زمانی که خبرنگار BrieAnna فرانک نشان داد تا به یک Honeywell کارخانه در هفته گذشته در آریزونا برای پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار او مطمئن شوید که به پوشیدن ماسک.

ماسک بودند به همین دلیل رئیس جمهور وجود دارد: سابق هوافضا گیاه در ققنوس چرخد و به تولید آنها در ماه های اخیر در میان در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

اما دوجین یا بیشتر افرادی که جمع شده بودند در خارج از مرکز به تشویق رئیس جمهور وجود ندارد برای حمایت از ماسک. آنها چهره خود را کشف فرانک گفت: Vox.

همانطور که او با نزدیک شدن اعضای جمعیت به مصاحبه با آنها گفتگو به سرعت گرم می شود. “آنها شروع به فریاد زدن که من و دیگر روزنامه نگاران وجود دارد در تلاش برای برانگیختن ترس و وحشت و پارانویا” با پوشیدن ماسک گفت: فرانک که با این نسخهها کار برای Arizona Republic.

یک مرد به طور خاص به نظر می رسید موضوع را با نر روزنامه نگاران با پوشیدن ماسک, او به یاد می آورد. “این تسلیم آن muzzling خود را به نظر می رسد ضعیف” او گفت: “به خصوص برای مردان است.”

“من احساس کردم که این یک بیانیه است که مردم باید در مورد گفت:” فرانک که توییتهایی دربارهی برخورد ویروسی رفت. به جمعیت در مقابل کارخانه, او گفت:, “ماسک به وضوح نماد چیزی فراتر از ‘من در تلاش برای محافظت از سلامت من.'”

آنها به تنهایی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در حالی که عکس در گیاه, اگر چه او ادعاهای او عینک یک “پشت صحنه.” معاون رئیس جمهور مایک پنس بود برای عدم انتقاد به پوشیدن ماسک در طول یک تور از کلینیک مایو در ماه آوریل است. و هنگامی که معترضان مسلح نشان داد در ایالت میشیگان خانه در 30 آوریل در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در میان coronavirus همه گیر بسیاری از آنها ماسک-رایگان. یکی فریاد سر رو که عکس گرفته شده در این تجمع بعد از آن گفت که او “نه در همه” نگران ویروس و هرگز پوشیدن ماسک — “تا کنون.”

پس از همه گیر شروع موضوع پوشیدن ماسک بیشتر در معرض امریکا نژادی و تعصبات جنسیتی. قبلا با پوشیدن ماسک بود و در ارتباط با کشورهای آسیایی و اغلب اخراج به دلیل نژادپرستانه مفروضات در مورد آن کشور است. سپس به عنوان بسیاری از شهرستانها شروع به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک, پلیس آغاز شد و با هدف قرار دادن مردان سیاه و سفید برای پوشش چهره خود پروفایل آنها را به عنوان جنایتکاران و نه به عنوان مردم در تلاش برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی. و برای برخی زیر مجموعه عمدتا سفید محافظه کار مردان با پوشیدن یک ماسک به نظر می رسد که تبدیل به یک مشخصه مروت.

برای آشکار معترضان مانند آنهایی که در میشیگان “وجود دارد فرض از یک نوع شکست ناپذیری که به این ایده سفید مردانگی” جاناتان Metzl استاد جامعه شناسی و روانپزشکی در دانشگاه و نویسنده از مرگ از سفیدی: چگونه سیاست های نژادی خشم کشتن امریکا افزودهگفت: Vox.

این فقط مردان — فرانک متوجه بسیاری از زنان در میان unmasked تهمت هواداران در Honeywell گیاه. و البته بسیاری از مردان خوشحال هستند به دنبال CDC توصیه به پوشش چهره خود را در. هنوز یک روایت پدید آمده در سمت راست است که با پوشیدن یک ماسک ضعیف است و امتناع از پوشیدن یک است به نحوی قوی است. و این روایت می تواند قرار دادن هر کس در معرض خطر است.

“یک چیز در مورد [بودن] ماچو بودن است بی باک” Melanye قیمت یک استاد علوم سیاسی در Prairie View A&M دانشگاه گفت: Vox. “اما شهامت و بی باکی است که می آید در هزینه برای هر فرد در اطراف شما است.”

قبل از همه گیر, ضربه, ماسک های رایج در کشورهای شرق آسیا که در آن آنها دیده می شود به عنوان یک راه ساده برای محافظت از خودتان (و دیگران) از بیماری به عنوان Refinery29 را کانی وانگ نوشت: در ماه مارس است. ووهان, چین, که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد آغاز شده و نیاز آنها را در ماه ژانویه است. ما بسیار کندتر به توصیه ماسک برای عموم مردم اما در اوایل ماه آوریل — با تایید coronavirus موارد پریدن روز به روز — CDC توصیه می شود که هر کس پوشیدن ماسک های پارچه ای در برخی از تنظیمات عمومی. برخی از شهرها مانند نیویورک و لس آنجلس آغاز شد و الزامی به پوشیدن ماسک در تنظیمات خاص نیز هست.

مانند مقدار مورد coronavirus تاثیر پوشیدن ماسک بر انتقال نیست کاملا روشن است. اما بسیاری از کارشناسان بر این باورند که حتی پارچه ماسک می تواند به ارائه برخی از درجه ای از حفاظت برای استفاده کنندگان — و شاید بیشتر برای حفاظت از مردم در اطراف آنها. این ویروس به نظر می رسد به گسترش “هنگامی که جوانه حاوی قطرات آن را به یک فرد دهان و بینی و یا چشم” به عنوان Vox آلمان لوپز که قبلا گزارش شده است و درست است که “ماسک جلوگیری مردم از, پخش كردن, خود قطرات است.” اگر هر کس می پوشد یک ماسک — از جمله کسانی که بدون علامت هستند اما هنوز هم ممکن است حامل ویروس — آن می تواند کمک به توقف گسترش Covid-19.

مردم با پوشیدن ماسک صورت در صف انتظار برای دریافت مواد غذایی در مارس 11 سال 2020 در کوئینز نیویورک ،
استفانی کیت/گتی ایماژ

اکثر آمریکایی ها به نظر می رسد در هیئت مدیره با CDC توصیه. در یک صبح مشورت نظرسنجی (انجام شده از آوریل 7 تا 9) 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که برنامه ریزی برای شروع پوشیدن یک ماسک صورت در اماکن عمومی بیش از دو هفته آینده.

دیگران, اما, اند, chafed در CDC مشاوره. به عنوان مردم در سراسر کشور اعتراض خود را به دولت این پناهگاه در محل سفارشات بسیاری به نظر می رسد بدون ماسک. یکی از نمونه های آمریکایی در میشیگان که تبدیل به یک چشمه از مقاومت اجتماعی-محدودیت فاصله — یک سرپیچی مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است از طریق خود توییتهایی دربارهی “آزادی” میشیگان و کشورهای دیگر. و در 30 آوریل صدها نفر از معترضان با حضور در دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ برخی از آنها مسلح و بسیاری از آنها اجتناب ماسک و ایستاده با هم در نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل با توجه به انتخاب.

یکی از ماسک-کمتر معترضان شد برایان نقدی بود که عکس فریاد در طول این رویداد. او بعدها گفت: مطبوعات آزاد دیترویت او معتقد است coronavirus بود “عمدا” منتشر شده توسط دولت چین و دولت stay-در-خانه سفارش بی فایده است چرا که مردم هنوز هم به رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. “پس چه نقطه از ماندن در خانه است ؟” او پرسید.

این مقاومت به ماسک همچنین دارای پشتیبانی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پنس سر از دولت فدرال coronavirus پاسخ گفت که او نمی پوشیدن ماسک هنگامی که تور کلینیک مایو در مینه سوتا چرا که او آزمایش Covid به طور منظم. او بعد از بازگشت pedaled و گفت او باید چهره خود را پوشش داده. اما در روز جمعه پنس نشان داد تا به دو رویداد در آیووا بدون ماسک حتی اگر دبیر مطبوعاتی خود را به تازگی آزمایش مثبت برای این بیماری با توجه به رهگیری. در یک رویداد اجرائی شد و حتی خواسته به حذف خود ماسک قبل از ظاهر شدن روی صحنه با پنس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن همواره به نظر می رسد بدون ماسک. پس از او عکس بدون یکی در Honeywell گیاه در آریزونا او گفت که او تا به حال شده است با پوشیدن یک “پشت صحنه” قبل از عکس opp.

