صاحب قرمز انبار بار در بزرگراه 111 در پالم دزرت است که با استفاده از سقف ساختمان به دریچه امیدی با سیاستمداران و کالیفرنیا فرماندار.

پیام “می خواهم یک کار ؟ قطع یک سیاستمدار” در سمت شرق از سقف و “خورد فرماندار” در سمت غرب را برانگیخته و برخی از اختلاف نظر با بسیاری از اظهار نظر و در برابر آثار هنری در نوار Facebook صفحه.

نوار قرمز مالک جان Labrano نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما گفته KESQ که او آمد تا با نشانه هایی از سرخوردگی بیش از بسته بودن و نمی دانستند که دولت اجازه خواهد داد که نوار به بازگشایی شده است.

“همه من می خواهم به انجام است که اجرای کسب و کار من. Leave me alone, اجازه دهید من کار کسب و کار من” Labrano گفت. “من نیاز به صرفه جویی در نوار من.”

با توجه به Facebook نوار بسته مارس 22 بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه جهت است که اجازه تنها “ضروری” کسب و کار باقی می ماند باز برای کمک به کاهش سرعت گسترش رمان coronavirus. در حالی که خرده فروشان و برخی از رستوران ها شروع به بازگشایی تحت دستورالعمل های دقیق توسط دولت مشخص نیست در زمانی که میله های زندان خواهد بود قادر به بازگشایی شده است.

این شهر نیست هر اختیارات قانونی برای سفارش پیام حذف شده است.

“دادستان شهرستان تعیین کرده است که در حالی که زبان بر روی سقف انبار قرمز ممکن است توهین آمیز متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و حمایت از آزادی بیان به این معنی نیست که این شهر است که قادر به تنظیم این نوع از سیاسی بیان” سخنگوی دیوید هرمان گفت.

قرمز انبار پیام های کشیده شده اند مخلوط نظرات به نوار Facebook صفحه.

“راه رفتن به انبار قرمز!!!! آزادی بیان!!!! صرف پول خود را در اینجا. عالی!!!” جولی هاینز لاکهارت نوشت on Facebook.

“شما قطعا توجه شما امیدوار بودند. به عنوان بسیاری از پدر و مادر می دانم که کودکان و طلب توجه و توسل به رفتار بد برای دریافت آن” نوشت: Phil Goodge.

عضو شورای شهر Jan بیلبائو گفت که او می داند ناکامی بسیاری از کسانی که قادر به بازگشت به کار وجود دارد اما ممکن است مثبت پیام برای نوشتن و یا یک راه بهتر برای دولت است که نا امیدی.

“ما همه نا امید. همه ما می خواهیم برای باز کردن کسب و کار. من فکر نمی کنم این است که کمک به” بیلبائو گفت.

“هدف ما این است که برای کمک به مردم احساس خوش آمدید و امن در نخل صحرا” بیلبائو گفت. “عصبانی انواع بیان خواهم که نمی کمک به ما در رسیدن به این هدف است.”

این شورا در روز پنج شنبه را در نظر بگیرید یک برنامه برای کمک به آن کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر با جابجایی 2 میلیون دلار را کنار بگذارند در ماه ژانویه برای افزایش توسعه اقتصادی برنامه های تشویقی برای یک برنامه جدید برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق این بحران است.

“سقف صحبت نمی کنم برای نخل صحرا” شهردار Pro Tem کاتلین کلی گفت. “ما در جلسه شورای پنج شنبه شامل یک برنامه برای گرفتن برخی از کمک پولی به ما در کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانید آن را به امن بازگشایی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de