بسیاری از فرمانداران دولت خود را دیده اند محبوبیت و مقبولیت — افزایش می یابد پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس. اما با توجه به یک نظرسنجی جدید چگونه محبوب فردی فرمانداران هستند و به نظر می رسد بستگی دارد که چگونه به سرعت آنها گام خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس و اینکه آیا آنها تا کنون با تاخیر بازگشایی.

واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس از 8,086 ما بزرگسالان با حاشیه خطای 1 درصد نشان داد که رهبران دولت مانند دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine — که هر یک در زمان سریع اقدام به تعطیل کردن دولت خود را با اقتصاد به سرعت و با اولویت بهداشت عمومی در سراسر همه گیر — فوق العاده محبوب در خانه متحده است.

تقریبا 8 در 10 (79 درصد) از بزرگسالان در کالیفرنیا تایید شده از Newsom را از دست داده و همه گیر در حالی که 86 درصد از Ohioans تایید DeWine را از دست داده و همه گیر.

در سمت تلنگر از دوازده متحده از جمله در رای گیری از مردم به نظر می رسد کمتر مبارک با برخی از فرمانداران جمهوریخواه که در عمل به آرامی در پاسخ به این ویروس هستند و در حال حاضر با عجله به بازگشایی اقتصاد است. در گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ یکی از آخرین فرمانداران به تعطیل برای سلامت عمومی و او در حال حاضر گرفته شده سرب میان کشورها به دنبال بازگشایی شده است. او coronavirus پاسخ تایید امتیاز نشسته در فقط 39 درصد است. به همین ترتیب در فلوریدا 60 درصد از بزرگسالان به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک امتیاز مثبت است, اما یکی که مراتب زیر را محتاط تر و محافظه کار همتای DeWine.

در کوتاه, مارس 27 آوریل 4 نظرسنجی به نظر می رسد نشان می دهد که آیا ترکیبات تایید فرماندار را از دست زدن به این بیماری همه گیر است که بسیار کمتر در مورد تعصب نسبت به این که آیا مردم فکر می کنم خود را فرماندار اقدام در مکان خوب برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مردم هنوز هم بیشتر ترس از بازگشایی بیش از حد به سرعت و خطر موج دوم جدید Covid-19 عفونت و مجازات تهاجمی تر فرمانداران برای, تلاش برای بازگشایی بیش از حد به زودی. نزدیک به نیمی (48 درصد) از فلوریدا, 59 درصد از تگزاسی و 65 درصد از گرجی گفت: خود کشورهای در حال بازگشایی بیش از حد به سرعت.

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا دموکراتیک فرمانداران با وجود رو به طور گسترده ای تحت پوشش ضد پناهگاه-در-خانه-سفارش تظاهرات عمدتا باقی مانده محبوب یا دیده خود را تایید رتبه های افزایش طول بیماری همه گیر.

به طور کلی فرمانداران در حال طراحی اکثریت پشتیبانی از هر دو حزب عمده با 71 درصد از بزرگسالان تصویب خود فرمانداران در عملکرد ، در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار کمتر محبوب تر از متوسط فرماندار نقاشی تنها 43 درصد تصویب — اگر آن را تقسیم به شدت در امتداد خطوط حزبی. بیش از 8 در 10 جمهوریخواهان از تصویب رئیس جمهور دست زدن به بحران و 9 در 10 دموکرات رد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de