چرا ایلان سرپیچی از دستورات دولت و بازگشایی یک کارخانه تسلا

Elon Musk به بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا هل دادن در برابر محلی مقامات بهداشت عمومی کاهش یافته است که به این شرکت اجازه از سرگیری تولید. پس قبلا شک شدت Covid-19 pandemic, تهدید به حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا و حتی پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال مشک است و در حال حاضر به طور داوطلبانه به یکی از اولین بازداشت برای هجوم این شهرستان به منظور هر چند که هنوز اتفاق می افتد.

“من خواهد بود در خط با هر کس دیگری” به مدیر عامل شرکت تسلا توییتی در روز دوشنبه بعد از ظهر. “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

روز دوشنبه محلی آالمدا رسمی نوشت: به تسلا سفارش این شرکت برای توقف تولید فراتر از حداقل عملیات اساسی با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل. اما به نظر نمی رسد را متوقف کرده اند و این شرکت کار می کنند. اخبار محلی فیلم نشان داد که فعالیت در کارخانه تسلا در فریمانت طولانی نیست پس از مشک توييتها. در واقع یکی از کارگران گفت: این وقایع که کار کرده بود از سر گرفته و حتی پیش از آن. و در یک ایمیل به دست آمده توسط گاردین تسلا کارگران گفته شد که اگر آنها را انتخاب کنید برای بازگشت به کار آنها خطر از دست دادن مزایای بیکاری.

تسلا نیست پاسخ به Recode درخواست برای اظهار نظر در زمان برای انتشار.

این وضعیت نیست و به خوبی جواب برای چند طرف های درگیر. چگونه مقامات محلی که حفظ آنها هنوز هم در حال مذاکره با تسلا در مورد نحوه بازگشایی با خیال راحت و در نهایت پاسخ را نشان دهد چقدر قدرت آنها واقعا در اجرای اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و اقدامات. پس از همه, تسلا آینده دور صدمه ندیده می تواند مجموعه مورد سابقه برای مقامات محلی است که نیاز به فشار در برابر نفوذ شرکت های مشتاق به از سرگیری تولید و ساخت است.

بسیاری از مردم گرفتار شده اند نقض قوانین برقرار گیر و برخی از — به طور نامتناسبی سیاه و قهوه ای مردم دستگیر شده اند.

اما مشک است که کاملا به معنای واقعی کلمه یکی از ثروتمندترین مردان زنده و تشکر در بخشی به حرارت خود را پایه فن به نظر می رسد به این باور است که تسلا نمی شود جریمه, با وجود سفارش. در واقع او در حال حاضر هشدار داد که تولید در حال حاضر انجام می شود در فریمانت به طور بالقوه می تواند نقل مکان کرد و در جاهای دیگر. پس از مشک تشویق هواداران خود را به مبارزه در تسلا از طرف رهبران در کشورهای دیگر از جمله فرماندار تگزاس شروع به تشویق مشک به حرکت می کند ،

با توجه به این که تسلا استخدام برخی از 10000 نفر در فریمانت گیاه کالیفرنیا بدون شک ترجیح می دهم به نگه داشتن آن شغل در دولت است. و مشک در حال حاضر برداشت تا برخی از قابل توجه دیگر پشتیبانی می کند. صبح روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک صدای جیر جیر که دولت باید اجازه می دهد تسلا برای باز کردن کارخانه بلافاصله و با اضافه کردن “می توان آن را سریع و با خیال راحت!”

در همین حال وزیر خزانه داری استیو Mnuchin CNBC گفت روز دوشنبه “او یکی از بزرگترین کارفرمایان و تولید کنندگان در کالیفرنیا کالیفرنیا باید اولویت بندی انجام هر آنچه که آنها نیاز به انجام برای حل آن دسته از مسائل بهداشتی به طوری که او می تواند باز به سرعت و با خیال راحت.”

تسلا است که نه تنها شرکت مشتاق به عقب براند در برابر مقامات محلی و بازگشت به کار اگر آن را بسیاری از مشخصات بالا شرکت به انجام این کار. حداقل دو بسته بندی گوشت می آمد امکانات رانده شده اند برای بازگشایی, با وجود نگرانی ها و هشدارهای مقامات محلی. اما که باید بسیار مورد زمانی که ما با تکیه بر ما مقامات دولت محلی برای تنظیم معیار و اجرای بهداشت عمومی قوانین — برای بازگشت به کار با خیال راحت.

فریمونت کارخانه در آالمدا کانتی است تكیه تسلا ما عملیات اما این کارخانه شده است تعطیل از مارس 23. کارخانه اولیه بسته شدن بسیار شبیه به آن بازگشایی شد و فرو رفته در اختلاف است. این همه آغاز شده و 10 روز بعد از این 6 مارس جیر:

در مارس 16, Alameda County صادر شده خود را پناهگاه در محل سفارش. آن شب مشک به گفته کارکنان در یک ایمیل داخلی “اگر شما احساس می کنید کوچکترین کمی بیمار و یا حتی ناراحت کننده, لطفا احساس نمی موظف به کار بیایند.” او افزود: “من شخصا در محل کار, اما این فقط به من. کاملا OK اگر شما می خواهید به ماندن در خانه به هر دلیلی.”

روز بعد آالمدا کانتی کلانتر گفت: در یک صدای جیر جیر که تسلا در نظر گرفته نمی شد یک “کسب و کار ضروری” اما می تواند به “حفظ حداقل پایه عملیات.” با توجه به شهرستان سفارش این شامل “حداقل فعالیت های لازم برای حفظ ارزش کسب و کار را موجودی اطمینان از امنیت فرایند حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان.” تسلا در پاسخ به آن گفت: این امر به کاهش نیروی کار خود را به 2500 نفر رسید و سپس در مارس 18, جنرال موتورز و فورد و کرایسلر اعلام کرد که تعطیلی کارخانه های خود را. تسلا به دنبال کت و شلوار یک روز بعد در 19 مارس بود که اتفاقا همان روز مشک شروع به tweeting در مورد ساخت هواکش.

نزدیک به دو ماه بعد, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر راهنمایی های جدید برای بازگشت از تولید در دولت است. به نظر می رسد تسلا تفسیر این عنوان اجازه بازگشت به کار. در یک وبلاگ نوشته شده بیش از آخر هفته این شرکت گفت: این برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد عملیات با چند تنظیمات قابل توجه و همچنین گفت که مردم را به کار در شیفت به طوری که تنها 30 درصد از نیروی کار خواهد بود در حال حاضر در یک زمان. اما کالیفرنیا نیز نگهداری می شود که دولت های محلی می تواند به حفظ اقدامات سختگیرانه تر از کسانی که ارائه شده توسط دولت به عنوان یک کل. آالمدا کانتی تصمیم به انجام درست آن و تا کنون کاهش یافته است به تسلا اجازه از سرگیری عملیات در آن فرمونت کارخانه.

در پاسخ تسلا شکایت کرد آالمدا کانتی در مارس 9 استدلال که آن را به حال یک راست برای باز کردن و شهرستان قوانین مغایر با سیاست های ایالت. مشک اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در توییتر که در آن او همچنین تهدید به حرکت تسلا کارخانه از کالیفرنیا:

این ما به ارمغان می آورد به مارس 11, زمانی که تسلا بازگشایی فرمونت کارخانه. این Alameda County sheriff مدعی است که تسلا شده است با توجه به شهرستان برکت برای از سرگیری تولید و با وجود مذاکره بخش گفت وجود دارد و در عین حال به یک “طرح” برای از سرگیری تولید, با توجه به بیانیه صادر شده پس از بازگشایی کارخانه به هر حال.

در ضمن با وجود مشک را به عنوان آن به نظر نمی آید مانند شده اند وجود دارد گزارش از کارکنان که دستگیر شد.

اما اجازه دهید فراموش نکنید چقدر Elon Musk است oscillated در اظهارات خود در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. همانطور که در بالا اشاره شد مشک توییتی در ماه مارس که وحشت بیش از بیماری شد “گنگ” و به زودی پس از آن, او گفت: هر دو “virality” و “مرگ و میر” در ارتباط با Covid-19 شد “بیش از حد.” بعد که ماه میلیاردر اشتباه پیش بینی کرد که وجود دارد خواهد بود “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید” تا پایان مارس و او به دروغ ادعا کرد “کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن.”

مشک روشن مالی علاقه ای به از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول و او شده است هل دادن سخت برای آن است. پس از انتقاد از مفهوم “مجبور انزوا” مشک تشویق بازگشایی تگزاس نوشتن که کارخانه ها باید “بازگشایی با مراقبت و حفاظت مناسب اما قرار نیست هر کس تحت عملا بازداشت خانگی است.” در یک تسلا درآمد تماس او نیز به نام Covid-19 اجتماعی فاصله سفارشات “فاشیست.”

در مشک را مشاهده آن ظاهرا ناعادلانه است که دولت های محلی و ایالتی اجازه داده اند که انواع خاصی از تولید در کالیفرنیا و بقیه کشور برای بازگشایی شده است. تسلا او و بسیاری از هواداران خود را به نظر می رسد به این باور است که قربانی ناهموار روش برای از سرگیری تولید.

A Tesla automobile being built in a factory.
تسلا توصیف آن فرمونت کارخانه به عنوان “یکی از پیشرفته ترین خودرو گیاهان است.”
ماسون Trinca برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. Newsom, در ضمن باقی مانده است نسبتا نرم-صحبت در تسلا اختلاف است. پس از تایید که محلات را حق به بازگشایی سرعت خود را به فرماندار کالیفرنیا توضیح داده شده خود را در یک دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان “قوی حامی حامی و اوایل وفق” تسلا تکنولوژی و گفت که او انتظار می رود این شرکت می تواند در مذاکره با آالمدا کانتی احتمالا باز در هفته آینده. در واقع کارخانه تسلا در حال حاضر بازگشایی شد و هنگامی که خبرنگار پرسید: در مورد یک عکس نشان دادن یک پارکینگ در فریمانت مرکز که صبح Newsom گفت: “زمانی که من راه می رفت تا به جایگاه امروز صبح که بود که چنین نیست.”

شواهدی وجود دارد که دیگر مقامات دولتی بودند حاضر به مذاکره با Telsa بیش از حد. روز قبل از مشک را متهم به دخالت در تصمیم شهردار Fremont, لیلی مه به نظر می رسید به تشویق ایده اجازه می دهد تسلا به بازگشایی شده است. “ما می دانیم که بسیاری از ضروری کسب و کار ثابت کرده اند که می تواند با موفقیت با استفاده از دکمه های سخت ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه,” او گفت: در 9 مه بیانیه ای که به طور خاص اشاره تسلا. “من قویا معتقدم این همان شیوه ممکن است برای دیگر تولید کسب و کار به خصوص کسانی که بسیار حیاتی به ما اشتغال پایه است.”

اما در حالی که مقامات کالیفرنیا بحث چگونه بهترین برای رسیدگی به فریمانت کارخانه وضعیت کشورهای دیگر در پاسخ به مشک را تهدید به حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا است. تگزاس رهبران از جمله Rep. دن Crenshaw و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به نظر می رسد علاقه مند به استقبال این شرکت به تکزاس و لاس وگاس شهردار نوشت: مشک نامه تشویق یک حرکت به نوادا.

مشک شکایت در مورد دیگر آمریکایی خودرو کارخانه ها داده می شود چراغ سبز به بازگشایی است و نه نادرست. این کارخانه ها در کشورهای دیگر. تویوتا اتحاد دوباره کار در گیاهان مختلف از جمله یک مرکز در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. میشیگان نیز اجازه می دهد تولید کار به رزومه مارس 18 که باز خواهد شد تا تولید این سه خودرو غول.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن ساخته است که تصمیم گیری در مورد بازگشایی محلی کسب و کار هستند تا به دولت های ایالتی و محلی. به عنوان مقامات دولتی بارها و بارها روشن ساخته بازگشایی این کشور نمی خواهد یک فرایند و ساخت امکانات در مناطق کمتر نهفته Covid-19 همه گیر خواهد شد و به ناچار شروع به سر بیش از رقبای خود. ما همچنین می دانیم که بازگشایی کارخانه به طور خاص همراه با خطر شیوع بیماری های جدید. آمریکایی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را تبدیل به نقاط داغ برای Covid-19 موارد به دلیل در بخشی به کارگران که نزدیک به هم بر روی خط.

با وجود این و دیگر نگرانی تسلا تصمیم به نقض محلی بهداشت عمومی راهنمایی و بازگشت کارگران به کارخانه. در به تازگی منتشر شده “بازگشت به کار” راهکار تسلا میسازد اقدامات جدید برای کارکنان بازگشت به کار از جمله دما و علامت چک touchless سطوح و تعداد زیادی از تجهیزات حفاظتی که برخی از آن خواهد شد کارکنان مسئولیت برای به دست آوردن. به حدی که اقدامات مانند این خواهد بود موثر در حفاظت از کارگران قابل بحث است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر