برای بزرگنمایی کلیک کنید This is the best end-times ride we’ve seen yet. - SCREENGRAB FROM FACEBOOK MARKETPLACE

آیا شما به یاد داشته باشید که نشان می دهد به نام “دلال محبت من سوار” در MTV? میزبانی رپ Xzibit هر قسمت را به برخی از فرد پیش فرض ماشین و فوت و فن آن را انجام همه چیز در بیش از حد بالا ،

علاوه بر پوشش داخلی در خز و بدلیجات آنها همیشه می خواهم چیزی اضافی در ماشین بود که شخصی برای مالک. اگر صاحب یک DJ به عنوان مثال, آنها می خواهم کار turntables و سخنرانان در تنه است. اگر مالک بود و به آرایش آنها می خواهم قرار دادن پاپ آپ روشن آینه جایی در ماشین به طوری که آنها می تواند در پرواز است.

خوب در این زمان وحشتناک آن را مانند این توالت رفتن با یک کولر ساخته شده فقط برای ما در زمان پیش فرض جهان است.

یکی از چند بار ما را ترک خانه های ما در حال حاضر به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و این چیزی که می تواند کمک به ما در حفظ ارزش ما منجمد غذاهای سرد تا زمانی که ما سوار آن همه راه خانه.

و اگر شما می خواهید برای رفتن فراموش اجتماعی فاصله پاتوق دوستان عزیز این چیزی که کمک خواهد کرد که شما حمل و نقل خود را از آبجو خود را به حزب. (شما نمی توانید لمس میزبان خود آبجو با خدا ممنوع, بعد از همه, که نمی تواند حکیم است.)

و آن را نیز می تواند کار به عنوان یک محل عالی برای مخفی کردن یک تجزیه سر زمانی که شما در نهایت به اندازه کافی از خود را احمق همسر ازدحام فضایی خود را.

برای بزرگنمایی کلیک کنید SCREENGRAB FROM FACEBOOK MARKETPLACE

بله همه آمریکایی ها باید صادر توالت رفتن کولر در اسرع وقت. ما به آنها نیاز دارید. برای کشور است.

اما شما می دانید که چگونه آهسته اداری سیستم حرکت می کند, بنابراین اگر شما از جان گذشته برای توالت رفتن کولر در حال حاضر صرف بخشی از محرک در این بررسی $800 زیبایی ذکر شده در Facebook بازار در بووفرت, MO. فروشنده ممکن است حتی تجارت آن را به شما برای یک زن و شوهر از مینی دوچرخه. برای تلفن های موبایل مانند یک سرقت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید SCREENGRAB FROM FACEBOOK MARKETPLACE

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de