به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در باغ گل رز در روز سه شنبه در مورد کوروناویروس تست یک بنر پشت سر او ساخته شده یک ادعای جسورانه: “امریکا منجر جهان در تست.”

که ادعا می کنند اما بسیار گمراه کننده است.

این درست است که ایالات متحده منجر جهان در مجموع تعداد تست های, در بخش های بزرگ به دلیل آن را یک کشور بزرگ و دارای بیشترین تایید Covid-19 موارد و مرگ و میر در سطح جهان است. اما زمانی که کنترل جمعیت آمریکا است که در پشت بسیاری از کشورها در شرایط Covid-19 تست: به عنوان از آوریل 9, ما, تست میزان حدود 26 در هر 1000 نفر در جهان ما در داده ها; در مقایسه با دانمارک نرخ 53 ایتالیا 42 نیوزیلند است 39 آلمان 33 (همانطور که از مه 3) و کانادا است 28.

A chart showing different countries’ testing rates. جهان ما در داده ها

تست بسیار مهم است برای کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس. زمانی که زوج با تماس با ردیابی تست اجازه می دهد تا مقامات آهنگ مقیاس یک شیوع منزوی کردن بیمار قرنطینه کسانی که با آنها بیمار در تماس و استقرار جامعه-تلاش های گسترده ای به عنوان لازم است. تهاجمی تست و ردیابی است که چگونه کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و آلمان رو شیوع بیماری خود را تحت کنترل اجازه می دهد آنها را برای شروع بازگشایی در هفته گذشته (هر چند حتی آنها را کوچک خود را reopenings جدید خوشه در Covid-19 مورد).

“نقطه تمام از این اجتماعی فاصله است به ما خرید زمان برای ایجاد ظرفیت برای انجام انواع مداخلات بهداشت عمومی ما می دانیم که کار” ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا به من گفت. “اگر ما با استفاده از این زمان به مقیاس تست به سطح است که ما به آن نیاز بود و … ما نمی باید یک استراتژی خروج. و سپس هنگامی که ما بلند کردن چیزهایی که ما هیچ مجهز بهتر از ما بودند.”

وجود دارد به طور گسترده ای پذیرفته شده و استاندارد برای این کار اما کارشناسان به طور کلی موافقم که ما نیاز به انجام خیلی بیشتر تست. برخی از آنها به نام برای انجام به عنوان کمی به عنوان 500,000 آزمون در روز, در حالی که دیگران را به نام تا ده ها میلیون نفر.

در سراسر کشور ما است نه ضربه زدن به پیشنهاد حداقل. بر اساس داده ها از Covid پیگیری پروژه امریکا به طور متوسط حدود 276,000 آزمون در روز در طول هفته از آوریل 3. که بالاتر از میانگین 150,000 یک روز در نیمه اول آوریل, اما تنها کمی بیش از نیمی از حداقل کارشناسان توصیه می کنند.

A chart showing the number of coronavirus tests in the US each day. آلمانی لوپز/Vox

در سطح دولت بار تخمین زده می شود که روزانه حداقل 500,000 آزمون مقدار به حدود 152 آزمون در هر 100 ، 000 نفر است. تنها دو ایالت رود آیلند و داکوتای شمالی ملاقات این استاندارد به عنوان از آوریل 7. دوباره این پیشنهاد حداقل برخی از کارشناسان استدلال می کنند که ما نیاز به چند بار که تعدادی از آزمایشات است.

هنوز هم وجود دارد برخی از نشانه هایی از چیزهایی که کمی بهتر است. نه تنها تعداد روزانه آزمون های جدید در سراسر کشور افزایش یافته است در هفته های اخیر اما متحده نیز دیده می شود بهبود در یکی دیگر از مهم متریک: نرخ مثبت.

این اقدامات استاندارد چه درصد از مردم تست مثبت برای coronavirus در میان تمام آزمایشات انجام می شود. اگر مثبت نرخ بالا آن را به احتمال زیاد به اندازه کافی مردم در حال آزمایش پس از آن نشان می دهد که مردم تنها با احتمال بالا از عفونت در حال گرفتن تست به طور بالقوه از دست رفته بسیاری از افراد بدون علائم قابل توجهی. کارشناسان توصیه می کنند مثبت نرخ بالاتر از 10 درصد و ترجیحا بسیار پایین تر است.

در هفته های اخیر در سراسر کشور رای مثبت کاهش یافته و به زیر 10 درصد ضربه 9 درصد هفته مه 3 بر اساس Covid پیگیری پروژه داده است. اکثر ایالت دیده می شود خود را مثبت نرخ سقوط به زیر این آستانه ، این یک نشانه است که در حال حاضر به اندازه کافی تست ظرفیت برای مطابقت با شیوع بیماری خود را.

به عنوان امیدوار کننده به عنوان که ممکن است کارشناسان هشدار می دهند که بهبود در نرخ مثبت باید همسان با اعداد کافی از آزمون و پایدار کاهش Covid-19 موارد با خیال راحت به بازگشایی بخش از اقتصاد است. تست نیز باید زوج با تماس با ردیابی — که ممکن است نیاز به استخدام 100,000-plus “بیماری کارآگاه” — واقعا کنترل شیوع بیماری.

هنگامی که تمام کسانی که عوامل دیگر به حساب گرفته ما هنوز هم به بازی گرفتن تا به کشورهای دیگر است.