود توسط بسیاری از (اما نه همه) به عنوان یک لازم حریم خصوصی سازش برای جلوگیری از تروریسم تبدیل به یک وسیله نقلیه به طور مخفیانه جمع آوری داده ها در میلیون ها نفر از مردم که حتی مظنون به جرم و جنایت. قانون پاتریوت به دست آورد رسوایی تازه کشف شده در سال 2013 هنگامی که سابق آژانس امنیت ملی (NSA) پیمانکار ادوارد اسنودن به بیرون درز بسیار اسناد طبقه بندی شده نشان داد که چگونه این قانون استفاده می شود به طور مخفیانه نظارت آمریکایی ها.

در میان چیزهای دیگر, Patriot Act اجازه دولت فدرال به جمع آوری میلیون ها نفر از سوابق تلفن از طریق ارائه بهترین و شناخته شده به عنوان بخش 215. این بخش از قانون به دولت اجازه داد تا به سادگی دریافت سفارش از یک راز دادگاه ایجاد شده توسط Foreign Intelligence Surveillance Act (FISA). این دادگاه تا به حال کمی نظارت و تایید تقریبا هر درخواست آمد که قبل از آن ارائه شده است که دولت گفت: اطلاعات مربوط به رسیدگی به خارجی تروریسم یا هوش.

زمانی که پاتریوت عمل آمد تا برای تمدید در سال 2015, کنگره تصویب تعدادی از اصلاحات در پاسخ به اعتراض عمومی بیش از اسنودن افشاگری. این منجر به یک قانون به نام ایالات متحده آمریکا آزادی عمل می کنند. در میان اصلاحات در آن بودند مقررات برای افزایش نظارت و شفافیت است. درخواست برای اطلاعات مانند تلفن سوابق بود که در دامنه محدود و مجموعه ها بخش عمده ای از جمله کسانی که فاش شده توسط اسنودن نداشتند.

اما برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی فکر نمی کنم که ایالات متحده آمریکا آزادی عمل رفت و به اندازه کافی دور و اخیر حسابرسی توسط وزارت دادگستری بازرس عمومی پیدا دادگاه FISA سیستم هنوز در حال آزار قرار گرفته است. واقعیت این است که رسیدگی به تهمت کمپین انجام شد تا حدی از طریق FISA برنامه های کاربردی که IG یافت تا به حال اشتباهات و حذفیات — ساخته شده اصلاحات به ایالات متحده آمریکا آزادی عمل و مرموز در سیستم دادگاه های ویژه مطلوب به برخی از جمهوری خواهان.

خوشبختانه برای آنها ایالات متحده آمریکا آزادی عمل آمد تا برای تجدید این سال است. خانه گذشت یک با عبور نمود بیل در مارس اما سنا نبود قادر به آن را تا به حال (همه گیر انجام امور کمک نمی کند). در طول دوران دخالت ایالات متحده آمریکا آزادی عمل تمام شده که باعث می شود تجدید آن با فشار دادن یک موضوع است. خانه لایحه شامل برخی اصلاحات مانند نهی از ضمانت مجموعه ای از آمریکایی ها پرونده تلفن و برج های سلولی و یا اطلاعات محل GPS. اما حریم خصوصی فکر اعضای کنگره به انتقاد از آن برای رفتن به اندازه کافی دور و 136 از آنها از جمله 75 دموکرات ها رای دادند و در برابر آن گذشت.

در حال حاضر این لایحه که به تصویب مجلس در ماه مارس در سنا است. Wyden را اصلاح لایحه بود که cosponsored توسط جمهوری خواه ایالت استیو Daines را به صراحت ممنوع و جمع آوری “اینترنت و سایت مرور” و “جستجو در اینترنت تاریخ” از طریق یک FISA نرم افزار.

هر دو Wyden و Daines فلسطين در کف حمایت های خود را برای اصلاح هر یک از ارائه آن در راه است که خواهد بود به خصوص جذاب به حزب خود ، در حالی که Daines گفت: این کمک خواهد کرد جلوگیری از انگیزه های سیاسی FBI از سوء استفاده از دادگاه FISA را به طور مخفیانه بررسی رئيس جمهور تهمت انتخاباتی و مشاوران Wyden گفت: این امر جلوگیری از سوء استفاده از دادگاه FISA را به طور مخفیانه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را درک دشمنان توسط دادستان کل لایحه Barr را با انگیزه های سیاسی وزارت دادگستری. هر دو گفت: اصلاح خواهد بیشتر به محافظت از آمریکایی ها می اندازد.

در مهیجی سخنرانی Wyden به ارمغان آورد تا همه گیر و آمریکایی ها افزایش استفاده از اینترنت به دلیل آن است.

“آیا این درست در زمانی که میلیون ها نفر از مطیع قانون آمریکایی ها در خانه برای خود دولت قادر به جاسوسی در اینترنت جستجو و مرور وب بدون حکم ؟” سناتور پرسید: با توجه به اینکه اینترنت تبدیل شده است بسیاری از مردم تنها ارتباط به جهان خارج است. “ما بیشتر در معرض سوء استفاده و نظارت از همیشه قبل از.”

به نظر می رسد که به اندازه کافی سناتور فکر آن بود در واقع درست است. یکی از “هیچ” آرا آمد و از سن. میچ مک کانل که از قانون پاتریوت و همه از آن حریم خصوصی-مهاجم مقررات پایدار است و به خوبی شناخته شده است. مک کانل بود و حتی نزدیک به پیشنهاد خود را اصلاح برای مقابله با یکی از Wyden و Daines. مک کانل را اصلاح را به عمد شامل اینترنت تاریخچه جستجو و مرور وب داده ها در یک لیست از سوابق است که دولت می تواند درخواست خود را از طریق دادگاه FISA. این بود که در حال حاضر مجاز به طوری مک کانل را اصلاح نمی خواهد که تغییر هر چیزی به جز تدوین آن به قانون است. اما این قانون هرگز به احتمال زیاد به دلیل مک کانل می دانستند Wyden-Daines متمم نمی خواهد به اندازه کافی رای.

“در پایان روز این است که در مورد حفاظت از حریم خصوصی” Daines گفت: در طبقه سنا پیش از رای دادن. اما در پایان روز سنا نمی خواهم به انجام این کار است.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر