دو California counties دریافت تایید دولت سهشنبه به سرعت بازگشایی برخی از خدمات به عنوان مقامات دولتی به تدریج آرامش محدودیت ها با هدف کاهش گسترش coronavirus.

The California Department of Public Health ارسال شده اسناد و مدارک از بیوت و زرخیز استان ها در وب سایت خود را با توجه داشته باشید که “این شهرستان ها می توانید با سرعت بیشتری حرکت از طریق مرحله 2 باز کردن بخش های یک بار دولت ارشاد ارسال شده است که برای بخش.”

هر دو واقع در سیرا نوادا کوهپایه. مقامات بهداشت در هر شهرستان مشخص میشود که آنها به حال کمی تاثیر محلی از این بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز سه شنبه بود و انتظار می رود به طرح مناطق جدید است که می تواند شروع بازگشایی با محدودیت کمتر مانند رستوران ها اجازه می دهد برای شروع صندلی مشتریان به جای ارائه مواد غذایی.

دولت اجازه خواهد داد که استان ها به فراتر از دولت با این طرح اما تنها اگر آنها با استانداردهای سختگیرانه است که شامل هیچ coronavirus مربوط به مرگ و میر و بیش از یک مورد تایید شده هر 10 ، 000 ساکنان در دو هفته گذشته.

Newsom نیز گفت: دولت برنامه های مورد بحث با 19 شهرستان با نه دیگران برنامه ریزی شده است. برخی می تواند برنامه های خود را تایید شده توسط سه شنبه. اما آن را دشوار است برای برخی از جمعیت شهرستانهای استان برای دیدار با کسانی که استانداردهای دولت است.

این تحولات به عنوان بسیاری از دولت های محلی ادامه فشار برای یک swifter بازگشایی و به عنوان رستوران با عجله برای آماده شدن برای خدمت به مشتریان کمتر در جداول جدا برای به حداقل رساندن احتمال گسترش coronavirus.

بسیاری از رستوران ها در حال حاضر در حال تمرین روش های ایمنی آنها پیش بینی مورد نیاز خواهد بود هنگامی که آنها باز به ناهار خوری نشسته برای اولین بار در دو ماه.

Raechel Kadoya صاحب Soichi سوشی در سن دیگو می گوید: او صرف در مورد $3,000 برای یک سیستم تصفیه هوا با استفاده از نور ماوراء بنفش و فیلتر. این رستوران همچنین در حال حاضر سفارشی سپر پاسداران بین نوار سوشی مراجعان و آشپز. کارکنان آشپزخانه پوشیدن ماسک.

“ما کار در صنعت مواد غذایی به طوری ایمنی و پاکیزگی که بالای لیست” او گفت:. “ما در حال فکر کردن در خود ما بدون دستورالعمل در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را امن تر است.”

دیگر رستوران ها دو برابر را در مطابق با اصول بهداشتی کرسی سطوح و دستگیره های درب و حذف جداول برای اطمینان اجتماعی فاصله.

بازگشایی رستوران به احتمال زیاد بی ربط روند با کسانی که در مناطق روستایی افتتاح اولین و eateries در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و دیگر مناطق شهری باقی مانده بسته دیگر.

کالیفرنیا انجمن رستوران پیش نویس توصیه هایی است که شامل محدود کردن جداول به بیش از 10 نفر. سالاد بوفه و مشترک سبدهای نان خواهد بود.

در حومه شهر لس آنجلس از دوارت لئون آواکیان می گوید او می خواهم به بازگشایی ژوئن — او تنها فقط شکست حتی در ماه آوریل پس از بسته شدن شروع به نیش می زنند. Avakin گفت که او انتظار جدید دستورالعمل های ایمنی به زور برای یک سال یا بیشتر تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

“من یک داروساز با آموزش, و من مشغول به کار در زمینه بهداشت و درمان برای حدود 20 سال است,” او گفت:. “من درک می کنم که این تغییرات لازم است.”

بسته به اندازه آنها رستوران امیدوار هستند که می توانید آنها را حفظ 25% یا 50% یا بیشتر از پیر گنجایش. این انجمن امیدوار است دولت را جلوگیری از تنظیم در سراسر-هیئت مدیره در صد محدودیتی در اشغال.

“درآمد ما کمتر از 20 درصد از نرمال. ما به سختی قادر به نگه داشتن سر ما بالای آب” گفت: ریچارد یاتس صاحب شرکت عقیق رستوران و بار, در سانتا باربارا.

اما این همه چیز در مورد پول است. بایگانی اطلاعات مشتریان می توانید سنبل دلمه ماهی قزل آلا تازه یا خرد phyllo پیچیده ببر میگو, اما آنها نمی توانند این تجربه ناهار خوری “خوردن آنها را در یک جعبه کوچک در خانه” یاتس گفت. “به عنوان یک سرویس کامل رستوران در خون ما به تماس کامل با مردم است.”

رستوران reopenings را تبدیل به نمادی از مشکلات موجب ناراحتی از تلاش برای پرش شروع اقتصاد است. تحت Newsom را بازگشایی طرح آن می تواند هفته یا حتی یک ماه قبل از رستوران ناهار خوری اتاق مجاز به بازگشایی شده است.

اما یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا که تا به حال چند ویروس موارد در حال حاضر به مبارزه طلبیده فرماندار با اجازه دادن به ناهار خوردن در رستوران ها به بازگشایی همراه با سالن مو و ورزشگاه.

بیش از دو دوجین از استان ها خواسته اند برای اجازه دسترسی به شل اقامت خود را در خانه سفارشات فراتر از آنچه دولت اجازه می دهد تا Newsom روز دوشنبه گفت امیدوار کننده سریع بررسی کنید.

سن دیگو شهرستان گفت: در آن نامه به Newsom دوشنبه شد که در آن درخواست “استقلال به بازگشایی اضافی در بخش های اقتصادی بر اساس روشن سازگار و دست یافتنی معیارهای.” آن گفت: برخی از معیارهای مانند هیچ COVID-19 مرگ برای 14 روز شد غیر واقعی برای بزرگ و شهرستانهای استان است.

شهرستان ذکر پایدار و پیشرفت در پاسخ به شیوع و برنامه ریزی های گسترده ای توسط کسب و کار و رهبران کارگری در ایجاد برنامه ای برای با خیال راحت بازگشایی خود را بخش.

کالیفرنیا بیش از 68,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 2,700 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر