Dr. Anthony Fauci, توضیح

Dr. Anthony Fauci تبدیل به یکی از قابل تشخیص ترین چهره امریکا coronavirus پاسخ به عنوان یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. اما آن را قبل از بحران است که به شکل حرفه ای خود را — و آن را بسیار مهم برای درک موقعیت خود را امروز.

به عنوان فوق در ویدئو نشان می دهد که دکتر Fauci دخالت در بحران ایدز از ویروس را کشف تا به امروز تحت تاثیر این دوره از کار خود را و راه درمان این بیماری در سراسر جهان است. که تاریخ به نوبه خود به اطلاع ما چگونه یادگیری در مورد و درمان coronavirus در ایالات متحده امروز است.

در علاوه بر این به پیشرفت های علمی و ایدز نیز ضروری اداری تغییرات در دولت در پاسخ به این بیماری است. با مذاکره این چالش ها دکتر Fauci امن جای خود را در سیستم بهداشت عمومی و تغییر راه ایدز درمان شد.

سازمان دیده بان ویدیو بالا به یاد بگیرند که چگونه.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب از جمله پوشش ما از coronavirus. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

یک موضوع به عنوان گسترده ای به بحران ایدز حتی محدود به دکتر Fauci دخالت می توانست بی پایان خواندن لیست از منابع اولیه مانند عمل کردن به بایگانی تاریخی و یا یک دکتر Fauci اوایل سخنرانی ایدز است.

این کتاب با ارائه مفید در زمینه یک داستان پیچیده.

این کتاب فراهم می کند جامع تور بحران ایدز از یک داروی تحقیقاتی چشم انداز با پوشش گسترده ای از NIH و FDA.

این کتاب فراتر از 1980s دوره تحت پوشش در این ویدئو به بررسی جستجوی طولانی برای یک واکسن ایدز. آن را بسیار مفید به عنوان یک تاریخچه دارویی و تلاش های دولت.

این کتاب و مستند به همین نام توصیف فعال تاریخچه بحران با مقدار زیادی از تحقیقات به پاسخ دولت.

نوشته شده توسط سابق NIH سابقه مدیر و دکتر Fauci, این چیزی است که مانند یک “رسمی” تاریخچه ایدز بحران از ابتدا به این کتاب 2012 تاریخ انتشار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر