گابریل گلهای دیده است او کاهش درآمد به شدت به دلیل COVID-19 pandemic — تا آنجا که 95% او می گوید:.

او گیاه, کسب و کار, Herbivore است تقریبا به طور کامل متکی به Coachella Valley گواهی بازارهای کشاورزان’ گلهای گوید که او در آنها شرکت داشته و در هشت سال گذشته. در حالی که او بوده است رها کردن سفارشات منظقه در فروشگاه های محلی که هنوز باز و پذیرش او موجودی او تصمیم گرفتند از اجاره فضا در بازارهای طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من احساس تعهد به سرعت گسترش صاف و منحنی صرفه جویی در زندگی” گلهای گفت: در یک ایمیل. “من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای هوشیار باشند.”

گلهای یکی از حدود ده کشاورزان و فروشندگان را ساخته اند که این مشکل تصمیم به گام به دور از کشاورزان محلی بازار در این زمان نامشخص, با توجه به برگزارکنندگان. زمانی که در فصل Coachella Valley گواهی کشاورزان’ بازار عمل در نخل کویر, La Quinta و پالم اسپرینگز اما فقط دومی همچنان پس از آوریل و اجرا می شود از طریق ماه های تابستان.

به عنوان کشاورزان و فروشندگان کاهش یافته است با توجه به نگرانی های سلامت pivoting به تحویل و منظقه وانت, خدمات, بازار خود تلاش شده است. بازار متکی بر هزینه از کسانی که همان فروشندگان و کشاورزان برای پوشش هزینه های عملیات.

یک زن و شوهر از هفته پیش در بازار دهندگان به دنبال این بودیم که امکان اینکه مجبور به بستن برای تابستان. اما جامعه پا برای کمک به نگه داشتن آن شناور است. یک gofundme جمع آوری کمک به “صرفه جویی در پالم اسپرینگز تابستان کشاورزان’ بازار” است که هنوز هم زندگی می کنند ملاقات خود را $10,000 هدف در کمتر از 48 ساعت.

مگان Goehring مدیر Coachella Valley گواهی بازارهای کشاورزان’ گفت: او فکر کردم از دوستان که قادر به بالا بردن همان مقدار پول برای نپا بازار کشاورزان در حدود یک ماه زمان. Goehring گفت: او دمیده, دور حمایت از Coachella Valley community.

“به عنوان به زودی به عنوان ما ارسال می شود که e-عضویت در خبرنامه صندوق آغاز شده dinging — دینگ دینگ دینگ دینگ دینگ. … همه از این کمک های مالی شروع به ریختن در” او گفت:. “این فقط کاملا خسته کننده باشد.”

و آنها را نگه دارید نورد در. از روز شنبه بیش از $12,400 اهدا شده بود به صندوق راه اندازی شده توسط غیر انتفاعی پالم اسپرینگز مرکز فرهنگی اجرا می شود که بازارهای محلی.

“گواهی آن را به ارزش است که آنها را در این کشاورزان و فروشندگان و در کل ارزش تولید تازه و مواد غذایی سالم” Goehring گفت.

با این بودجه اضافی بازار زنجان به اجرا از طریق تابستان است. چند اقدامات احتیاطی گرفته شده در بازار در فضای باز از جمله یک ماسک نیاز زمین نشانه گذاری اجتماعی فاصله یک تعیین شده ورود و نقطه خروج و حد 50 مشتریان مجاز به بازار در هر زمان داده شده. همچنین مشتریان مجاز به لمس محصولات تا زمانی که آنها دست به آنها را برای خرید توسط کشاورز و یا فروشنده.

Goehring گفت: بازارهای اجتماعی قرار داده و فاصله گرفتن از سیاست های در محل قبل از فروشگاه های مواد غذایی به دلیل شهرهای مورد نیاز آنها را قبل از آنها می تواند بازگشایی زیر استان و شهرستان های اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات است که در اثر در ماه مارس است.

حتی با طولانی تر کردن زمان انتظار در بازار به دلیل مشتری محدود در مجموع 610 بازدید کنندگان شمارش شدند روز شنبه گذشته, او گفت:, و قبلا بیشترین بازدید کننده را شمارش در تابستان بازار شد و بیش از 700.

“آن واقع شده است بسیار قوی با توجه به” Goehring گفت.

در میان همه گیر Goehring گفت: او ملاقات بسیاری از تازه واردان بازار که شنیده در مورد آن از طریق یک دوست و یا از طریق رسانه های اجتماعی.

“ناگهان همه از یک نفر به دنبال جایگزین برای فروشگاه مواد غذایی” Goehring گفت. “آنها احساس راحتی نمی کنید برای رفتن به یک فضای محصور با بسیاری از افراد دیگر و لمس کردن بسیاری از سطوح.”

Goehring گفت: مردم شده اند تا پوشش به بازار شروع حدود 7:15 صبح و که شده است وجود دارد یک خط تا حدود ساعت 11 صبح مردم شده اند در انتظار زیر سایه سایبان برای حدود 15 تا 20 دقیقه به طور متوسط برای ورود به بازار, او گفت:.

پالم اسپرینگز مرکز فرهنگی باز شده است مردم برای رفتن به داخل برای سرد کردن و گرفتن یک نوشیدنی از آب در صورتی که نیاز به, او گفت:.

همانطور که درجه حرارت افزایش زمان انتظار تبدیل شدن به بیشتر از یک نگرانی است.

“اگر آن را به ما معمولی 115, 118 (درجه) در ماه جولای و آگوست که فقط قصد ندارم به پرواز” Goehring گفت.

بنابراین در حالی که وجود دارد نه یک مجموعه تاریخ و در عین حال بازار به زودی آن را معمول حرکت در داخل پالم اسپرینگز غرفه فقط پایین جاده از مرکز فرهنگی.

Goehring امیدوار است این بازار می تواند کاهش 50-مشتری محدود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که مردم نمی خواهد که به صبر در خارج. اگر نه بازار ممکن است حرکت به یک سیستم بلیط مانند Eventbrite به طوری که مردم می تواند رزرو زمان حضور در. او قصد دارد برای ادامه نیاز به ماسک و قرار دادن اجتماعی فاصله زمانی که نشانگر حرکت بازار داخل است.

در حال حاضر بازار به راه اندازی یک سیستم برای مشتریان که ممکن است مبارزه با انتظار در آفتاب. آنها می توانید با قرار دادن نام خود را در یک بار آنها را وارد کنید و صبر کنید در ماشین خود و یا در داخل مرکز فرهنگی و یک داوطلب را بکشد placeholding سبد خرید برای آنها در خط تا خود را به نوبه خود برای ورود به بازار است. کسانی که در خط که موافق به جلو و یک سبد دریافت یک “بازار ” باک” در خانه ارز است که می تواند صرف در بازار است.

Goehring اضافه شده است که مردم مایل به فروشگاه برای دیگران در حالی که در بازار کشاورزان می توانید درخواست برای پیوستن به Facebook گروه “Coachella Valley, همسایه, کمک به همسایه از طریق COVID-19.” سازمان دهندگان مایل به کمک به تسهیل این نوع از خرید.

بازار کشاورزان باز است از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر روز شنبه در 2300 E. Baristo Rd. بعد به پالم اسپرینگز مرکز فرهنگی.

اطلاعات بیشتر در مورد Coachella Valley گواهی کشاورزان’ بازار را می توان در یافت certifiedfarmersmarkets.org و در Facebook در facebook.com/CertifiedFarmersMarket.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de