وجود دارد که حکایت از یک زن 29 ساله در المهرست بیمارستان — یکی از بدترین ضربه امکانات مراقبت های بهداشتی در شهر نیویورک که در آن coronavirus را کشته است مردم بیش از هر جای دیگری در کشور — که من فکر می کردم حدود زیادی به تازگی. در آوریل اورژانس دکتر هاشم Zikry گفت: نیویورکر در مورد چگونه یک روز پس از به خصوص کار خسته کننده, تغییر, او رفت برای اجرا در پارک مرکزی.

“من می بینم این دو زن در, مانند, کامل منطبق مناسب اساسا و دستکش فریاد مردم را به نگه داشتن شش پا را در حالی که آنها قدرت راه رفتن,” او گفت:. “و فکر می کنم شما می دانید آنچه شما در حال آنهایی که در معرض خطر هستند.”

چه Zikry به احتمال زیاد به معنای این است که افرادی که بیمار و در حال مرگ در بیمارستان لزوما افرادی که قدرت راه رفتن در پارک مرکزی. آنها کارگران ضروری آشپز, پاک کننده و کارکنان امنیتی در آنها قدرت واکر به احتمال زیاد تکیه می کنند. آنها افرادی که شانس بیشتری از آینده در تماس با این ویروس با و یا بدون کسی فریاد در آنها افرادی که در معرض بیماری است که بی تفاوت نسبت به عمومی بشود.

در عین حال شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به سرزنش. فکر می کنم از امکانات! وجود دارد بسیاری از قوانین جدید برای مردم را به شکستن قوانین که از هر امکان پذیر است جهت قوانین است که اغلب در تضاد با یکدیگر. CDC قوانین است; کاخ سفید متفاوت است. خود شهردار ممکن است قوانین که خود فرماندار با قبول نمی کند. همسایه خود به خود قوانین خود را دیگر همسایه است او. شما حتی ممکن است قوانین مختلف از همکاری با آنها شما باید به دنبال تمام قوانین است.

به علاوه قوانین تغییر تمام وقت. در یک نقطه شما می تواند علنا خجالت برای پوشیدن یک ماسک از آنجا که شما قرار بود به صرفه جویی در آنها را برای پرستاران. چند هفته بعد از آن شما می تواند علنا خجالت نمی پوشیدن. اگر شما در میسوری در حال حاضر شما از لحاظ فنی مجاز به رفتن به یک کنسرت. در نیویورک اگر شما تصمیم به حمام افتاب گرفتن در یک پارک عمومی, شانس خوب وجود دارد شما را تا پایان در یک ویروسی صدای جیر جیر در مورد اینکه خودخواه قانون شکن.

تصاویر خودخواه قانون شکن ها همه جا هستند: عکس ها و ویدئوها اقدام به عنوان شواهدی وجود دارد که مردم با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی نشان پتو پیک نیک در پارک نزدیک به انباشته در بالای یک دیگر شلوغ مسیرهای دوچرخه سواحل و خطوط افرادی که به مراتب کمتر از 6 فوت از هم جدا با وجود این واقعیت است که این عکس ها گرفته شده با گمراه کننده لنز دوربین.

شاید اگر شما کسی است که بساط پیک نیک با یک دوجین از نزدیکترین دوستان خود در حال حاضر و نه شما گشت پارک در سفارش به داد این افراد است. شاید شما مثل من و شما دوست نداشتن که بدحجابی از آنجا که شما در حال حاضر در حال مرتب کردن کسی که حرکت را از طریق جهان فرض همه دیوانه در شما و اقدام به عنوان اگر آن را شغل خود را به تغییر ذهن خود را.

شاید شما همچنین می توانید همدردی با تمایل به سرزنش کردن دیگران به این دلیل شما را دیدم دوست شما خواهر کوچک نگاهی به 10 نفر اسکی در Instagram داستان و که به نظر می رسد بسیار غیر مسئولانه است. شاید شما دوست نداشتن این بخش از خود را به دلیل شما می خواهم به جای مردم ذهن کسب و کار خود را به دلیل هنگامی که شما می خواهید به جلو و ماسک خود را پایین خالی پیاده رو را در بوی گل و برگ های جدید و هوایی است که راکد در داخل آپارتمان خود را برای هفته شما می توانید هرگز کاملا تکان نگرانی که ممکن است کسی فریاد شما را به “رفتن به خانه!”

بودن در فریاد می زدند: بدیهی است که هیچ جا در نزدیکی بالای من (یا هر کسی) لیست از چیزهایی که از ترس در حال حاضر. ما در حال حاضر مشاهده دیگر بدن انسان به عنوان تهدید به میل خود بیگانه خودمان را از خانواده و دوستان خود در تلاش برای نگه داشتن هر کس امن است. هنوز هم افتضاح یک فرهنگ بی اعتمادی متقابل از همه ما در کوچه و خیابان عبور یا آنلاین ببینید مثل یک احساس بسیار ناخوشایند و غیر ضروری علاوه بر این به horribleness از آن همه است.

سرزنش همواره یکی از افراد مورد علاقه راه های برقراری ارتباط به خصوص آنلاین — سال گذشته مردم بودند بدحجابی برای داشتن مقدار مناسب از حوله; در هر حال حاضر و پس از آن مردم هستند بدحجابی یا شستشو یا نه شستن پاهای خود را و یا برای صحبت کردن در مورد هری پاتر بیش از حد. اما در حال حاضر که کوچک شخصی و تصمیم گیری های ما را با بدن ما کاملا به معنای واقعی کلمه مهم از زندگی و مرگ scolds دیگر را می توان نوشته شده است به عنوان به سادگی آزار دهنده است. چوبکاری می توان استدلال کرد که در حال حاضر یک مکان خوب است.

که یک بحث نیست من واجد شرایط را به اما. بنابراین از من خواست پاملا Hieronymi یک استاد فلسفه در دانشگاه UCLA که در مطالعات اخلاق و مسئولیت اخلاقی (و که در خدمت به عنوان یک مشاور در این جای خوب) آیا پارک مرکزی تقبیح می شد ارائه نوعی از ارزش توسط فریاد در همه آنها تلقی می شود اقدام خطرناکی. “این بسیار بعید است” Hieronymi می گوید.

فراتر از این واقعیت که بشود نیست و اغلب کار به عنوان در نظر گرفته شده Hieronymi نقل های غیر معمول منبع: جودیت مارتین, قوانین و مقررات کارشناس بهتر شناخته شده به عنوان از دست داده است ، “یکی از اصول اساسی این است که به فرض بهترین فرد دیگر” او می گوید. “فرض آنها ندارد و حق اطلاعات فرض که آنها معنی نیست که هر گونه آسیب و پس از آن ارتباط برقرار کردن است بر این اساس حتی اگر شما لزوما باید شواهد زیادی به اثر است که آنها لازم نیست که اطلاعات درست است. پس از آن توصیه این خواهد بود ‘سلام آیا شما می دانید که ماسک می توانید به حفاظت از مردم و پوشیدن آنها را با من و دیگران در خطر است ؟” و شخصیسازی آن است که راه.”

مشکل بزرگتر اینجا, اگر, است آمریکا تمایل به سرزنش افراد برای سیستمیک شکست. “من نمی دانم اگر آن را به دلیل فرهنگ ما از هر دو ناهموار فردگرایی و مذهبی جدیت اما واقعی وجود دارد وسوسه به فکر می کنم که شخصی تقوا است راه حلی برای مشکلات ما” Hieronymi می گوید. “این باعث می شود که مردم احساس می کنند که برخی از کنترل بیش از موضوع و از بین بردن آنها را از آنچه من فکر می کنم واقعی وظیفه برای حمایت گسترده تر اجتماعی راه حل. و کاملا رک و پوست کنده به مردم و صنایع که گسترده تر حل خواهد هزینه کاملا می خواهید برای قرار دادن تمرکز بر مسئولیت فردی که به دلیل در نظر گرفتن تمرکز کردن آنها.”

شما مجاز به عصبانی شود. من عصبانی در افرادی که عصبانی هستند در هر یک از دیگر به جای عصبانی چگونه ما در اینجا به پایان رسید. فردی آمریکایی ها را در بخش های مختلف برگزار شد تا پایان ما را از معامله با ماندن در منزل هر زمان که ممکن است به منظور کاهش بار بر روی ما سیستم مراقبت های بهداشتی به شدت طراحی مجدد زندگی ما به جا در اطراف ترسناک و به طور مداوم در حال تحول و بحران و لغو یک سال تمام را به ارزش از مراسم عروسی, تعطیلات, مجالس ترحیم.

دولت ما نیست. رئیس جمهور همواره اولویت بندی ایدئولوژیک نگرانی بیش از مواد آنهایی که مثل تست نجات بخش محافظ شخصی تجهیزات و بودجه برای طرح های بهداشت. در حالی که کانادا کره جنوبی و آلمان در زمان تهدید از coronavirus به طور جدی در اوایل و گسترش مراقبت های بهداشتی خود را زیر ساختها و سرمایه گذاری در تماس با ردیابی های ما در حال آمدن است از یکی دیگر از “تلف ماه” بدون هر گونه پیشرفت قابل اثبات نسبت با خیال راحت اجتماعی کاهش فاصله. مردم طبعا در دولت اما برخی از آنها عمیقا سوء تفاهم این مشکل به جای بیان که نا امیدی, با خطرناک ضد قفل تظاهرات به عنوان اینکه صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد است انتخاب دودویی.

در ضمن ماموران پلیس به طور منظم و با خشونت دستگیری مردم رنگ به اتهام شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که همان نیروهای مودبانه دست از ماسک به گروه های زیادی از مردم سفید. که در بالا از این واقعیت است که coronavirus به قتل است و مردم اسپانیایی زبان در نامتناسب نرخ بالا, در بخشی به دلیل آنها بیشتر احتمال دارد به همان مردم برای آنها اجتماعی فاصله یک امتیاز است اما همچنین به دلیل امریکا دیرینه اقتصادی و بهداشت نژادی تقسیم. تا حدودی به این دلیل که تاریخ این هستند افرادی که مجاز به فریاد زدن در غریبه بدون عواقب.

چرا من فکر نگه داشتن جیغ زنان در پارک مرکزی. در برخی از سطح آن را دریافت کنم. وجود دارد خیلی باید در مورد عصبانی اما این همه تا دور و انتزاعی است. آن را بسیار آسان تر به موقعیت خود به عنوان آگاه از تمام قوانین تحصیلکرده و متخصص که به عنوان خوانده شده ترین مقالات و که می تواند به بازیگران خودش همیشه به عنوان جامعه مانیتور سالن در حالی که بسیاری از مقامات منتخب در ادامه به هدر دادن چه خوب ایمان باقی مانده است با آنها. آنچه اتفاق می افتد این است که هرج و مرج رهبری شکست خورده است; به همین دلیل مردم در حال خرید socks با دکتر Fauci چهره بر روی آنها و یا گرفتن برای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دو از معدود مقامات که به نظر می رسد coronavirus جدی است.

البته شما باید با پوشیدن ماسک, کاهش سفر به فروشگاه مواد غذایی و اجتماعی فاصله هر زمان که شما می توانید. عنوان مطلب متحده شروع به بازگشایی این قوانین به تغییر ادامه خواهد داد و مردم ادامه خواهد داد به اشتباه و ترس و قضاوت. بیشتر مردم را مریض و بیشتر مردم می میرند بیشتر مشاغل از دست خواهد رفت و بیشتر رهبران را سرزنش از آن همه ما فرد خودخواهی جای خود را به انفعال. شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به سرزنش اما ما بسیاری از چیزها را بهتر به ما خشم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de