چگونه “حقیقت فروپاشی” است که از آسیب رساندن به آمریکا coronavirus بازیابی

نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که جمهوری خواهان و دموکرات ها در پاسخ به coronavirus بحران کاملا در راه های مختلف. یکی از ABC اخبار و ایپسوس در هفته گذشته به عنوان مثال نشان داد که 65 درصد از جمهوری خواهان می خواهند اقتصاد آمریکا برای بازگشایی در حال حاضر در حالی که تنها 6 درصد از دموکرات ها انجام دهد. و رفتارهای خود را اعم از خرید مواد غذایی اضافی به پوشیدن ماسک به نظر می رسد به سقوط در امتداد خطوط حزبی.

چگونه ممکن است که آمریکایی ها قطبی هستند در امتداد خط حزب حتی در چیزی به ظاهر غیر سیاسی به عنوان یک ویروس ؟

یکی از دلایل بزرگ این است که آنچه جنیفر Kavanagh ارشد علوم سیاسی در برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت تماس “حقیقت پوسیدگی.” به سادگی قرار دادن آمریکایی ها دیگر تکیه بر حقایق و اطلاعات به همان اندازه به عنوان آنها باید. که یک مشکل در هر زمان اما آن را به ویژه نگران کننده در طول یک بیماری همه گیر زمانی که مردم نیاز به بهترین و قابل اطمینان ترین اطلاعات برای ایمن ماندن.

من به نام Kavanagh به صحبت کردن با او در مورد آنچه که او را نشان می دهد تحقیقات در مورد علل حقیقت پوسیدگی تاثیر آن بر کشور coronavirus پاسخ و اینکه آیا این بحران می تواند بزرگ تکان خوردن است که در نهایت متقاعد آمریکایی ها از اهمیت واقعیت های عینی.

او به من گفت که تا کنون coronavirus بحران “شده است به وحدت رویداد ممکن است ما را امیدوار به مثل در طول رکود بزرگ یا جنگ جهانی دوم” در بخش بزرگی چون “بخش های مختلف جامعه شده اند متفاوت تحت تاثیر قرار.”

با این حال او همچنان امیدوار است که امریکا را “حقیقت فروپاشی” یک روز بهبود بخشد: “من نمی دانم آنچه در آن شما را, اما من حاضر به تسلیم نشده است.”

ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.

Alex Ward

پروژه شما در کار است به نام “حقیقت پوسیدگی.” آنچه که در واقع چیست و چگونه است که اعمال می شود به امریکا coronavirus وضعیت ؟

جنیفر Kavanagh

حقیقت پوسیدگی شامل چهار گرایش است که هر کدام مربوط به آنچه که ما در حال حاضر تجربه.

برای اولین بار در حال افزایش است اختلاف نظر در مورد آمار و اطلاعات. یک مثال در این زمینه خواهد بود که اختلاف نظر در مورد ایمنی واکسن و اینکه آیا مردم آنها را هنگامی که آنها در حال ساخته شده و توزیع شده است.

دوم روند افزایش محو کردن خط بین واقعیت و نظر. این باعث بسیاری با تفسیر در اخبار تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی مکان های که در آن حقایق و نظر با هم مخلوط و آن را واقعا سخت است برای تعیین چه چیزی واقعی است و چه کسی نظر یا تحلیل.

سوم روند افزایش حجم نظر نسبت به واقعیت است. شما فقط با دیدن خیلی بیشتر نظر وجود دارد. اگر شما به دنبال حقایق شما باید به کار بسیار سخت به حفاری را از طریق تمام است که تفسیر قبل از شما در واقع می توانید خام حقایق شما ممکن است به دنبال.

در نهایت کاهش اعتماد کلید موسسات که ارائه اطلاعات است. ما در حال تجربه این شرکت با دولت و رسانه ها.

کنار هم قرار دادن مردم مطمئن نیستند که چه چیزی واقعی و چه چیزی نیست و آنها حتی نمی دانم که در آن به نوبه خود برای پیدا کردن اطلاعات واقعی آنها دنبال آن هستید.

Alex Ward

بیایید تمرکز بر دولت ، Dr. Anthony Fauci, برای مثال, به نظر می رسد مرد ارائه رسانه ها و مردم با حقایق لازم است در مورد کوروناویروس در حال حاضر. اما از آنجا که رئیس جمهور به رهبری او و مخالف با بسیاری از آنچه که او می گوید او تبدیل شده تا حدودی از پلاریزه شکل است. اگر شما یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن شما ممکن است یک Fauci فن و بالعکس.

