جنوب غربی کلیسا اعلام کرد که یک درایو از طریق یادبود برگزار خواهد شد شنبه برای 1 سال که, مقامات می گویند که پرتاب شد از یک صخره به دره توسط پالم دزرت ،

در یک ویدیو ارسال شده به کلیسا Facebook صفحه کیم Harrell و دیگر اعضای کلیسا مورد بحث این حادثه که مقامات می گویند آغاز شد مارس 6 در کلیسای پارکینگ همراه فرد Waring درایو زمانی که گمان آدام اسلاتر و یک زن رو درگیر در خشونت خانگی اختلاف است.

Riverside County دفتر دادستان منطقه سخنگوی جان هال گفت: این زن بود اسلاتر را جدا همسر و دو ملاقات در پارکینگ برای حضانت فرزند ارز. اسلاتر التماس کرد گناه نیست به قتل و دیگر می شمارد.

اسلاتر متهم چاقو همسر خود جدا قبل از فرار با نوزاد. بعد از ماشین خود رفت بزرگراه 74 حدود 30 دقیقه بعد و اطرافیان فرید دختر اسلاتر گفته چاقو به اطرافیان قبل از پرتاب کودک با توجه به کلانتر.

یادبود برگزار خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه, اعضای کلیسا گفت. مردم را تشویق به رانندگی را از طریق دانشگاه و خواهد بود قادر به آوردن یک کارت و یک گل.

“این هم فقط یک راه را برای شما به دعا برای این momma که شما در حال رانندگی توسط” یک عضو گفت.

اعضای خانواده را در مقابل کلیسا اضافه شده Harrell.

Harrell توصیف آن به عنوان یک “غم انگیز, غم انگیز وضعیت است.”

“چگونه ما می توانیم به عنوان یک کلیسا بزرگ است” هارل گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد خواهد شد ارسال شده به کلیسا Facebook صفحه, اعضای, گفت:.

درخواست: نخل کویر مرد پنجه نرم می کند گناه نیست پس از شارژ شدن با پرتاب کودک نو پا به دره

حمله: شاهد: کودک پرتاب به دره توسط پدر پس از حمله با چاقو از بزرگراه 74

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de