Aimee استیونز آورده است که عمده ترانس حقوق پرونده به دیوان عالی کشور درگذشت

Aimee استیونز ترانس زن در این مرکز برای اولین بار ترانس حقوق مورد به طور کامل شنیده های ما دیوان عالی کشور درگذشت, شنبه در حالی که در آسایشگاه مراقبت در منزل به گفته او برادر در قانون جان Pedit. او 59 سال است.

“Aimee است الهام بخش است. او بسیاری از امید برای آینده برابری برای جامعه و مردم در کشور ما و او بازنویسی تاریخ” استفن را دانا است. در بیانیه ای گفت:. “فوران عشق و حمایت ما است قدرت و الهام بخش در حال حاضر.”

استفن اخراج شد از کار خود را در سال 2013 زمانی که او گفت که او رئیس است که او برنامه ریزی شده برای انتقال به زن. او سپس شکایت کارفرمای سابق خود برای تبعیض جنسی.

“من می خواهم کاملا چند سال به آنها من تا به حال بررسی های خوب ما همراه خوب — پس از آن همه ناگهان آن را” ما لازم نیست شما نمی,’,” او گفت: Vox در ماه اکتبر گذشته. “من دیوانه به اندازه کافی به انجام کاری درباره آن.”

که مورد اول شد عمده فراجنسیتی حقوق مورد برای دریافت کامل دادرسی در دیوان عالی کشور در پاییز گذشته. اما استفن زندگی نمی کنند به اندازه کافی بلند به گوش تصمیم دادگاه است.

استفن طولانی بود حال بیماری کلیوی که نیاز به دیالیز مکرر. اما وضعیت او تا به حال بدتر به تازگی ساخت دیالیز غیر ممکن است و او در نقل مکان کرد و به آسایشگاه مراقبت در خانه اش در ایالت میشیگان دو هفته پیش با توجه به GoFundMe راه اندازی توسط همسر و خانواده است.

“اخراج از کارفرما باعث فوری فشار مالی منجر همسر او دانا را در چندین شغل” می خواند بیانیه ای در GoFundMe صفحه. “دوستان و خانواده را به شدت در زمانی که آنها می توانند, اما سال از درآمد از دست رفته گرفته اند تلفات در امور مالی خود را. به این دلیل ما می خواهیم برای کمک به Aimee در آینده هزینه های مراسم تشییع جنازه و پایان زندگی مراقبت است.”

در نهایت Stephens زندگی است یادآور ویرانگر هزینه های تبعیض — و عزم راسخ برای مبارزه با آن است. او از دست رفته او را دوست داشت و به سادگی برای بیرون آمدن به عنوان ترانس با خانواده اش از چپ به جمعی او پایان زندگی هزینه. و در حال حاضر آنها و LGTBQ جامعه در بزرگ, در انتظار, آیا عدالت تحویل داده خواهد شد.

در سال 2013 Stephens شد در R. G. G. R. Harris خانه های مراسم تشییع جنازه در شلبی, میشیگان, که در آن او تا به حال مشغول به کار راه خود را از شاگرد به مدیر مراسم تشییع جنازه. در آن زمان او به خانه جنازه صاحب توماس Rost, توجه داشته باشید که او نیز به اشتراک گذاشته شده با دوستان و همکاران در مورد جنسیت خود انتقال. “من می دانم که برخی از شما ممکن است مشکل در درک این. در حقیقت من تا به حال با آن زندگی می کنند هر روز از زندگی من و حتی من کاملا نمی دانند که در آن خودم” او نوشت. “به عنوان ناراحت کننده به عنوان این است که مطمئن بود به من و خانواده من نیاز به انجام این کار برای خودم و برای صلح خود را از ذهن و برای پایان دادن به عذاب در روح من.”

او پس از خواندن توجه داشته باشید Rost به سادگی گفت: “بسیار خوب.” استفن اخراج شد دو هفته بعد با Rost گفتن او که آن را “نمی خواهید به کار کردن است.”

استفن شکایت کرد و ادعا او اخراج شد و تبعیض بر اساس جنس خود را تنظیم کردن یک تب و تاب فعالیت های قانونی است. با توجه به اسناد دادگاه, Rost شهادت دادند که او از کار اخراج شده است. به دلیل “[او] دیگر قرار بود به نمایندگی از [خودش] به عنوان یک مرد. [او] می خواستم به لباس به عنوان یک زن.”

در مارس 2018, مدار ششم دادگاه تجدید نظر حکم را به نفع او. “این است که تحلیلی غیر ممکن است به آتش سوزی یک کارمند بر اساس آن کارکنان وضعیت به عنوان یک فرد همجنسگرا بدون انگیزه بودن, حداقل, در بخش, توسط کارمند جنسیت” دادگاه گفت: در تصمیم گیری آن است. “یک کارفرما نمی تواند تبعیض بر اساس فراجنسیتی وضعیت بدون تحمیل آن کلیشه مفاهیم چگونه اندام های جنسی و هویت جنسیتی باید به چین است.”

هریس خانه های مراسم تشییع جنازه به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور و شفاهی در مورد او شنیده می شد در اکتبر 8, 2019. استفنز در مورد, همراه با دو تن دیگر از موارد شنیده می شود که روز تعیین خواهد کرد که آیا تجاوز محافظت از مردم تبعیض بر اساس جنسیت تحت عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964. این موارد در میان چند شنیده ام در دادگاه اکتبر جلسه که دیده نمی شود تصمیم گیری نشده است.

چندین منطقه فدرال و دادگاه های تجدید نظر برگزار شد که ترانس و عجیب و غریب افراد حفاظت شده تحت قانون اما با محافظه کاران برگزاری 5-4 استفاده در دادگاه عالی است. این است که به دور از برخی.

“من پیدا کردم آن را کمی خسته کننده زمانی که متوجه شدم که من می تواند در کتاب های تاریخ اما کسی باید آن را انجام دهد و من خوشحال و راضی می شود که فرد” استفن گفت: Vox در مصاحبه صبح قبل از شفاهی.

جزئیات پایان زندگی و فشار مالی از تجربه خود در کار با تبعیض — مشترک برای ترانس در آمریکا است. ترانس مردم هستند سه برابر بیشتر از خود cisgender همسالان به بیکار با توجه به 2015 ما فراجنسیتی بررسی. در ضمن 29 درصد از ترانس مردم در فقر زندگی می کنند و یک پنجم ترانس مردم در آمریکا را تجربه بی خانمانی در طول عمر خود را.

تفاوت در این است که استفن رو دیوانه به اندازه کافی به موضع. اما او همچنین متوجه شدند که این جاده به درمان نسبتا پر زحمت است. “ما دریافتیم که چرخ عدالت به نوبه خود به آرامی او گفت:” در پاییز گذشته. “اما ما در حال دار زدن در آن وجود دارد و حداقل در حال حاضر ما می توانید مرتب کردن بر اساس از دیدن نور در انتهای تونل.”

او در مورد پیامدهای عظیم برای میلیون ها نفر از ترانس زندگی مردم در آمریکا — حتی اگر Stephens خودش زندگی نمی کنند به اندازه کافی برای ایستادن در آن نور است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر