کلیسای جامع شهر می پیوندد شهرهای دیگر در نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی

کلیسای جامع شهر ملحق شده است تعداد فزاینده ای از Coachella Valley شهرستانها الزامی پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

شورای شهر رای دادند 4-1 شنبه شب به تصویب صورت پوشش منظور خواهد شد که در اثر از طریق ژوئن 19, مگر اینکه تمدید شد. این شهرستان می تواند لغو و یا تغییر در هر زمان سفارش, شهرستان, مدیر, Charlie McClendon گفت: در این جلسه.

پس مارس 5, Desert Hot Springs, پالم اسپرینگز, La Quinta و Coachella به تصویب رسید دستور مشابه.

این شورا رای آمد و پس از Riverside County هیئت ناظران رای دادند و در هفته گذشته به طور مستقیم سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به لغو و اصلاح چندین بهداشت عمومی سفارشات. پس از رای پوشش صورت شد دیگر لازم اما به شدت توصیه می شود.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: چه شهر قوانین هستند در اثر پس از شهرستان مدیره لغو بهداشت دستور ؟

بیشتر: Coronavirus: شهرستان تصویب جایگزین بازگشایی دستورالعمل در تماس تلفنی با فرماندار طرح ‘واقعی’

موارد که در آن پوشش صورت لازم نیست در کلیسای جامع شهر عبارتند از زمانی که در داخل یک محل اقامت در ماشین و یا در حالی که پیاده روی و یا انجام فعالیت های مشابه. ساکنان صرف زمان در خارج از منزل باید با پیروی اجتماعی فاصله در طول فعالیت خود و در صورت پوشش به آسانی در دسترس با توجه به شهر.

سفارش نیز در تماس های کسب و کار نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن پوشش صورت را گام به نگه داشتن مردم پوشیده نیست که آنها را از ورود به کسب و کار و حاضر به خدمت کسی پوشیده نیست یکی McClendon گفت.

اکثریت شورای حمایت ،

“آن را حس می کند برای شهرستان در این نقطه به دستور این” شهردار Pro Tem ریموند گرگوری گفت. “و آن را نیز طول می کشد که بار خاموش از فرد کسب و کار است.”

عضو شورای علامت Carnevale تکرار نظرات.

“این واقعا بی پروا برای ما به ادامه ماسک صورت و اجتماعی فاصله,” او گفت:.

عضو شورای ارنستو گوتیرز مخالفت کرد.

“اگر جوان و سالم هستم و نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک صورت من باید این امتیاز را انتخاب کنید,” او گفت:.

در علاوه بر این به بحث در مورد چهره و پوشش این شورا نیز به اتفاق آرا به تصویب کارگردانی McClendon به موضوع اضطراری جهت است که جبران قبلی یکی مربوط به کوتاه مدت امکانات محل سکونت.

مقامات تکیه بر داده های محلی به اثبات نیاز برای سفارش. از زمان تعلیق موقت کوتاه مدت مسکن باقی خواهد ماند و در اثر از طریق ژوئن 19 با توجه به این شهرستان است.

پوشش صورت: Coachella همچنان نیاز به ماسک صورت تا coronavirus می شود ‘تحت کنترل’

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر