دادگاه عالی به نظر می رسد تقسیم می شود در امتداد خطوط ایدئولوژیک روز دوشنبه در یک جفت از موارد درخواست زمانی که مذهبی کارفرمایان می توانند مخالف دولت و یا قوانین فدرال منع تبعیض است.

بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru و سنت جیمز مدرسه v. Bielهستند, دشوار است موارد پرسیدن که آیا دو مدرسه کاتولیک معلمان واجد شرایط به عنوان “وزیران” لقبی است که به طور موثر نوار آنها را از بسیاری از حقوق مدنی خود را در محل کار.

هر دو مورد شامل مدرسه کاتولیک معلمان که ادعا می کنند که آنها شغل خود را از دست برای رهایی از دلایل. کریستن بیل بود که مبتلا به سرطان است و پس از درگذشت. املاک او ادعا می کند که او تدریس قرارداد تمدید شد نه به دلیل تشخیص سرطان در تخلف از قانون آمریکایی های معلول. مدرسه ادعاهای او برداشته شد چرا که او “بود نه سخت” به اندازه کافی در کلاس درس نظم و انضباط.

یکی دیگر از معلم, Agnes Morrissey-Berru می گوید: او قرارداد تمدید شد نه با توجه به سن و تبعیض است. مدرسه ادعا می کند ترکیبی از دلایل برای از بین بردن او از جمله نگرانی های مالی و نگرانی هایی است که در آموزش او تا به حال کافی “علمی دقت.”

در Hosanna-تعبیر v. EEOC (2012) دیوان عالی کشور به اتفاق آرا برگزار شد که متمم اول قانون اساسی را پاس یک “وزرا معافیت” به قوانین ضد تبعیض. به عنوان دادگاه توضیح داد که قانون اساسی را “استقرار بند مانع دولت از انتصاب وزرا و رایگان ورزش بند مانع از آن از تداخل با آزادی مذهبی برای خود را انتخاب کنید.”

در عین حال در حالی که Hosanna-تعبیر تاسیس شده است که “وزرا” به طور گسترده معاف از قوانین حفاظت از آنها در برابر تبعیض در این مورد ارائه شده تنها حداقل راهنمایی در مورد کسی که واجد شرایط به عنوان یک وزیر. Morrissey-Berru و Biel به دیوان عالی کشور یک فرصت برای بهتر تعریف کند که کارکنان مناسب در داخل وزرا ،

حداقل دو نفر از اعضای دیوان عالی کشور قضات کلارنس توماس و نیل Gorsuch, بنا کردن موقعیت است که یک مذهبی کارفرما باید بیشتر یا کمتر اجازه داده می شود به منظور تعیین شرایط خاص خود را دارد که تعداد کارکنان به عنوان وزیران.

در همین حال برخی از اعضای دادگاه لیبرال اقلیت به نظر می رسد نگران آن است که Hosanna-تعبیر رفت و بیش از حد در معافیت وزیران به معنای واقعی کلمه همه قوانین ضد تبعیض. این “وسعت معافیت سرسام آور است” عدالت اموزش Bader Ginsburg اظهار داشت: در یک نقطه در طول روز دوشنبه دهان و استدلال. او نگران آن اجازه می دهد کسی به اخراج می شود برای دمیدن سوت در یک کشیش مشغول سوء رفتار جنسی و یا یک مدیر مدرسه که اختلاس کلیسا بودجه.

حداقل به نظر می رسد نسبتا احتمال دارد که دیوان عالی کشور به اکثریت جمهوری خواه اتخاذ خواهد شد یک تعریف گسترده از کسانی که واجد شرایط به عنوان یک وزیر که در اصل پیشنهاد شده توسط عدالت ساموئل Alito در Hosanna-تعبیر. تحت این آزمون کارکنان “که خدمت در موقعیت رهبری کسانی که به انجام توابع مهم در خدمات عبادت و در اجرای مراسم مذهبی و آداب و رسوم و کسانی که به عهده دارند با آموزش و انتقال اصول ایمان به نسل بعدی”

که آزمون می تواند منجر به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران محروم از حقوق مدنی خود را.

Hosanna-تعبیر است که دیوان عالی آمریکا تنها تصمیم تخمگذاری که واجد شرایط به عنوان یک وزیر و این مورد را فراهم می کند راهنمایی کمی وجود دارد به دلیل قاطع وزن شواهد نشان می دهد که آن شاکی بود, در واقع, یک وزیر. در Hosanna-تعبیردادگاه گذاشته از عوامل متعددی است که دادگاه باید در نظر بگیرید که تعیین اگر یک کارمند خاص متناسب در وزرا ، آیا کارفرما نگه کارمند را به عنوان یک وزیر و آیا کارمند انجام همان? آیا کارمند قابل توجهی مذهبی, آموزش ؟ انجام وظایف شغلی خود شامل “مهم مذهبی توابع”?

همه این عوامل اشاره کرد و در همان جهت در Hosanna-تعبیر. شاکی بود که یک معلم در یک لوتری مدرسه با قابل آموزش در لوتری و معارف و وزارت. او در تدریس برخی از موضوعات مذهبی. مدرسه به عنوان شغلی “وزیر دین سفارش” و او ادعا کرد که یک مزیت مالیاتی است که شامل کارگران که کسب درآمد خود را “در ورزش از وزارت.”

در بخش بیل و Morrissey-Berru, در مقابل این عوامل در جهات مختلف اشاره نمود. هر دو شامل معلمان که صرف برخی از زمان در هر هفته آموزش مذهب کاتولیک به دانش آموزان خود را. اما هر دو از این معلمان باید سکولار درجه (اگر چه یکی را “catechist دوره های آموزشی” ارائه شده توسط لس آنجلس را مذهبی اسقف اعظم کاتولیک). زنان نیز طبقه بندی شده توسط خود مدارس به عنوان “ذخیره کارکنان.”

با این حال اریک Rassbach وکیل برای دو, مدارس کاتولیک ادعا کرد که این ترکیبی از عوامل است که به اندازه کافی واجد شرایط هر دو از معلمان به عنوان “وزیران.” با توجه به Rassbach کافی است که معلمان انجام شده “مهم مذهبی توابع” با صرف یک زن و شوهر و یا شاید حتی چند ساعت در هفته تدریس موضوعات مذهبی به دانش آموزان خود را.

اما چه چیزی باعث می شود یک مذهبی تابع “مهم” و کسانی را که به تصمیم می گیرید که سوال ؟ حداقل چهار نفر از اعضای دادگاه قاضی جان رابرتز, توماس, Gorsuch و عدالت برت Kavanaugh همه نگرانی در مورد اینکه آیا دادگاه های سکولار هستند و حتی قادر به ساخت آن تعیین.

توماس و Gorsuch به سهم خود در پاسخ به این سوال نشان می دهد که دادگاه باید تعیین کند که واجد شرایط به عنوان یک وزیر تنها به تعویق انداختن مذهبی کارفرمایان. به عنوان Gorsuch قرار داده و آن را اگر کارفرما “صمیمانه برگزار شد باور مذهبی در مورد کسی است که یک وزیر” پس از آن که اعتقاد به “باید کنترل است.” که روش استفاده از آن را آسان برای قضات برای تصمیم گیری وزرا استثنا موارد, اما آن را نیز به برخی از کارفرمایان قدرت معاف خود را به طور کامل از قوانین ضد تبعیض.

در ضمن چند تن دیگر از قضات با تلاش این سوال که چگونه بسیاری از وظایف دینی یک کارمند باید در قبل از آنها واجد شرایط به عنوان یک وزیر. عدالت النا کاگان برای مثال به نظر می رسد به این باور است که یک وقت معلم دین — کسی که می آموزد دین و هیچ چیز دیگری — که واجد شرایط به عنوان یک وزیر. اما آنچه در مورد یک معلم است که صرف نیمی از وقت خود را در آموزش دین و نیم دیگر تدریس ریاضی ؟ چه در مورد یک معلم بود و شاکی در Bielکه صرف شاید دو ساعت در هفته تدریس دین و بقیه وقت خود را بر روی سکولار موضوعات?

Hosanna-تعبیر نمی پاسخ به این سوال است. و قاضیان خود را به نظر می رسد پاسخ به لولا بیشتر در مورد اینکه آیا آنها از نظر حفاظت مذهبی کارفرمایان و یا دفاع از قوانین ضد تبعیض به عنوان یک مهم تر ارزش.

جفری فیشر وکیل به نمایندگی از دو معلمان نشان می دهد که دادگاه باید به درخواست نسبتا formalistic آزمون است که مقدار زیادی از وزن در عواملی مانند اینکه کارفرما برگزار می شود یک کارمند خاص را به عنوان یک “وزیر.” که در آزمون کمک خواهد کرد که مشتریان خود را که به عنوان طبقه بندی شده وضع معلمان است. اما به عنوان رابرتز اشاره کرد در یک نقطه مانند یک آزمون خواهد بود نسبتا آسان به بازی — یک کارفرما فقط می تواند طبقه بندی تمام کارکنان آن به عنوان وزیران.

همان می تواند همچنین گفت: در مورد آزمون است که تاکید می کند که آیا یک کارمند انجام می دهد “مهم مذهبی توابع.” در نظر بگیرید برای مثال یک کتابچه منتشر شده توسط کنوانسیون باپتیست جنوبی و اتحاد دفاع از آزادی که توصیه کارفرمایان در مورد چگونه به طور گسترده طبقه بندی کارکنان خود را به عنوان “وزرا” به منظور فرار از حقوق مدنی ،

زمانی که امکان پذیر است, یک سازمان مذهبی باید اختصاص کارکنان آن وظایف که شامل وزرای آموزش و یا دیگر معنوی مدارک — وظایف است که به طور مستقیم بیشتر مذهبی ماموریت. برای مثال اگر یک کلیسا منشی پاسخ تلفن, شرح شغل ممکن است جزئیات نحوه پذیرش مورد نیاز است برای پاسخ به پرسش های اساسی در مورد کلیسا ایمان مذهبی ارائه منابع و یا دعا با تماس گیرنده. در نظر بگیرید که نیاز به همه کارکنان برای شرکت در دعا یا نماز یا حتی منجر به این مناسبت است.

در همین حال در حالی که آن را به دور از روشن است که بسیاری از قضات موافق با توماس و Gorsuch تماس برای احترام به مذهبی کارفرمایان هر دو Alito و Kavanaugh بسیج پشت یک تست است که هنوز به کارفرمایان گسترده گریز به reclassify کارکنان به عنوان وزیران با اختصاص خمس به آن دسته از کارکنان است.

با توجه به Alito وظیفه آموزش دین به نسل جوان است “مرکزی” به ایمان مذهبی — یک موقعیت است که به نظر می رسد نشان می دهد که اگر یک کارمند صرف هر زمان تدریس دین پس از آن است که به اندازه کافی برای آنها را به واجد شرایط به عنوان یک وزیر. یک مشاور اردوگاه که صرف شاید نیم ساعت در هفته تدریس دین به یک گروه از کودکان می تواند به طور بالقوه واجد شرایط.

چنین آزمون به عبارت دیگر می دهد مذهبی کارفرمایان انگیزه قوی برای اختصاص مذهبی وظایف آموزشی به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان امکان پذیر است.

Morrissey-Berru و Biel موارد دشوار است. آنها شامل منطقه ای از قانون که در آن به دیوان عالی کشور ارائه کرده است کمی راهنمایی های قبلی. و آنها در حال حاضر مشکل اخلاقی سوال در مورد چقدر برای ما ارزش یک گروه مذهبی توانایی برای انتخاب افرادی که آموزش آن ایمان و این که آیا ما با ارزش است که توانایی بسیار است که ما در حال حاضر به بازی شیر یا خط کنار بسیار اساسی و حقوق مدنی.

روز دوشنبه بسیاری از قضات به نظر می رسد برای مشاهده این موارد به عنوان نسبتا یک طرفه و آنها به نظر می رسد برای مشاهده این هدف حفاظت از گروه های مذهبی به عنوان برترین. که مشاهده می کند به سادگی پیامدهای عمیقی برای کارکنان در بخش بیل و Morrissey-Berru. این نشان می دهد که محافظه کاران مذهبی به احتمال زیاد پیروز در موارد دیگر درخواست دادگاه به وزن که آیا حقوق مدنی قوانین اعمال می شود به افرادی که شی به آن دسته از قوانین بر اساس مذهبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de