کالیفرنیا معرفی رستوران های صفحه نمایش برای مهمانان علائم باید سرور پوشیدن ماسک و نگه داشتن شام حداقل 6 فوت از هم جدا هنگامی که آنها بازگشایی تحت هدایت منتشر شد شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را دولت تنظیم نشده و سخت در حد تعدادی از شام اجازه داد اما به پیشنهادات در مورد چگونه برای محدود کردن تراکم مانند استفاده از صندلی در فضای باز و تشویق را-که در آن ممکن است.

هدایت خواهد اثر را تنها یک بار در شهرستان در حال برنامهریزی دولت برای حرکت به جلو با مناطق روستایی بیشتر با چند ویروس مورد انتظار برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها با سرعت بیشتری از مکان هایی مانند لس آنجلس.

رستوران ها شده اند walloped با اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا که اجازه داده است از سفارشات اما نه در شخص ناهار خوری به دلیل نگرانی در مورد ویروس را گسترش. صاحبان رستوران مجبور به اخراج کارکنان به عنوان این دستورات اغلب یک بخش از کسب و کار خود و آنها شده اند محوری به بازگشایی درهای خود را.

توصیه های دیگر شامل ارائه یکبار مصرف منوها و یا ضد عفونی آنها را قبل و بعد از استفاده و پایان دادن به از پیش تنظیم جداول. دولت نیز نشان می دهد تعلیق استفاده از نمک و فلفل شیکر هر جا که ممکن است و یا تهیه به عنوان مورد نیاز و ضد عفونی آنها.

ماسک خواهد بود توصیه می شود برای تمام رستوران کارگران و مورد نیاز برای هر گونه آمده است که در عرض 6 پا از مشتریان.

کالیفرنیا انجمن رستوران قبلا پیش نویس یک لیست از توصیه هایی است که شامل محدود کردن جداول به بیش از 10 نفر. سالاد بوفه و مشترک سبدهای نان خواهد بود.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net