“اما آنها گفت: شما به آن نیاز نیست بنابراین من به آن نیاز نیست” او رفت. “و اگر شما متوجه هیچ کس دیگری تا به حال از آن روی بود که در این گروه است.”

اما پس از دستیاران آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته مقامات در حال حاضر خواهد بود خواست به پوشیدن ماسک در کاخ سفید زمینه با توجه به واشنگتن پست. مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز هم بعید است به پوشیدن ماسک خود مشاوران می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت رفتار در اطراف ماسک دارای جنسیتی لایههای. برای مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس نه با پوشیدن یک ماسک ممکن است راه را برای پروژه ماچو تصویر Metzl گفت: به “استعارههای از indestructibility.”

“ظاهر می شود آن را بازی امن در تضاد با یک هسته اصول مردانگی: نشان می دهد هیچ ضعف,” می نویسد: علوم اجتماعی پروفسور پیتر Glick در علمی آمریکا. “هجوم کارشناسان هشدار در مورد خطر شخصی سیگنال” من یک مرد سخت آن را در آورد.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام نیز کمک ترویج نادیده گرفتن خطرات ناشی از کوروناویروس به عنوان سخت و یا قوی ترین چیزی که به انجام است. با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در مورد خطرات ناشی از بازگشایی این کشور خیلی زود او گفت: در ظاهر خود را در Honeywell گیاهی است که “مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان” چرا که “کشور ما را به باز کردن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی سخت-مرد پیام اطراف ماسک ممکن است تشویق مردم برای به حداقل رساندن خطر ابتلا و گسترش coronavirus.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

چنین نظامی, سخت, پسر, پیام, همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک ماسک ممکن است تشویق مردم عادی — به خصوص مردان — برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس به خاطر ظاهر مردانه ،

در حالی که امتناع از پوشیدن ماسک نیست منحصرا پدیده نر — خانم میشیگان دستگیر شد و در ماه گذشته بعد از پلیس گفت: او در حمله به یک فروشگاه مواد غذایی و کارمند که به او گفت به ترک چرا که او با پوشیدن یک ماسک — شواهدی وجود دارد که مردان ممکن است بازدید ماسک توصیه های با شک و تردید بیشتر از زنان است. در آوریل صبح مشورت نظرسنجی 76 درصد از زنان گفتند که برنامه ریزی شده به پوشیدن ماسک صورت در عمومی بیش از دو هفته آینده در مقایسه با 67 درصد از مردان.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت در اطراف این ویروس ممکن است تقویت کلیشه های جنسیتی موضوع از ماسک است آشکار آمریکایی ها تعصبات نژادی و همچنین. در حالی که مردان سفید شده اند قادر به نظر می رسد بدون ماسک و با اسلحه — به عنوان بخشی از یک اعتراض مردان سیاه و سفید قرار داده شده اند توسط پلیس هر دو برای پوشیدن و نه با پوشیدن ماسک. در فیلادلفیا افسران پلیس گرفتار شدند در فیلم به زور از بین بردن یک مرد سیاه و سفید از یک اتوبوس برای پوشش صورت خود را فقط یک روز پس از شهرستان مورد نیاز آن Fabiola Cineas می نویسد: در Vox. و یک افسر پلیس در میامی دستگیر و دستبند آرمن هندرسون, سیاه, دکتر, آزمایشات بیماران بی خانمان برای Covid-19 در حالی که او با پوشیدن یک ماسک و تجهیزات در حال حرکت.

سیاه آمریکایی ها اغلب مجبور به شرکت در “اجتماعی, سیگنالینگ” را سفید مردم احساس راحتی در فضاهای عمومی گفت: قیمت این استاد علوم سیاسی. “شما می گویند خوب صبح شما اولین لبخند,” او گفت:. “هیچ یک از این می تواند انجام شود با ماسک.”

مردم سفید در حال حاضر اغلب درک مردم سیاه و سفید به عنوان خطرناک یا نه متعلق در مکان های عمومی قیمت گفت. “اما یک جسم سیاه با ماسک چیزی است که به نحوی بیانگر حتی بیشتر در معرض خطر است.”

برای سفید معترضان مانند کسانی که در میشیگان در ضمن با پوشیدن یک ماسک ممکن است سیگنال یک نوع مصونیت از خطر — یا حداقل یک درک ایمنی. به عنوان سفید, آمریکایی, آنها بعید به همان نوع از خشونت پلیس که مردم با آن مواجه اند زمانی که آنها شرکت در تظاهرات. “تصور کنید که 10 مردان سیاه و تفنگ بالا رفتن به هر دولت و کنگره در آمریکا” قیمت گفت. “آنها خواهد بود شات قبل از آنها تا کنون ساخته شده تا آن مرحله است.”

اما تجمع در جمعیت بدون ماسک نیز در بیانیه ای از درک مصونیت از ویروس Metzl گفت. این unmasked معترضان به نظر می رسید به ارسال پیام است که “هیچ چیز برای من اتفاق می افتد به دلیل سفیدی,” او توضیح داد. “اگر شما فکر می کنید شما واقعا می خواهید برای دریافت coronavirus شما نمی خواهد عمل مانند آن است.”

واقعیت این است که سیاه و Latinx آمریکایی ها شده اند به طور نامتناسبی به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده و مرگ ناشی از این ویروس در بسیاری از جوامع ممکن است مؤثر بر نگرش از جمله. “من فکر می کنم برای بسیاری از کشور, مردم, احساس می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد به کسی دیگری” Metzl گفت.

بدیهی است که احساس شکست ناپذیری را که منجر معترضان برای جلوگیری از ماسک می تواند نتیجه معکوس اگر آنها مریض است. پنس و تهمت همچنین ممکن است پیدا کردن خود را بازنگری موضع خود را در روزهای آینده از مقامات کاخ سفید در حال آزمایش مثبت — پنس خود گزارش نگه داشتن فاصله از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر کارکنان برای جلوگیری از به طور بالقوه در معرض آنها.

اما برخی می گویند به خصوص اخلال چیز در مورد امتناع از پوشیدن یک ماسک است که در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک بیان از سختی آن در واقع خطر به دیگران بیش از خود. در حالی که برخی ممکن است احساس کنید که با پوشیدن یک ماسک بیان خود را شکست ناپذیری “شما همچنین می تواند فکر می کنم در این مورد نظر همه افراد دیگر شما با قرار دادن در معرض خطر با پوشیدن ماسک” Metzl گفت: — خانواده و دوستان و همکاران و بقیه جامعه است. عدم پوشیدن یکی است “نمادی از یک نوع از دست دادن یک بزرگتر مشترک احساس مسئولیت به هر یک از دیگر.”

مردم در اعتراض فرماندار جی Inslee اقامت-در-خانه سفارش خارج از دولت و کنگره آمریکا در المپیا در مارس 9.
Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ

چه که از دست دادن است نمی تواند به عنوان ساده به عنوان ارسال پیام است که “بچه ها سخت پوشیدن ماسک” Metzl گفت: (اگر چه واشنگتن پست طنز نویس الکساندرا پتری پیشنهاد “ماسک برای او” — شعار: “ما با قرار دادن ‘ماسک’ در ‘سمی maskulinity'”). بلکه این کشور را به آنچه در نگاه فعلی ماسک بحث می گوید: در مورد نژاد پرستی و تعصبات. “آنچه ما نیاز داریم یک مقدار بیشتر تلاش هماهنگ برای رسیدگی به مسائل بزرگتر که توسط ماسک.”

برای آریزونا جمهوری فرانک رویارویی بیش از ماسک در خارج از Honeywell گیاه نیز بخشی از گسترده تر روایت اطراف ویروس. او به یاد می آورد یکی دیگر از حادثه که در آن یک خبرنگار زن مواجه شد و این بار توسط یک زن برای پوشیدن ماسک. “من فکر می کنم که چه اتفاقی برای همه ما وجود دارد در این زمینه در روز سه شنبه نشان دهنده یک مسئله بزرگتر” چگونه با ماسک ها دیده می شود, فرانک گفت.

اما برای او با پوشیدن ماسک در مورد یک چیز: بهداشت عمومی. Frank زندگی با مادرش یک پرستار که رفتار Covid-19 بيمار. “من سعی می کنم واقعا مراقب باشید,” او گفت: مردم جمع شده در خارج از کارخانه. “من سعی می کنید برای محافظت از خودم و کسانی که در اطراف من است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de