در چنین زمان حساسی چگونه است تخصص کسی مثل Fauci یا دیگر کارشناسان بهداشت عمومی نمی ذاتی اعتماد کرد ؟

جنیفر Kavanagh

اعتماد به کارشناسان شده است در حال کاهش است در حالی که برای. این یک پدیده جدید در طول coronavirus و آن را بخشی از چهار گرایش من گذاشته زودتر.

اما برای فراتر رفتن توانایی دسترسی به هر گونه اطلاعات آنلاین باعث می شود ما احساس قدرت. آن را نیز می تواند منجر به یک نوع از اعتماد بیش از حد. گرفتن مدرک پزشکی متفاوت است از رفتن دائم و خواندن در مورد یک بیماری است اما گاهی اوقات مردم از تلفیق این دو است. اقتدار و احترام به تخصص و پس از آن بوده است تضعیف انتشار اطلاعات است.

دومین مسئله این است که مردم می خواهم به تایید باورهای خود را. آنها لزوما می خواهید به شنیدن اطلاعاتی که مخالف با دیدگاه های خود, و آن را به مردم منجر به رد اطلاعات از کارشناسان که مناسب نیست داستان خود را.

و وجود دارد در حال حاضر به نظر می رسد به دو روایت از coronavirus تشکیل در سمت چپ و راست. که می تواند یک اثر در اعتماد و تخصص. اگر اطلاعات ارائه شده توسط کارشناسان و توسط دولت به پایان می رسد تا که به تصویر کشیده شده در راه های مختلف در دو جوامع مختلف شما می توانید تا پایان با کارشناسان تبدیل شدن به یک قربانی است که باز ،

Alex Ward

به نظر می رسد این روند و در دراز مدت مشکلات همگرا در یک واقعا زمان نا مناسب. اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای آمریکایی ها در همان صفحه coronavirus اپیدمی آن خواهد بود.

بدون کارشناسان ارائه آمار دولت ارائه قوانین یک جامعه مطیع حق رهنمودهای پاسخ این کشور در حال رفتن به مانع شود.

جنیفر Kavanagh

این مشکلات قطعا مانع از امریکا coronavirus پاسخ در چند راه.

مهم این است که مردم واقعا نامشخص که به اعتماد. معلوم نیست اگر آنها باید اعتماد که چه سازمان های دولتی می گویند دقیق است به خصوص اگر سازمان های مختلف آمده با اطلاعات مختلف و توصیه های در زمان های مختلف.

و هنگامی که وجود دارد, وارونه, در, سیاست, آنها گاهی اوقات بازتاب داده است. که می تواند گیج کننده اگر آن را نمی messaged به درستی. اگر شما یک دانشمند پس از دیدن این توصیه دانشمندان به طور چشمگیری تغییر و یا توصیه هایی از مدل های تغییر به طور چشمگیری می تواند نگرانکننده اگر شما نمی درک دلایل اساسی.

آنچه نگران کننده است این است که ما به عنوان انتقال به یک مرحله بازیابی این اعتماد عمومی را به احتمال زیاد در حال حاضر از دست داده است. صرف نظر از این که چه کسی در کاخ سفید از یک سال از هم اکنون دو سال از هم اکنون و یا 10 سال از هم اکنون که اعتماد به بازسازی شود.

آمریکا را بهبود خواهد شد در نتیجه شروع از پایین محل به عنوان دولت تلاش می کند تا مردم باور پیام خود را دوباره. که مهم برای بهداشت عمومی دلایل, البته, اما همچنین به دلایل اقتصادی. بهبود اقتصادی بستگی به مردم اعتقاد داشتند که مسئله بهداشت عمومی قرار گرفته است. اگر که اعتماد کم باقی مانده است, هر چند پس از آن هر کس در کاخ سفید در حال رفتن به واقعا به چالش کشیده در نظر گرفتن که اقتصاد دوباره راه اندازی شود.

Alex Ward

ما چگونه حل این ؟ ما تنها چند ماه به این بحران و همه نشانه های نقطه به کروناویروس که در دراز مدت مشکل است. در عین حال ما شاهد هستیم مردم polarize به اردوگاه های در مورد تمام انواع چیزهای مربوط به همه گیر ترین و برجسته بیش از چگونه و چه زمانی به بازگشایی این کشور است.

است وجود دارد یک راه برای گرفتن هر کس در همان صفحه در هر زمان به زودی ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد او به عنوان ملاقات با کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در کابینه در کاخ سفید در روز 13 مه در واشنگتن, DC.
داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

جنیفر Kavanagh

یک قطعه است که فقط فرد با در نظر گرفتن ابتکار عمل. آن را در یک زمان به تنبل و خواندن همان منابع خبری و یا فقط یک منبع بدون به چالش کشیدن یک دیدگاه. که یک تغییر هر کسی می تواند در حال حاضر.

یکی دیگر این است که مطمئن شوید که شما می دانید که در آن شما در حال گرفتن اطلاعات خود را از. این منابع که من بیشتر علاقه مند به شنیدن از حدود coronavirus در حال دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی. آنها کسانی هستند که باید اطلاعات دقیق. در حالی که من ممکن است شنیدن بسیاری از حقایق دیگر و یا نظرات آنها به نظر می رسد قدرت به اعتماد بر این موضوع است.

Alex Ward

که مسئولیت فردی و رسانه های جانبی. آنچه در مورد دولت ،

جنیفر Kavanagh

که بسیار بیشتر به چالش کشیدن و دراز مدت مشکل است.

ما برخی از تجزیه و تحلیل تاریخی به ببینید که آیا چنین بی اعتمادی در دولت و نهادهای رسمی قبل وجود داشته است. ما می بینیم برخی از دوره های شبیه به این در گذشته مانند ظهور “روزنامه نگاری زرد” و حتی در 1920s و ’30s اطراف رکود بزرگ.

یکی از چیزهایی که به نظر می رسد به ضربه محکم و ناگهانی مردم از تمایل به رد حقایق و تخصص است و تحقق این عواقب به خصوص از نظر مردم بیمار شدن و یا اقتصادی خرید اینترنتی. این امکان وجود دارد که تصریح خواهد شد که برای افرادی که شک است که حقایق مهم.

اما وجود دارد به هر یک از پایین به بالا و از بالا به پایین جزء آن است. وجود دارد به نقش دولت به ما ارائه سازگار و روشن پیام.

Alex Ward

من صادقانه بگویم که من شک و تردید در این لحظه منجر به تنها حقایق که از بالا و تلاش بیشتری از پایین به دنبال حقایق است. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها بوده اند که میلیون ها نفر در بیمار کاهش یافته و در عین حال وجود دارد به نظر نمی رسد به یک تغییر دهید. از ما نیست افزایش به لحظه.

من اشتباه به احساس بدبین که coronavirus — یکی از شدید ترین لحظات در تاریخ مدرن است — به اندازه کافی به ما را در مسیر صحیح است ؟

جنیفر Kavanagh

نه, من فکر نمی کنم شما اشتباه می تواند نگران و یا بدبینانه. ترس من در تمام طول شده است که آنچه معکوس حقیقت فروپاشی نوعی فاجعه است. آنچه که من نمی دانم که چگونه شدید است که فاجعه بود اما به نظر می رسد مثل این باید به اندازه کافی.

اما این ویروس نشده نهفته هر کس به همان شیوه پس از آن نشده است و این وحدت رویداد ممکن است ما را امیدوار به مثل در طول رکود بزرگ یا جنگ جهانی دوم است. و نه تنها این ویروس آمار بخش های مختلف کشور در راه های مختلف اما بخش های مختلف جامعه شده اند متفاوت تحت تاثیر قرار.

Alex Ward

شاید ما نیاز به زمان بیشتری ؟

جنیفر Kavanagh

شاید. شاید ما باید در سمت دیگری از این و نگاه کردن به آنچه اتفاق افتاده است. شاید این شما را در انتظار در برزخ برای بیش از یک سال بدون یک واکسن برای تغییر ذهن مردم.

من نمی دانم آنچه در آن شما را, اما من حاضر به تسلیم نشده است. من با شما موافقم هر چند که تا کنون آن را به نظر نمی رسد که به اندازه کافی است.

Alex Ward

بنابراین اجازه دهید از من بپرسید این به طور مستقیم: آیا ما یک حقیقت عمده مشکل ؟ و اگر چنین است این مشکل در حاشیه جامعه آمریکا یا ملی شکست ما در زندگی است ؟

جنیفر Kavanagh

من می خواهم بگویم دومی چون خونریزی از طریق اساسا هر مسئله مهم ما آن است که آیا مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و بیکاری یا فقر و بی خانمانی. همه اینها نیاز به آمار و اطلاعات به رسیدگی و همه آنها سخت و مشکل است که بیش از دو یا چهار سال را حل کند. اگر ما به توافق در زمینه حقایق مسئله ما هرگز نمی تواند کوه پایدار پاسخ به واقع غلبه بر این چالش است.

پس برای من این است که یک ملی شکست چون ما مانع از پیشرفت در مسائل بزرگ است که کشور ما نیاز به مقابله با اگر ما می خواهیم به ادامه مرفه ملت و حفظ موقعیت ما در جهان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر