کالیفرنیا شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش آرامش از قوانین زیست محیطی با توجه به کروناویروس

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و به طور کلی وکیل از هشت کشورهای دیگر ثبت جدید دادخواهی در روز چهارشنبه در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست بیش از آن تصمیم به استراحت آلودگی گزارش مورد نیاز و اجرای فعالیت های در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مبارزه مراکز در مارس 26 تفاهم نامه امضا شده توسط سوزان پارکر Bodine سازمان حفاظت محیط زیست دستیار مدیر برای اجرای و رعایت تضمین. در سند او نوشت که کمبود کارگر, اجتماعی, فاصله و دیگر coronavirus-عوامل مرتبط با آن می تواند آن را دشوار برای آلوده را به طور کامل مطابق با مسئولیت های زیست محیطی.

در پاسخ سازمان حفاظت محیط زیست اجازه خواهد داد که بیشتر از خود پلیس از صنایع و زیست محیطی کوچکتر سنگین مجاز “اگر انطباق است و نه منطقی و عملی.” علاوه بر این هنگامی که تصمیم نورد “در سازمان حفاظت محیط زیست قصد ندارد به درخواست امکانات برای ‘گرفتن’ از دست رفته با نظارت و یا گزارش اگر زمینه ای مورد نیاز در مورد فواصل کمتر از سه ماه.”

گروه های زیست محیطی به سرعت panned اعلام به عنوان غیر ضروری هدیه به آلوده, آیا به عنوان دموکرات مانند بکررا که فرستاده سازمان حفاظت محیط زیست نامه ای در 9 آوریل خواستار شفافیت بیشتر در این سازمان تصمیم گیری است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا با استفاده از زمان بحران بهداشت عمومی برای رفت و برگشت محیط زیست نقض زیر فرش” بکررا گفت: در بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه. “چه بدتر, دولت در حال انجام است به طوری که حتی به عنوان شاهد رشد می کند که جوامع در معرض آلودگی هوا در معرض خطر از coronavirus. امروز ما در حال هل دادن به عقب در برابر سازمان حفاظت محیط زیست را عقب سیاست.”

کالیفرنیا پیوست در طرح دعوی در دادگاه واصل در یک دادگاه فدرال در نیویورک توسط ایلینوی, مریلند, میشیگان, مینه سوتا, نیویورک, اورگان, ورمونت و ویرجینیا است. دادخواهی نام سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler و Bodine به عنوان متهمان.

ویلر در دفاع از این تفاهم در ماه مارس را به عنوان لازم برای محافظت از کارگران از گسترش ویروس. “موقت این سیاست طراحی شده است برای ارائه اجرای اختیار تحت زمان فوق العاده ای شرایط در حالی که مرکز عملیات همچنان به حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست” او در بیانیه ای گفت.

در طول coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با سرعت بالا عقبگرد از محیط زیست قوانین و مقررات است ادامه دارد در سازمان حفاظت محیط زیست و در جاهای دیگر از جمله در وزارت امور داخلی.

بکررا است استدلال که برای کنترل آلودگی هوا است که در واقع مهم تر در حال حاضر به دلیل COVID-19 حملات سیستم تنفسی است.

وکلای مدافع به طور کلی بر اساس این دادخواهی در سه اصلی استدلال های حقوقی: این سیاست شامل نمی شود یک دوره نظر و نه دلیلی برای معافیت عمومی ورودی آن نیست “نشان می دهد نیاز به فراگیر تغییر” و از آن فراتر می رود سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات تحت قانون هوای پاک و سایر قوانین.

یک سخنگو از سازمان حفاظت محیط زیست ارسال خورشید صحرا بیانیه ای گفت: “در حالی که ما نمی توانیم بحث های جاری دادخواهی سیاست ما این است که نه یک پتو چشم پوشی ما حفظ تمام مقامات اجرای و ما موقت سیاست تنها در یک مورد به مورد و بر اساس.”

این اقدام قانونی درخواست دادگاه بین بردن سیاست و ممنوعیت سازمان حفاظت محیط زیست از تلاش برای معرفی آن است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که اگر چه نظارت و گزارش آلودگی محافظت از بهداشت عمومی “سازمان حفاظت محیط زیست موفق — در میان اضطراری برای بهداشت عمومی — در نظر گرفتن اثرات آرامش بخش آن تعهدات.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر