سن برناردینو کانتی گزارش 63 جدید کروناویروس موارد 5 جدید مرگ و میر; مجموع موارد در 3,078

San Bernardino County مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش شده 63 جدید کروناویروس موارد و 5 ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. در مجموع 120 نفر کشته شده اند در این شهرستان با توجه به COVID-19 عوارض پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد است که در حال حاضر 3,078. این دو برابر شدن زمان افزایش یافته به 12.8 روز از 12.6 یک روز قبل از. اما متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

Coronavirus تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی

تجزیه و تحلیل: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. تست سطح ناکافی

تا کنون 32,568 افراد آزمایش شده در این شهرستان با 9.5 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان گزارش نتایج 784 آزمون در روز سه شنبه که برابر است با حدود 28 آزمایشات گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

به منظور بازگشایی Gov. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز.

همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه. در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر