کالیفرنیا ویژه انتخابات برای پر کردن کتی هیل خانه صندلی توضیح داد

ویژه انتخابات برای پر کردن مجلس نمایندگان آمریکا صندلی خالی سمت چپ سابق کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. کتی هیل استعفای برگزار شد پنج شنبه, مارس 12.

این مسابقه در نظر گرفته toss-up توسط طبخ سیاسی گزارش شده است از نزدیک تماشا در بخشی به دلیل شرایطی که منجر به هیل را ترک کنگره و در بخشی به دلیل مسابقه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان پیش نمایش چگونه coronavirus همه گیر را تحت تاثیر قرار نوامبر در انتخابات ، آن را نیز نشان دهنده یک فرصت برای حزب جمهوری خواه برای پس گرفتن یکی از کرسی های دموکرات ها با موفقیت بدبختانه در سال 2018 midterms.

هر کس که برنده این مسابقه هر دو حزب دموکرات کریستی اسمیت و یا جمهوری خواه مایک گارسیا — خدمت کردن باقی مانده هشت ماه از هیل مدت است. اسمیت و گارسیا را دوباره در ماه نوامبر در این سال به طور کلی نژاد در انتخابات.

شمارش آرا در 11 pm ET. Vox دارای نتایج زنده در همکاری با تصمیم میز. اما از آنجا که در این مسابقه را تا حد زیادی انجام می شود از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است چند روز برای یک برنده به ظهور.

تپه شد کالیفرنیا منطقه 25 ما نماینده در سال 2018 پس از شکست سرسخت تهمت متحد سابق تشکر. استیو نایت کمتر از 3 درصد در سال 2018 است. او استعفا داد و از کنگره در ماه اکتبر گذشته پس از برهنه عکس از او منتشر شد توسط محافظه کار وبلاگ RedState و پس از او اعتراف به داشتن یک رابطه رضایت با یک عضو هیات.

اگر چه رای گیری از روز سه شنبه نژاد تا کنون نسبتا پراکنده آنچه در بررسی های موجود نشان می دهد یک مسابقه است که بسیار نزدیک است.

یک نظرسنجی از 500 منطقه به احتمال زیاد رای دهندگان انجام شده در سال 1892 رای گیری در اواسط ماه مارس نشان داد گارسیا سابق خلبان جنگنده با 43 درصد پشتیبانی به 39 درصد حمایت اسمیت — در حال حاضر یک ایالتی کالیفرنیا نماینده — با 10 درصد احتمال زیاد رای دهندگان مردد. با توجه به این که نظرسنجی حاشیه خطا است 4.38 درصد اسمیت می توانست واقع شده است منجر شود.

که نظرسنجی در نظر گرفته شد قبل از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر پناهگاه در خانه سفارش در مارس 19, وادار کردن هر دو کمپین به ترک خرده فروشی سنتی فعالیت سیاسی تکنیک های مانند درب-ضربه زدن-فرد ملاقات و خوش آمد می گوید و رویدادهای مالی. چه اثر است که تا به حال در رای گیری مشخص نیست و همچنین مشخص نیست چه اثر کاهش می یابد و فرد در رای گیری خواهد شد.

در حالی که Newsom صدور یک فرمان اجرایی جمعه سفارش پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر انتخابات فرستاده می شود و به همه ثبت نام رای دهندگان در این ایالت روز سه شنبه ویژه انتخابات انجام خواهد شد از طریق ترکیبی از پست الکترونیکی-در و در-فرد رای گیری.

پست الکترونیکی-در رای گیری نشده است بازگشت و در قریب به اتفاق رای با توجه به ملی جمهوری خواه کنگره یادداشت, که گفت که از جمعه 50,191 جمهوری خواهان (45 درصد) به حال خود بازگشت آراء نسبت به 39,230 دموکرات (35 درصد) و 16,528 (15 درصد) از کارش رای دهندگان.

با توجه به این که این مسابقه خواهد شد اساسا دوباره اجرا دوباره در ماه نوامبر هر کس که برنده خواهد شد و به احتمال زیاد یک وقت مزیت زمانی که آنها دوباره در چند ماه.

زیرا انتظار می رود این نژاد دیده می شود به عنوان یک ملی bellwether برای این سقوط. با پیروزی تپه بدبختانه یک صندلی که برگزار شده بود توسط جمهوری خواهان از سال 1993 کمک به دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان.

دموکرات ها در حال انتظار برای نگه داشتن کنترل از اتاق پس از ماه نوامبر انتخابات است. اما یک جامد اسمیت برنده می تواند نشان می دهد که یکی دیگر از موج آبی قریب الوقوع است این سقوط در حالی که جمهوری خواهان امید که یک گارسیا برنده ممکن است سیگنال است که می تواند بازیابی چندین کرسی مجلس را از دست داده و در طول سال 2018 را midterm انتخابات.

از آنجا که این نژاد همواره مورد توجه از سیاستمداران ملی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات تلاش برای “سرقت انتخابات” در یک صدای جیر جیر شنبه پس از ملی جمهوری خواه کنگره با ارسال “تماس با اسلحه” را به آمریکا و درخواست از آنها برای “بالا بردن جهنم” در مورد مسابقه.

در ضمن اسمیت تایید شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

و دموکرات کنگره کمیته کمپین صرف در مورد $1.5 میلیون در مسابقه در حالی که ملی جمهوری خواه کنگره صرف در مورد $1.7 در حمایت از گارسیا. گروه های خارج از ریخته حدود 4.3 میلیون دلار به مسابقه با توجه به اخیر OpenSecrets.org گزارش. دو سال پیش تپه صرف $8,342,521 نسبت به شوالیه $2,582,818.

فراتر از حزبی مخاطرات مسابقه انتخابات در حال تماشا از نزدیک برای همه گیری مربوط به کمپین تاکتیک های است که می تواند در مقیاس ملی بیشتر نژادها. نامزدهای مورد بحث بیش از ویدئو کنفرانس تماس و هر دو تغییر نسبت به گوشی بانکی به جای ضربه زدن درب.

“ما دگرگون و از قادر بودن به کرباس و ایستاده در گوشه و کنار خیابان با تکان دادن علائم و رفتن به وقایع با مایک مانند ملاقات و خوش آمد می گوید و آن نوع از چیزی که به همه گوشی ها” ماریان سالازار یک داوطلب برای گارسیا کمپین NPR گفت.

کمپین اسمیت به دنبال یک شبیه راهکار و ساخته شده مطمئن شوید که کارکنان و داوطلبان مجهز به همه گیر-منابع مرتبط برای کسانی که آنها را به خارج از طریق تلفن.

“ما مطمئن ساخته شده که همه از ما تماس گیرنده به عنوان آنها در حال رسیدن هستند مجهز به اطلاعات مانند نحوه اتصال به دولت و منابع داخلی خشونت تدریس خصوصی در خانه خدمات بهداشت روان و یا قادر به اتصال مردم با نزدیکترین شربت خانه مواد غذایی” اسمیت گفت NPR.

صرف نظر از این که چه کسی برنده سه شنبه دو نفر از نامزدها را در ادامه مبارزه به سقوط به رقابت برای کنترل صندلی برای دو سال آینده.

مسابقه با خود Covid-19-مربوط به عوارض پیچیده تر است با توجه به سایه تپه.

دموکراتیک افزایش ستاره 32 ساله هیل انتظار می رود برای دفاع از صندلی خود در ماه نوامبر پس از باریک اما مهم پیروزی شوالیه. تپه بخشی از یک کنگره کلاس که شامل شکستن رکورد تعداد زنان است. به عنوان خبرنگار میشل یه Hee Lee اشاره کرد در واشنگتن پست او یکی از اولین آشکارا دوجنسي مردم به خدمت در کنگره و یکی از بزرگ “شش” برای اولین بار-مدت اعضای کنگره به خدمت در عمده نقش رهبری.

در مورد نیمه راه از طریق او دانشجوی سال اول ترم این تپه استعفا داد و پس از محافظه کار خروجی RedState گزارش داد که او و همسرش درگیر شده بود در رابطه با کمپین کارمند ابتدا در سال 2017 و پایان پس از هیل به واشنگتن نقل مکان کرد در سال 2019.

سایت ارسال شده عکس های آن گفت: به تصویر کشیده زنان با هم با چهره کارمند بود که به نام مبهم است. در یکی از تصاویر یک زن شناسایی شده توسط RedState به عنوان تپه برهنه.

RedState در ادامه به انتشار متون ظاهرا بین کارمند و تپه های شوهر Heslep اشاره به رفتار توهین آمیز در این رابطه و به گزارش آن تپه درگیر شده بود در یک امر با کنگره قانونی مدیر گراهام کلی که باعث شد شوهر او را به طلاق کند.

هیل گفت: در بیانیه ای به پست در ماه اکتبر گذشته است که “اتهامات که من درگیر شده اند در رابطه با آقای کلی کاملا نادرست” است و او “غمگین که عمیقا شخصی موضوع طلاق من آورده شده است به نمایش عمومی و کینه جو ادعاهای سابق من در حال حاضر درگیر زندگی و شهرت نامربوط احزاب است.”

سپس در بیانیه ای جداگانه به ترکیبات تپه اذعان رابطه با زن کمپین کارمند گفت: او می دانست که آن را “نامناسب اما من هنوز اجازه آن را به اتفاق می افتد با وجود قضاوت بهتر.”

این بیانیه به حمایت از کارمند و برجسته است که درخواست عمومی احترام او حفظ حریم خصوصی بلکه تقبیح شیوه ای که در رابطه به نور آمد. “توزیع عکس صمیمی با قصد انتشار آنها جرم است و مجرم باید مجازات به حد کامل قانون,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال به اطلاع کنگره پلیس در مورد نشت از عکس ها.

تحت واشنگتن “انجمن انتقام” قانون تصویب شده در سال 2014 آن را غیر قانونی به سعی کنید به کسی آسیب برساند با انتشار عکس برهنه از آن شخص بدون رضایت و عاملان به سه سال زندان. چنین قوانینی در حال حاضر در این کتاب در بیش از 30 کشورهای در حال پاسخ به یک مشکل بسیار واقعی: با توجه به یکی 2016 مطالعه در 25 آمریکایی ها بوده است قربانی “انجمن انتقام.” (Heslep پاسخ نمی دهند به ارسال درخواست برای نظر.)

در اعلام استعفای او تپه افزود که پس از خروج از دفتر او کار می کند برای جلوگیری از انجمن انتقام. “مبارزه من در حال رفتن به برای شکست این نوع بهره برداری که بسیاری از زنان قربانیان و آن را حفظ خواهد کرد تعداد بی شماری از زنان و دختران را از در حال اجرا برای دفتر,” او گفت:.

شرایط اطراف سابق مجلس خروج منجر به بررسی استانداردهای مردان و زنان در دفتر برگزار می شود به عنوان بورسی را ژو لی توضیح داد: در آن زمان:

Rep. دانکن هانتر یک جمهوریخواه مجلس که دادستان ها می گویند درگیر در پنج امور از جمله یکی با خودش کارمند است و هنوز هم در اتاق.

داد و بیداد که تپه مواجه کرده است بیش از این اتهامات در خدمت برجسته استاندارد دوگانه است که مردان و زنان به مدت طولانی مواجه, وقتی که می آید به درمان تمایلات جنسی خود را: نه تنها بودند عکس برهنه استفاده می شود به شرم تپه — یک تاکتیک است که اهرمی شدت علیه زنان — مجازات او مواجه شد به مراتب شدید تر است که تجربه بسیاری از همتایان مرد.

این است که می گویند که هیل خودش باید استعفا داد اما که دیگران فیلدینگ اتهامات مشابه — مانند شکارچی — باید برای مقابله با عواقب است. مثال دیگری که مطرح شده به عنوان یک نقطه مقایسه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هنوز هم در بیش از 20 اتهام سوء رفتار جنسی آورده شده است در برابر او.

این استانداردهای دوگانه نمی شد به طور کامل با حساب نه بوده و نگرانی هایی است که راه تپه را در عکس بودند منتشر خواهد دلسرد زنان جوان از در حال اجرا از دفتر. اما آنها به این معنی تپه است در حال اجرا برای او پیر صندلی و یا اسمیت یا گارسیا به زودی به نمایندگی از مردم کالیفرنیا 25 منطقه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر