7 ساله به ضرب گلوله در حالی که تلاش برای شکستن به خانه در خیابان Louis, پلیس می گویند

Two twelve-year-olds joined the young boy in the attempted burglary, police say. - RIVERFRONT TIMES FILE PHOTO

  • RIVERFRONT TIMES فایل عکس
  • دو دوازده ساله پیوست و پسر جوان در اقدام به سرقت پلیس می گویند.

هفت سال بوده است در شمال سنت لوئیس در حالی که شکستن را به یک خانه با توجه به پلیس.

این حادثه رخ داده است در حدود 6:07 بعد از ظهر سه شنبه شب در 1800 بلوک از شمال 20 خیابان واقع در سنت لوئیس محل محله. با توجه به حادثه گزارش پلیس نامیده می شدند به صحنه پس از گرفتن گزارش از یک تیراندازی.

قربانی 23 ساله مرد پلیس گفت که او در خانه خود را هنگامی که او شنیده صدای کوبیدن در نزدیکی عقب از محل اقامت خود را پس از صدای شکستن شیشه. هنگامی که او رفت و به تحقیق او را دیدم سه پسر جوان — هفت سال و دو دوازده ساله — ورود به خانه خود را از طریق یک پنجره است که به تازگی شکسته شده است, به گفته پلیس.

قربانی می گوید: او می ترسید برای ایمنی خود را به طوری که او بعد از یک دور از تفنگ خود را در این مظنون که به سرعت از صحنه گریخت.

هفت ساله بود به ضرب گلوله در پا, به گفته پلیس. یکی از دوازده ساله زده شد در مچ دست توسط یک شی ناشناخته احتمالا یک گلوله قطعه و یا به نوعی از باقی مانده, پلیس می گویند.

هر دو مجروح پسران منتقل شدند و توسط اورژانس به بیمارستان که در آن آنها ذکر شده در وضعیت با ثبات است. سومین پسر و قربانی در مورد هر دو uninjured.

پلیس می گوید تحقیقات ادامه دارد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر