کنسرت قانونی دوباره در میسوری اما باند تور نمی آیند

برای بزرگنمایی کلیک کنید The stage at Delmar Hall and other St. Louis venues will be empty for a while. - HOLLY RAVAZZOLO

  • هالی RAVAZZOLO
  • این مرحله در دلمار سالن و دیگر سنت لوئیس سالن خالی خواهد بود در حالی که برای.

هفته گذشته به عنوان سرفصل های ملی آمار اینترنت اعلام کرد که میسوری را بازگشایی برنامه اجازه می دهد کنسرت با هیچ محدودیتی در اندازه جمعیت مایک جودی صندوق شروع به پر کردن با ایمیل از مشتاق رزرو عوامل.

“فرماندار میسوری می گوید کنسرت می توانند رزومه دوشنبه” اعلام کرد بیلبورد‘s تیتر. همراه با داستان رفت به توضیح است که یک نماینده از میسوری را وزارت بهداشت و خدمات سالمندان “روشن برای بیلبورد که کنسرت را مجبور به پایبندی به همان اشغال محدودیت ها به عنوان کسب و کار خرده فروشی اما سازمان دهندگان این رویداد انتظار می رود برای حفظ concertgoers شش پا و یا بیشتر از هم جدا برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.”

اما برای جودی مستقل پروموتر که با این نسخهها کار با بسیاری از سالن در سنت لوئیس (که در آن اقامت-در-خانه سفارشات و محدودیت در اندازه جمعیت در محل باقی می ماند) چیزهایی که فقط به عنوان ساده به عنوان آن است. به عبارت دیگر او تا به حال به بسیاری از عوامل پایین.

“من به آنها گفتم که اگر ما می خواستیم به یک زن و شوهر هزار هکتار در وسط میسوری جایی و خط هر کس با شش پا جعبه و هر کس با پوشیدن دستکش و ماسک آره ما احتمالا می تواند انجام دهد که” جودی می گوید. “اگر شما می خواهم به انجام یک 10,000-فرد جشنواره و یا چیزی کاملا. برو برای آن. ما فقط نمی تواند آن را انجام دهد در کانزاس سیتی یا سنت لوئیس یا کلمبیا یا اسپرینگفیلد. و یا در هر نقطه طبیعی است. آن را فقط امکان پذیر نیست.”

قرار دادن یکی دیگر از راه: “اگر شما می خواهید برای قرار دادن با هم یک بد بخت رویداد در وسط دولت در جایی روستایی سپس آره, حتما,” او می گوید. “اما بدیهی است که واقع بینانه نیست البته.”

آن را ممکن است به عنوان یک ناخواسته دوز از واقعیت برای سنت Louisans که خارش به دیدن برخی از موسیقی زنده و دوباره اما تدارکات در واقع قرار دادن در نشان می دهد در حال انجام coronavirus بحران نسبتا سنگین است. آرکانزاس به عنوان مثال به تازگی عناوین ساخته شده برای یک “اجتماعی دور” کنسرت کشور-rock هنرمند تراویس McCready مجموعه را در 15 مه در فورت اسمیت برای اولین بار در نوع خود در کشور است. اما با توجه به اقدامات احتیاطی خواهد شد که در محل کنسرت رفتن را تجربه خواهد نگاه بسیار متفاوت از یکی از ما از همه استفاده می شود.

محل باز خواهد شد در تنها 20 درصد ظرفیت به صورت یک. بلیط برای “فن غلاف” می تواند خریداری شده در گروه دو به دوازده صندلی و آن گروه خواهد بود فاصله شش فوت از هم جدا. هر کس در این نمایش از کارکنان به شرکت کنندگان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. نیز وجود خواهد داشت محدودیت در چگونه بسیاری از مردم را می توان در حمام و سرویس بهداشتی در همان زمان و مه پاش استفاده می شود قبل و بعد از کنسرت.

در حالی که ایالت میسوری خود را ندارد موظف جمله اقدامات این یک شرط بندی امن است که مراکز شهری مانند سنت لوئیس و کانزاس سیتی را اعلام محدودیت های مشابه زمانی که آنها در نهایت اجازه می دهد تا کنسرت برای رفتن بر روی. حداقل سالن به احتمال زیاد نیاز به استخدام چنین اقدامات به سادگی به حفظ کنسرت شرکت کنندگان و کارکنان امن است.

در سمت کسب و کار است که باعث می شود همه چیز روی حیله و تزویر, جودی می گوید.

“من نمی گویم نمی تواند آن را انجام می شود به خصوص در کاهش ظرفیت اما هزینه های در حال رفتن به تا آنجا که شما در حال رفتن به نیاز به بیشتر کارکنان در,” او توضیح می دهد. “حضور و غیاب و البته در حال رفتن به پایین تا حد زیادی به دلیل کاهش ظرفیت بلکه چون مردم کاملا مطمئن نیست که آنها می خواهند به بیرون رفتن دوباره. که من مطمئن هستم که آنها باید می خواهم.”

رابرت McClimans استعداد خریدار برای دلمار سالن های مجلل و زغال اخته هیل اردک اتاق پژواک جودی کرد.

“وجود دارد مقدار زیادی از انگیزه به تلاش برای باز کردن یک ساختمان در یک چهارم کلاه یا هر چیز دیگری خواهد بود تعیین می شود” McClimans می گوید. “هزینه های ما برای آب و برق و فناوری خدمه و اجاره و تمام چیزهای که نیست که فقط از بین برود. بنابراین اگر ما تنها می تواند به یک چهارم از آن و هزینه های ما ماندن منطقی نزدیک به همین از چشم انداز کسب و کار باز کردن در آن سطح به نظر نمی رسد به یک مقدار زیادی از حس است یا نه.”

نیز وجود دارد این واقعیت ساده است که اجتماعی فاصله در یک کنسرت خواهد بود فوق العاده سخت برای پلیس به خصوص در سالن های کوچکتر.

“منظورم این است که اجازه می دهد تا واقعی: انتظار 340 drunks در یک بیمار از آن همه نشان می دهد به فاصله اجتماعی است که ورزش در بیهودگی من فکر می کنم,” او می گوید.

Big, packed shows won't be possible anytime soon, promoters say. - KELLY GLUECK

  • کلی GLUECK
  • بسته بندی شده را نشان می دهد نمی توان در هر زمان به زودی مروج می گویند.

کاهش ظرفیت در نشان می دهد همه چیز را دشوار از فروش بلیط نظر به عنوان به خوبی. بسیاری از نشان می دهد که موکول در حال حاضر به فروش می رسد و یا در حداقل فروش بلیط بیشتر از تعداد زیادی از مردم به احتمال زیاد مجاز در ساختمان است. این ارائه یک چالش منحصر به فرد: چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که می شود به در می آیند ؟

“بنابراین ما به فروش می رسد 2,000 بلیط اما تنها 500 نفر می آیند و چگونه ما آنها را نگه دارید از هم جدا؟” McClimans عجایب. “یا اگر آن نشسته و از آن 25 درصد از درپوش آن را مانند سرد و 300 نفر است. چه کنیم با کسانی که 750 که بلیط خریداری شد?”

پرسید: هنگامی که او فکر می کند که سالن های او با این نسخهها کار برای قادر خواهد بود به میزبان کنسرت دوباره McClimans غیر نافذ است.

“ما همین حالا پیش بینی هر چیزی با کاربران اتفاق می افتد برای آینده قابل پیش بینی” او می گوید. “من فکر نمی کنم که وجود خواهد داشت را نشان می دهد در سه سالن در هر زمان به زودی.”

بخشی از که او می گوید که او معتقد است که به سادگی وجود دارد کافی نیست اشتها در عموم مردم به جمع آوری با هم در یک جمعیت در هر زمان به زودی. او انتظار ندارد که اشتها به بازگشت تا زمانی که وجود دارد گسترده تر تست و موثر گزینه های درمان برای COVID-19. تا زمانی که این اتفاق می افتد McClimans می گوید او انتظار دارد که همه چیز را ماندن در خود نگه دارد.

جودی مشابه نامشخص به عنوان زمانی که او قادر خواهید بود به کتاب را نشان می دهد دوباره.

“می گویند که آنها می آیند و پشت آنها سهولت و محدودیت های آنها شروع به نشان می دهد در سنت لوئیس در اوایل تابستان و یا پس i’m not gonna” جودی می گوید. “به خصوص از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق از آنچه من انجام می ملی عمل می کند, من نمی خواهد به دنبال برای قرار دادن هر چیزی در واقعا. قطعا در بهار به احتمال زیاد در تابستان یا نه.

“آنچه واقعا این همه پایین می آید به هر چه که جدول زمانی ممکن است که مردم در آن احساس امنیت و که در آن ما قادر به بازگشت به سطح عادی” او همچنان ادامه دارد. “و من باور دارم که هنگامی که سطح ضربه من فکر می کنم همه چیز من هستم و نه تو می گویند همه چیز ضربه محکم و ناگهانی به حالت عادی بازگشت اما من از دیدن این جریان برای سال ها و سال ها. من فکر نمی کنم طبیعی جدید است نامحدود جدید حالت عادی در صورتی که حس می کند.”

هر چند او می گوید بسیاری از اعمال در حال حاضر تغییر زمان تور خود را تا آنجا که در اوایل سال 2021 در ذهن خود را مطلق بهترین سناریو خواهد بود برای نشان می دهد به رزومه در اواخر تابستان.

“من می توانم ببینم یک سناریو که در آن همه چیز بهبود در سرعت شتاب و شاید ما اینجا نشسته در اواخر تابستان و به نظر می رسد مانند آن را خوب به انجام ملی تورهای در یک سطح واقع بینانه” جودی می گوید. “شاید نه کامل سطح در آن نقطه, اما در واقع بینانه نقطه ای که آن را لجستیکی حس برای همه, و, مالی, مفهوم, پس شاید یک زن و شوهر کوچکتر تورهای شروع به بیرون رفتن. نه سالگرد تورهای نه انتشار آلبوم تورهای اما برخی از استاندارد headlining تورهای. که خواهد بود به نظر من بهترین سناریو.”

McClimans موافق است.

“امیدوارم همه ما خواهد بود قادر به انجام است که بیمار از آن همه نشان می دهد در ماه اوت و عمل مانند گاییدن, تشکرها,” او می خندد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر