دکتر ریک روشن قبلا مدیر ما تحقیقات آژانس کار بر روی یک coronavirus واکسن شهادت صبح روز پنجشنبه به یک خانه فرعی که “بدون بهتر برنامه ریزی 2020 می تواند سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن است.”

روشن هشدار قانونگذاران در شهادت او قبل از سلامت فرعی از خانه انرژی و تجارت کمیته که ما نیاز به “ساده اما مهم گام” برای کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس و سر یک فاجعه موج دوم از عفونت این زمستان.

“ما نیاز به حق تست برای هر کسی که به آن نیاز دارد. ما باید قادر به ردیابی تماس های ایزوله و قرنطینه و مناسب — در حالی که تلاش برای توسعه یک درمان” روشن گفت. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان به نگاه به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به طوری که ما می تواند بهبود بخشد اما در حال حاضر ما نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که حق رفتن به جلو است.”

او همچنین گفت: این کمیته در بیانیه افتتاحیه که او معتقد است یک Covid-19 واکسن یک سوال که اگر اما هشدار داد که “12 تا 18 ماه است که یک برنامه تهاجمی و من فکر می کنم آن را بیش از است که” برای تولید یک واکسن.

تا ماه گذشته چراغ روشن وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا). او مدعی است که حذف او از این که پست شد یک عمل تلافی تهمت مقامات دولت چون او در برابر فشار کاخ سفید برای ترویج اثبات نشده coronavirus درمان با استفاده از هیدروکسی کلروکین.

در بیانیه افتتاحیه, روشن, حمایت روز سه شنبه مجلس سنا شهادت توسط Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار.

“دکتر Fauci تحویل یک پیام صوتی است که روشن و قابل اعتماد به عنوان او ما را تشویق به عمل با احتیاط به ما بازگشت به زندگی روزمره ما” روشن گفت. “ما باید افزایش آموزش عمومی در مورد اصول اولیه — شستن دست و اجتماعی فاصله مناسب صورت پوشش.”

روشن نوشته شهادت فرستاده شده پیش از روز پنج شنبه در این جلسه بود حتی قوی تر warning: که بدون پاک کردن برنامه ریزی و اقدام سریع آمدن زمستان خواهد بود تاریکترین در تاریخ معاصر است. او مدوله شده است که هشدار دهنده است کمی در روز پنج شنبه اما هنوز زده جدی توجه داشته باشید.

“اگر ما موفق به بهبود پاسخ ما در حال حاضر بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد بدتر و طولانی مدت” روشن گفت. “وجود خواهد داشت و به احتمال زیاد حیات Covid-19 این سقوط و آن را تا حد زیادی ترکیب چالش های آنفلوانزای فصلی.”

در نوشته شهادت روشن توصیف “بی اعتنا” HHS رهبری است. او گفت که در اوایل ماه ژانویه او هشدار داد که این گروه به سطح شیب دار بالا تولید هواکش, شخصی, تجهیزات حفاظتی و تست سواب در پیش بینی از یک بیماری همه گیر که خود هشدار نادیده گرفته شد.

“من در ملاقات با بی تفاوتی گفت: آنها یا بیش از حد شلوغ آنها ندارد طرح آنها نمی دانند که مسئول تهیه آن” روشن گفت: از فشار برای HHS برای به دست آوردن بیشتر PPE. “تعدادی از بهانه. اما هرگز هر گونه اقدام است.”

روشن همچنین گفت: در آماده شهادت بود که او “برش از کلید جلسات در سطح بالا برای مبارزه با COVID-19.”

در آوریل روشن ثبت whistleblower شکایت خود را حذف از بالا بردا ، در شکایت او ادعا می کند که او در برابر کاخ سفید فشار به ترویج و صندوق در حال حاضر بی اعتبار ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان بیش از راه حل های امیدوار کننده.

“Sidelining من در وسط این همه گیر و قرار دادن سیاست و cronyism جلوتر از علم قرار می دهد زندگی در معرض خطر و مانع از تلاشهای ملی با خیال راحت و به طور موثر این آدرس فوری بحران بهداشت عمومی” روشن نوشت: در این نامه است.

شکایت برای اولین بار گزارش شده توسط Michael D. برشی و مگی Haberman از نیویورک تایمز.

دفتر مشاور ویژه است پس به این نتیجه رسیدند که وجود دارد “دلایل منطقی” به این باور است که روشن شد انتقام علیه و که او باید دوباره به کار سابق به عنوان بردا مدیر.

همان ناظر گزارش یافت “قابل توجهی احتمال خطا”, در, روشن, را, حذف, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط خود وکلا پنج شنبه.

طی روز پنج شنبه در این جلسه با این حال جمهوری خواهان در کمیته تمرکز بیشتر بر روی ساخت این صورت است که رئیس جمهور تهمت بود دلیل خوبی برای ترویج هیدروکسی کلروکین از آنها در رسیدن به پایین از شرایط اطراف روشن را حذف.

دیگران حمله روشن است. تشکر. Markwayne Mullin (R-OK) مثلا پیشنهاد روشن شد تلاش برای “فریب مردم آمریکا” با در نظر گرفتن یک مرخصی پزشکی برای فشار خون و تشکر. بیلی طولانی (R-MO) اقدام به چرخش روشن با انتقاد از HHS رهبری به عنوان یک حمله در Fauci.

در ضمن در طول یک Q&A با خبرنگاران پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به پنسیلوانیا مقامات دولت سعی در تضعیف روشن شهادت را با حمله به او را.

“در حالی که ما در حال راه اندازی عملیات در پیچ و تاب سرعت او نشان داده نمی شود تا برای کار” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de