دو Coachella Valley شهرستانها الزامی پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

مقامات شهرستان از هر دو کلیسای جامع شهر و Coachella در روز چهارشنبه دستور داد تا ساکنان خود را برای پوشش چهره خاص ناحیه تناسلی تنظیمات. پس مارس 5, Desert Hot Springs, پالم اسپرینگز و لا کوئینتا به تصویب رسید دستور مشابه.

این حرکت پس از Riverside County هیئت ناظران رای دادند و در هفته گذشته به طور مستقیم سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به لغو و اصلاح چندین بهداشت عمومی سفارشات. پس از رای پوشش صورت شد دیگر لازم اما به شدت توصیه می شود در کنار رودخانه شهرستان است.

“متاسفانه Coachella و بقیه شرقی دره باقی مانده hotspot برای coronavirus موارد گفت:” کوچلا شهردار استیون هرناندز در یک بیانیه است. “تا زمانی که ما می توانید این ویروس را تحت کنترل شهر ما ادامه خواهد داد به نیاز به این اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم زندگی و کار در کوچلا.”

Riverside County: سرپرستان تصویب جایگزین بازگشایی دستورالعمل در تماس تلفنی با فرماندار طرح ‘واقعی’

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

Coachella را فرمان شامل هر کسی در انتظار و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی مردم به دنبال مراقبت های بهداشتی کسانی که در برداشتن مواد غذایی و یا موارد دیگر از باز کردن رستوران ها و کسب و کار هر کارگر که در تعامل با مردم است. آن معاف کودکان زیر 2 سال و کسانی که باید توجه داشته باشید از یک حرفه ای پزشکی مشاوره بیماران به پوشیدن ماسک. آن را در اثر باقی می ماند به طور نامحدود تا زمانی که اصلاح شده یا به حالت تعلیق توسط شورای شهر و مدیر خدمات اضطراری و یا هر شهرستان ایالتی یا فدرال اعلام شده است.

در هر دو شهرستانها ماسک صورت لازم نیست برای ساکنان که در خانه هستند در یک ماشین و یا در حالی که راه رفتن, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا ارائه شده آنها باقی می ماند 6 فوت جدا از دیگران. ساکنان صرف زمان در خارج از منزل باید با پیروی اجتماعی فاصله در طول فعالیت های خود را. کلیسای جامع شهر مقامات خواسته اند ساکنان به صورت پوشش به آسانی در دسترس است.

سفارشات نیز نیاز به کسب و کار به کارکنان پوشیدن ماسک. Coachella صاحبان کسب و کار مورد نیاز برای نمایش علائم اطلاع رسانی به مشتریان از سیاست جلوگیری از افراد بدون پوشش صورت از ورود به فروشگاه و رد خدمات به هر مشتری را پوشش چهره خود را.

به طور مشابه, کلیسای جامع شهر منظور تماس در کسب و کار به مراحل را به نگه داشتن مردم پوشیده نیست که آنها را از ورود به کسب و کار و حاضر به خدمت کسی پوشیده نیست یکی از شهرستان مدیر چارلی McClendon گفت.

شورای شهر رای دادند 4-1 شنبه شب به تصویب صورت پوشش منظور خواهد شد که در اثر از طریق ژوئن 19, مگر اینکه تمدید شد. این شهرستان می تواند لغو و یا تغییر سفارش در هر زمان McClendon گفت: در این جلسه.

“آن را حس می کند برای شهرستان در این نقطه به دستور این” شهردار Pro Tem ریموند گرگوری گفت. “و آن را نیز طول می کشد که بار خاموش از فرد کسب و کار است.”

عضو شورای علامت Carnevale تکرار نظرات.

“این واقعا بی پروا برای ما به ادامه ماسک صورت و اجتماعی فاصله,” او گفت:.

عضو شورای ارنستو گوتیرز مخالفت کرد.

“اگر جوان و سالم هستم و نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک صورت من باید این امتیاز را انتخاب کنید,” او گفت:.

در علاوه بر این به بحث در مورد پوشش صورت کلیسای جامع شورای شهر نیز به اتفاق آرا به تصویب کارگردانی McClendon به موضوع اضطراری جهت است که جبران قبلی یکی مربوط به کوتاه مدت امکانات محل سکونت.

مقامات تکیه بر داده های محلی به اثبات نیاز برای سفارش. از زمان تعلیق موقت کوتاه مدت مسکن باقی خواهد ماند و در اثر از طریق ژوئن 19 با توجه به این شهرستان است.

Imperial County دارای بالاترین نرخ سرانه از coronavirus بستری در کالیفرنیا

Imperial County گزارش بالاترین نرخ در بیمارستان بستری بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در وزارت امور خارجه که از روز شنبه با شهرستان کمتر از 200,000 ساکنان گزارش که حدود 31 نفر از هر 100,000 ساکنان بستری برای ویروس.

لس آنجلس است که بیش از 50 بار به عنوان پرجمعیت به عنوان امپریالیستی است و تقریبا نیمی از تمام موارد در دولت گزارش کرده است 17 نفر از هر 100000 نفر از مردم آن بستری هستند با این ویروس.

Imperial County نرخ بیماران در بخش های مراقبت ويژه است که از لس آنجلس هستند.

Imperial County است 30th, جمعیت, اما نهم در بستری شدن در بیمارستان و 18 در مجموع به طور کلی موارد در دولت با توجه به اعداد گزارش شده توسط کالیفرنیا وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

روستایی شهرستان است که پیوسته با مکزیک و آریزونا نیز تلاش با نرخ بالای بیماری های تنفسی. داشتن برخی از کالیفرنیا آلوده ترین هوا ساکنان نرخ سل که هشت برابر بیشتر از میانگین ملی در 25 در هر 100 ، 000 عنوان در مقایسه با 3 در هر 100 ، 000 در سراسر کشور.

Imperial County گزارش شده 14 مرگ و میر با همه اما دو بیش از سن 70 و هیچ کدام زیر سن 40. اسپانیایی مردم حساب برای همه و میر گزارش شده; و نه زن بودند و پنج نفر مرد بودند. شهرستان آمار گزارش شده چند ساعت پس از دولت هستند و بیشتر زمان.

Imperial County گزارش شده بود 647 مجموع موارد از کروناویروس که از عصر روز چهارشنبه با حدود نیمی داشتن بازیافت. منطقه اطراف شهر کالکزیکو که در آن وجود دارد یک بندر بین المللی از ورود از مخیکالی گزارش کرده 204 موارد مثبت. کد پستی فقط به شمال که شامل ال سنترو است گزارش 171 و منطقه براولی و Westmorland گزارش کرده است 122.

روز گذشته به این شهرستان افزایش تعداد موارد مثبت کند. در حالی که موارد شروع به پریدن کرد از 434 در مارس 1 به 627 در مارس 8, تنها سه مورد جدید تایید شد ممکن است بین 9 و 11.

این شهرستان نیست انتشار روزانه تست اطلاعات ساخت آن مشخص نیست که آیا این کاهش در موارد جدید است نتیجه تست کمتر یا واقعی کاهش انتقال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de