پلیس تیراندازی از Breonna تیلور یک زن که کشته شد در آپارتمان او توضیح داد

Breonna تیلور مادر بود و نگران دخترش گرفتن coronavirus.

EMT که می خواستم به یک پرستار 26 ساله تیلور ضروری کارگر ارائه مراقبت های بهداشتی به عنوان همه گیر بدتر در اوایل این سال است.

مادر Tamika پالمر به او گفت: “مطمئن شوید که شما دستهای خود را” پالمر به یاد می آورد به 19th, غیر انتفاعی newsroom که همکاری با واشنگتن پست برای داستان.

او فکر نمی کنم تیلور می باشد در معرض خطر در خانه خود. اما در اواخر شب در مارس 13, تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در لوئیزویل کنتاکی آپارتمان. افسران بودند بررسی دو نفر مظنون به فروش مواد مخدر نه از آنها بود که تیلور با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

لویی اداره پلیس کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد به 19 با استناد به تحقیقات جاری. اما تیلور اعضای خانواده وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد و سهل انگاری فاحش در مرگ او. آنها و دیگران نیز پرسیدن که چرا آن را گرفته است تا زمانی برای این مورد به دست آوردن توجه عمومی است.

حمله Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد کشته شده در حالی که آهسته دویدن را برانگیخته ملی خشم پس از خانواده اش منتشر شد و یک ویدیو از مرگ او هفته گذشته است. در مورد او نیز رفت و ماه با تنها محدود به بررسی آن بود تا تصویری ویروسی رفت که دو مرد سفید با درگیر تیراندازی دستگیر شدند. روز جمعه هزاران نفر از آمریکایی ها رفت و در حال اجرا به مناسبت گرامیداشت روز چه بوده است Arbery 26 روز تولد انتشار خود را با هشتگ #IRunWithMaud. در حال حاضر بسیاری می گویند تیلور مرگ سزاوار همان نوع گسترده مورد توجه است.

تیلور خانواده حفظ کرده است بن Crump وکیل همچنین کار با Arbery خانواده به نمایندگی از آنها در این مورد است. “اگر شما زد برای Ahmaud شما نیاز به ایستادن برای Bre,” Crump گفت: 19.

در شب مارس 13, لویی پلیس تا به حال حکم به وارد تیلور آپارتمان زیرا آنها معتقد بودند که یک مظنون در مبارزه با مواد مخدر بررسی شد و ذخیره سازی مواد مخدر یا پول و یا دریافت بسته های در صفحه اصلی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

با توجه به کت و شلوار ظ توسط تیلور خانواده مرد پلیس در جستجوی زندگی می کنند نه در آپارتمان او پیچیده و در حال حاضر بازداشت شده توسط ماموران نشان داد.

پلیس همچنین گفت که این افسران در زدم به اعلام خود. اما چند همسایگان می گویند که ماموران دست کشیدن نیست و یا شناسایی خود را با توجه به کت و شلوار.

هنگامی که پلیس وارد, تیلور, دوست پسر, کنت واکر می گوید: او بیدار شد و معتقد بودند کسی که در تلاش برای شکستن به آپارتمان. او با شلیک یک گلوله هدف قرار دادن یک افسر در پا.

پلیس پس از آن اخراج بیش از 20 دور به آپارتمان. تیلور آمار هشت بار و درگذشت در صحنه ایالات متحده امروز گزارش. واکر دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

پلیس مواد مخدر در آپارتمان و تیلور و واکر هیچ سابقه کیفری.

در آوریل 27, تیلور خانواده ظ کت و شلوار در برابر سه افسران درگیر در تیراندازی.

“من می خواهم عدالت برای او” پالمر تیلور مادر گفت: 19. “من می خواهم آنها را به گفتن نام او. وجود دارد هیچ دلیلی Breonna باید مرده در همه.”

یک گروه از لوئیزویل وزیران خواستار تحقیقات فدرال از تیلور مرگ همراه با انتصاب یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره برای نظارت بر Louisville, اداره پلیس با توجه به لویی پیک مجله.

“ما غمگین از مرگ غم انگیز از Breonna تیلور و شرایط اطراف مرگ او” این گروه نوشت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان جویندگان حقیقت و ايمان ما به دنبال حقیقت کامل از حقایق و شرایط اطراف او مرگ است.”

در علاوه بر این به تلاش های خود Keisha دورسی یک لویی عضو شورای شهر خواستار اخراج از اتهامات عنوان شده علیه واکر.

Crump تیلور خانواده وکیل معتقد است که قتل زنان تمایل به دریافت کمتر توجه رسانه ها از مرگ و میر مردان سیاه و سفید.

“آنها به قتل خواهران ما فقط مانند آنها به قتل برادران ما اما به هر دلیل ما داده نشده خواهران ما همان توجه است که ما باید با توجه به Trayvon Martin, Michael Brown, Stephon, Clark, Terence Crutcher Alton, استرلینگ, Philando کاستیا, اریک گارنر, Laquan مک دونالد” او گفت: 19. “Breonna نام باید توسط همه شناخته شده در امریکا که گفت: کسانی که نام های دیگر چون او در خانه خود انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است.”

به عنوان Errin Haines یادداشت در 19th, سیاه شده اند و اهداف از خشونت پلیس در امریکا فقط به عنوان سیاه و سفید مردان اند. در 2015, فعالان در سراسر کشور نشان داده و با استفاده از هشتگ #SayHerName برای جلب توجه به زنان که از دست داده بود جان خود را از جمله گابریلا بهترین nevarez میشل Cusseaux و Alexia مسیحی به عنوان Jenée Desmond-هریس گزارش Vox در آن زمان است. مرگ ساندرا مطلوب در زندان پس از او بازداشت شد و در طول یک توقف ترافیک نیز جلب توجه ملی به تاثیر خشونت پلیس و نژادپرستی در زندگی زنان است.

در حال حاضر تیلور خانواده می خواهد این کشور را به می دانم که در مورد پرونده او ، خواهر, Ju’Niyah پالمر شده است ارسال عکس از تیلور با هشتگ #JusticeforBre با توجه به 19. در روزهای اخیر بسیاری دیگر به دنبال کت و شلوار.

و در روز سه شنبه دیابت کامالا هریس (D-CA) مرتبط تیلور مورد با Arbery را, دعوت از وزارت دادگستری به بررسی هر دو مرگ.

Arbery “یک مرد جوان 25 ساله از غرب با تنه زدن و قطع شد در زندگی” هریس گفت. در ضمن تیلور “تا به حال رویای تبدیل شدن به یک پرستار و او را نشسته در آپارتمان او هنگامی که او کشته شده توسط پلیس.”

“که عدالت چه اتفاقی افتاده است برای کسانی که دو نفر جوان” هریس گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر