شهرستان کوچلا همچنان نیاز به ماسک صورت تا coronavirus می شود ‘تحت کنترل’

شهرستان کوچلا به تصویب فرمان اضطراری نیاز به استفاده از پوشش صورت در تنظیمات عمومی مقامات اعلام کردند شنبه شب.

“متاسفانه Coachella و بقیه شرقی دره باقی مانده hotspot برای coronavirus موارد گفت:” کوچلا شهردار استیون هرناندز در یک بیانیه است. “تا زمانی که ما می توانید این ویروس را تحت کنترل شهر ما ادامه خواهد داد به نیاز به این اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم زندگی و کار در کوچلا.”

این فرمان شامل هر کسی در انتظار و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی مردم به دنبال بهداشت و درمان کسانی که در برداشتن مواد غذایی و یا موارد دیگر از باز کردن رستوران ها و کسب و کار و هر کارگر که در تعامل با مردم است.

بیشتر: Coronavirus: شهرستان تصویب جایگزین بازگشایی دستورالعمل در تماس تلفنی با فرماندار طرح ‘واقعی’

بیشتر: هدفمند COVID-19 تست مورد نیاز است در شرق Coachella Valley رویز می گوید:

همه کسب و کار نیاز به کارگران و مشتریان سایش پوشش صورت و نمایش علائم اطلاع رسانی به مشتریان از سیاست. کسب و کار باید به جلوگیری از افراد بدون پوشش صورت از ورود به فروشگاه و رد خدمات به هر مشتری را پوشش چهره خود را.

کودکان زیر 2 سال و کسانی که باید توجه داشته باشید از یک حرفه ای پزشکی مشاوره بیماران به پوشیدن ماسک یک استثنا هستند.

پوشش صورت لازم نیست در حالی که در وسایل نقلیه به تنهایی و یا با دیگران زندگی در خانواده خود را در حالی که شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند پیاده روی, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا ارائه شده آنها باقی می ماند شش فوت از هم جدا از دیگران است.

مردم هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله باقی مانده حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران ،

این فرمان را در اثر باقی می ماند به طور نامحدود تا زمانی که اصلاح شده یا به حالت تعلیق توسط شورای شهر و مدیر خدمات اضطراری و یا هر شهرستان ایالتی یا فدرال اعلام شده است.

Laine هنری است که یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است او را در رسیدن به laine.henry@desertsun.com

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

ایندکسر