ما لازم نیست که یک رئیس جمهور یا یک طرح

در اینجا حقیقت: مستند است که از لحاظ اقتصادی ویرانگر و ما نمی توانیم حفظ آن از هم اکنون تا یک واکسن. و شما لازم نیست که آن را از من. “شما نمی تواند در lockdown برای 18 ماه می گوید:” دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست. “ما می خواهیم از بین بردن جامعه به عنوان ما آن را می دانم, و ما نمی دانیم که آنچه ما انجام با آن است.”

اما این نیز حقیقت: بازگشایی بدون یک راه برای کنترل این ویروس کشنده به انسان زندگی و رشد اقتصادی به عنوان یک افزایش مرگ و میر را به زور متحده به مستند. “ما فقط می توانید اجازه دهید این ویروس به” Osterholm می گوید. “بسیاری از مردم می میرند و آن را تعطیل ما در نظام سلامت نه فقط برای Covid بیماران بلکه برای هر کسی که با یک مشکل بهداشتی است.”

“آنچه ما نیاز” Osterholm ادامه “یک برنامه است.”

تکان دهنده است. تقریبا 60 روز پس از این کشور اولین پناهگاه در محل سفارشات هنوز هم وجود دارد هیچ روشن طرح ملی برای چه می آید بعدی. “این مستند است نه به معنای دائمی امور آن در نظر گرفته شده را به یک غول دکمه مکث که شما اقدام به خرید زمان برای آماده شدن برای مرحله بعدی” جرمی Konyndyk از مرکز توسعه جهانی فکر می کنم تانک ،

اما برگ برنده دولت تلف مکث. بیش از دو ماه گذشته ما باید ساخته شده تست ردیابی و quarantining زیرساخت های لازم با خیال راحت به پایان مستند و برگشت به حالت عادی — به عنوان بسیاری از ما همکار کشورها انجام داد. به جای تهمت جایگزین شده نمایشگری برای اقدام, بازی جمهور در تلویزیون اما امتناع از انجام واقعی کار است. او هر دو تحت سلطه امواج رادیو و تلویزیون و استعفا وظایف خود را. به عنوان یک نتیجه آمریکا و پیشرفت در برابر coronavirus متوقف شده و حتی به عنوان مستند رانده اقتصاد کشور را به بحران.

من بیشتر دلسوز نسبت به معترضان و دیگران که می خواهند برای دیدن متحده بازگشایی که معتقدند هزینه مستند را تحت الشعاع آشکار مزایای. اقتصادی عذاب واقعی است و به آنها داده شده است به هیچ وجه به تصور پایان آن هیچ درک روشنی از هدف خود را قربانی. اما افتضاح انتخاب آنها احساس ما — بین بی پایان مستند و یا بی پروا بازگشایی — نیاز به درک آنچه در آن است: شکست ما رهبران سیاسی برای ایجاد یک امن تر وسط مسیر.

“آنچه ما می خواهیم برای جلوگیری از در بازگشایی فرایند ایجاد شرایطی است که رهبری به ما نیاز به ماندن در خانه در وهله اول” می نویسد: Caitlin رودخانه از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. که مغلوب ساختن پیشی جستن اداره کار — یا آنها نیاز به آن را انجام دهد و یا آنها نیاز به حمایت و توانمند سازی متحده به آن را انجام دهد.

آنها شکست خورده اند. آن است که عمیق ترین و شکست کامل ریاست جمهوری رهبری در تاریخ مدرن است.

ما استفاده می شود به سیاست بحث حول اینکه آیا دولت انتخاب کرده است درست و یا غلط طرح است. شما می توانید تصور کنید که این مورد در اینجا.

وجود دارد در این نقطه کشت از بازگشایی طرح از فکر می کنم مخازن و دانشگاهیان و اقتصاددانان و اپیدیولوژی, لیبرال ها و محافظه کاران است. تفاوت آنها در مهم بحث راه. پیشنهادات وجود دارد که همه در تست توده. دیگران وجود دارد که تصور گسترده معماری دیجیتال نظارت است. برخی از تکیه متحده دیگران تاکید فدرال نقش. و در برنامه جزئیات ارزش بحث وجود دارد: چه سطح ریسک قابل قبول است? چگونه باید توصیه های متفاوت بین انبوه شهرستانها و مناطق روستایی? که شمارش به عنوان یک ضروری کارگر ؟ چگونه ما جلوگیری از جرم بیکاری ؟ چه فن آوری ممکن است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با انتخاب هر یک از این برنامه و یا تولید خود را دارد. اما آن را نمی. نزدیک ترین آن آمده است مجموعه ای از دستورالعمل ها برای دولت به مشورت در هنگام بازگشایی. شما می توانید آنها را خودتان در خانه “باز کردن امریکا” صفحه فرود. دستورالعمل کاملا یک طرح اما آنها حداقل یک چارچوب: آنها تماس متحده به بازگشایی زمانی که caseloads افتاده اند به مدت 14 روز که بیمارستان ها می توانید آزمون تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور مداوم در هنگام تماس با ردیابی معماری است و در حال اجرا.

رئیس جمهور تهمت, اما نشان می دهد که نه آشنایی و نه حمایت خود را از دستورالعمل ها. او به طور معمول خواستار متحده به بازگشایی اگر آنها را ملاقات کرده اید نیست معیار دولت او نشان می دهد. مثلا سری از توییت تماس در جناح راست معترضان به “آزاد!” میشیگان و ویرجینیا و مینه سوتا از اقامت در خانه سفارشات تناقض خود را در اداره راهنمایی و ایجاد حواس پرتی برای مقامات دولتی در تلاش برای مدیریت بحران است.

آمریکایی ها اصلا کاربردی جمهور, اما ما باید کسی بازی ناکارآمد رئیس جمهور در تلویزیون و او را نگه داشتن دیگر از رهبران با موفقیت انجام شغل خود را.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سعی کرده اند به قاب رئیس جمهور سیاست پاسخ و یا عدم آن به عنوان یک اصولی تعهد به کوچک-دولت محافظه کاری. “او داده است غرور و افتخار از محل به فدرالیسم و شرکت های خصوصی—تحسین میهن پرستی و مهارت فوق العاده فرمانداران و شهرداران ما باور نکردنی رهبران کسب و کار و نبوغ شرکت” نوشت هادسون کریستوفر DeMuth در وال استریت ژورنال.

این خلاق است اما متقاعدکننده. دانشگاه هاروارد Safra مرکز اخلاق است کنار هم قرار دادن دقیق نقشه راه دفاع از یک federalist رویکرد و نشان میدهد که چگونه ممکن است کار کند. اگر متحده در حال به دست گرفتن رهبری آنها استدلال می کنند که دولت فدرال برای حمایت از آنها در سه روش: هماهنگی زنجیره تامین بنابراین متحده را تا پایان در یک ویرانگر مناقصه جنگ در برابر هر یک از دیگر موضوع بدهی لازم به backstop ایالتی و محلی به عنوان هزینه درآمد فروپاشی و استقرار دولت فدرال گسترده منابع علمی برای اطمینان از بهترین شواهد موجود در حال پردازش و منتشر شده به ایالات متحده به سرعت و به طور واضح.

امریکا نمی کند در واقع می شود و در تست.
درو Angerer/گتی ایماژ

اما هیچ کدام از آن اتفاق می افتد در حال حاضر. در عوض, نویسندگان, نوشتن, “امروز ناهماهنگی حاکم به عنوان متحده رقابت برای منابع و پرسنل لازم برای پاسخگویی به این ضرورت از لحظه ای است.” دیپلماتیک آنها حذف هر گونه بحث از رئیس جمهور را تکرار تلاش ها برای دامن زدن به ناآرامی های سیاسی در برابر فرمانداران او دوست نداشتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به نیازهای دولت شده است معاملاتي نه فلسفی. او شده است صریح و روشن خود را در اعتقاد به این که دولت تنها باید در تعامل با فرمانداران شده اند که به اندازه کافی حمایت سیاسی از او. در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس “همین حالا تماس بگیرید و فرماندار واشنگتن است. شما در حال اتلاف وقت خود را با او. همین حالا تماس بگیرید در میشیگان.'” در این عنوان بسیار دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مانور در اطراف رئیس جمهور کینه و انگیزه.

متحده بیش از حد داشتن به مانور در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به امن خود را پاسخ. در قابل توجه ورود, مریلند, mike huckabee, Larry Hogan, جمهوری, گفت واشنگتن پست که پس از خرید 500,000 آزمون از کره جنوبی و او مطمئن ساخته شده این هواپیما تحمل آزمون فرود آمد تحت حفاظت سربازان دولت چون او می ترسید دولت فدرال را برای خود آزمون او تا به حال مبارزه برای تهیه. این حرکت بنا به گزارش خشم تهمت که “دیدم مریلند مقابله با کره جنوبی به عنوان یک پیشنهاد شرمسار رئیس جمهور است.”

به حالت آشکار: این است که یک رئیس جمهور که معتقد به فدرالیسم.

آن است که در حقیقت incoherence تمام راه را به پایین. و منظور من تمام راه را.

به عنوان همکار من متی Yglesias معتقد است, کاخ سفید — و در نتیجه کشور — حتی انتخاب یک هدف است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرگز تصمیم گرفت که آیا هدف این است که “کاهش” است که در آن ما آهسته ویروس را گسترش بنابراین سیستم بهداشت و درمان دریافت نمی کند ضعف و یا “سرکوب” است که در آن ما سعی می کنیم برای از بین بردن ویروس بنابراین به عنوان به صرفه جویی در زندگی می کند. ممکن است به عنوان توماس فریدمن می نویسد که ما در واقع به دنبال نه هدف — به جای مقامات زیر سوئد بی بند و مداخله رویکرد به ویروس و مغلوب ساختن پیشی جستن “درست نیست گفت: کشور و یا خود را coronavirus نیروی کار و یا شاید حتی خودش را.”

این است که دولت از همه چیز: کاخ سفید ندارد و طرح آن را ندارد یک چارچوب آن را ندارد یک فلسفه و آن را نه یک هدف. است که به خاطر این چیزها غیر ممکن است. در این نقطه وجود دارد ده ها تن از برنامه های شناور در اطراف و ده ها تن از دولتها ارائه مدل آن می تواند از را انتخاب کنید. آلمان پاسخ موفقیت آمیز بوده است و من مطمئن هستم که مقامات خواهد به اشتراک گذاری درس های آنها آموخته ام. در کره جنوبی بیس بال حرفه ای است که راه اندازی مجدد و در تایوان وجود داشته است در مورد یک دوجین جدید Covid-19 مورد در ماه مارس تا کنون است.

آن است که رئیس جمهور در حال انجام چیزی اشتباه — او انجام شده است در واقع هیچ چیز نیست. اما او در ترکیب اساسی انفعال با یک نمایش دهنده تمایل به تسلط بر روایت و سیاسی street fighter وسواس با حل و فصل نمرات بنابراین او شده است ساخت این کار از فرمانداران و شهرداران سخت تر نه به آنها آنچه آنها نیاز به ضرب و شتم ویروس و نه ترک آنها را به تصمیم گیری خود را رایگان از دخالت و انتقاد.

در نتیجه به عنوان دیوید والاس-چاه می نویسد در مجله نیویورک است که “در این کشور انجام شده است اساسا هیچ یک از کارهای مقدماتی لازم مورد نیاز به با خیال راحت شروع به بازگشایی و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.”

آمریکایی ها ساخته شده اند فوق العاده ای فداکاری خود را برای خرید دولت وقت و زمان تلف شده است. است که چرا ما با چپ به طور فزاینده ای قطبی و پلاریزه بحث بی پایان بین مستندات و بی پروا بازگشایی: دولت موفق به انجام چه عملکردی دولت در کشورهای دیگر انجام داده اند و ایجاد یک گزینه بهتر است.

“آن را مانند لوئیس کارول خط ‘اگر شما نمی دانید که در آن شما در حال رفتن هر راه شما وجود دارد,'” Osterholm می گوید. “من نمی دانم که در آن ما در حال رفتن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر