بسیار مسری و اغلب کشنده بیماری شناسایی شده است و در black-tailed jackrabbit لاشه در نزدیکی پالم اسپرینگز کالیفرنیا در گروه ماهی ها و حیات وحش مقامات گفت.

بعد از نمونههای ارسالی به آزمایشگاه در نیویورک گفته مقامات خرگوش تشخیص داده شد با خرگوش خونریزی دهنده بیماری یا RHD ویروس نوع 2 مارک اولین بار این بیماری تایید شده است در کالیفرنیا, مقامات گفت.

لاشه یکی از 10 بر روی یک ملک خصوصی در نزدیکی شهر, مقامات گفت. هیچ اطلاعات دیگری در مورد محل ارائه شد.

دیگر هیچ خرگوش جمعیت در کالیفرنیا شناخته شده به این ویروس به گفته مقامات. از ماه مارس این ویروس باعث شده است که وحشی و خرگوش داخلی به مرگ در مکزیک جدید, کلرادو, آریزونا و تگزاس و مکزیک است.

پس از یک واکسن است در دسترس در ایالات متحده خرگوش صاحبان باید شستن دست قبل و بعد از کار با خرگوش توجه کنند. آنها نیز خواست برای منزوی کردن خرگوش خود را از وحشی یا وحشی خرگوش و به اشتراک گذاری تجهیزات با دیگر صاحبان خرگوش.

“آلوده خرگوش و jackrabbits ممکن است نمایشگاه هیچ علائم منجر به مرگ ناگهانی و یا ممکن است دچار تب و تورم و خونریزی داخلی و کبدی نکروز” مقامات گفت. “محدوده مستعد گونه در آمریکای شمالی است که در حال حاضر ناشناخته اما همه خرگوش jackrabbit خرگوش و pika گونه به احتمال زیاد حساس هستند.”

در یک بیانیه ارشد دامپزشک حیات وحش Deana کلیفورد گفت: حضور این ویروس در کالیفرنیا ممکن است “به طور قابل توجهی تاثیر” وحشی خرگوش جمعیت.

“متاسفانه ما ممکن است همچنین اثرات به گونه است که بستگی به خرگوش غذا به خرگوش ها مشترک طعمه گونه برای بسیاری از شکارچیان” کلیفورد گفت.

این ویروس می کند و نمی گذارد انسان و یا سایر حیوانات خانگی کنار خرگوش, مقامات گفت.

حرکت رو به جلو حیات وحش مقامات نظارت بر ویروس. فعالیت ها عبارتند از: بررسی و تست خرگوش مرده و نظارت در معرض خطر خرگوش جمعیت.

مقامات خواست علاقه مندان در فضای باز به لمس نیست و یا برهم زدن خرگوش لاشه. شکارچیان نیز خواست به را مشابه اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن دستکش هنگام میدان پانسمان خرگوش و دفن باقی می ماند به طوری که رفتگران نمی انتخاب کنید تا این ویروس.

“این ویروس مقاوم است و می تواند باقی می ماند مناسب در گوشت خز لباس و تجهیزات برای زمان بسیار طولانی آن را به راحتی انتقال به مناطق دیگر” مقامات هشدار داد.

هر کسی که زندگی با این نسخهها کار و یا بازسازی در خرگوش زیستگاه می خواست به گزارش بیمار یا مرده خرگوش رؤیت است. گزارش ها را می توان با تماس با 916-358-2790 و یا بازدید از وب سایت خود را.

اگر خرگوش داخلی یافت می شوند مرده صاحبان باید تماس 916-900-5002.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de