Imperial County دارای بالاترین نرخ سرانه از coronavirus بستری در کالیفرنیا

Imperial County گزارش بالاترین نرخ در بیمارستان بستری بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در وزارت امور خارجه که از روز شنبه با شهرستان کمتر از 200,000 ساکنان گزارش که حدود 31 نفر از هر 100,000 ساکنان بستری برای ویروس.

لس آنجلس است که بیش از 50 بار به عنوان پرجمعیت به عنوان امپریالیستی است و تقریبا نیمی از تمام موارد در دولت گزارش کرده است 17 نفر از هر 100000 نفر از مردم آن بستری هستند با این ویروس.

Imperial County نرخ بیماران در بخش های مراقبت ويژه است که از لس آنجلس هستند.

Imperial County است 30th در جمعیت اما 9th در بستری شدن در بیمارستان و 18 در مجموع به طور کلی موارد در دولت با توجه به اعداد گزارش شده توسط کالیفرنیا وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

روستایی شهرستان است که پیوسته با مکزیک و آریزونا نیز تلاش با نرخ بالای بیماری های تنفسی. داشتن برخی از کالیفرنیا آلوده ترین هوا ساکنان نرخ سل که هشت برابر بیشتر از میانگین ملی در 25 در هر 100 ، 000 عنوان در مقایسه با 3 در هر 100 ، 000 در سراسر کشور.

Imperial County گزارش شده 14 مرگ و میر با همه اما دو بیش از سن 70 و هیچ کدام زیر سن 40. اسپانیایی مردم حساب برای همه و میر گزارش شده; و نه زن بودند و پنج نفر مرد بودند. شهرستان آمار گزارش شده چند ساعت پس از دولت هستند و بیشتر زمان.

Imperial County گزارش شده بود 647 مجموع موارد از کروناویروس که از عصر روز چهارشنبه با حدود نیمی داشتن بازیافت. منطقه اطراف شهر کالکزیکو که در آن وجود دارد یک بندر بین المللی از ورود از مخیکالی گزارش کرده 204 موارد مثبت. کد پستی فقط به شمال که شامل ال سنترو است گزارش 171 و منطقه براولی و Westmorland گزارش کرده است 122.

روز گذشته به این شهرستان افزایش تعداد موارد مثبت کند. در حالی که موارد شروع به پریدن کرد از 434 در مارس 1 به 627 در مارس 8, تنها سه مورد جدید تایید شد ممکن است بین 9 و 11.

این شهرستان نیست انتشار روزانه تست اطلاعات ساخت آن مشخص نیست که آیا این کاهش در موارد جدید است نتیجه تست کمتر یا واقعی کاهش انتقال.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر