جف و اریک روزنتال برادران خود را در اواسط 30s که در شهر نیویورک شده است بازی یک کل بسیاری از سوپر ماریو به تازگی.

اواز یا موسیقی دو نفری که کار کمدی/hip-hop پادکست امپراتوری تحت نام ItsTheReal به من گفت که زمانی که آنها متوجه آنها می شود گیر در آپارتمان خود را برای مدت زمان طولانی آنها خریداری یک مدرسه قدیمی سیستم سرگرمی نینتندو (NES) کنسول از قبل با 30 بازی های کلاسیک. آنها می خواهم به بازی بازی های ویدئویی و خاموش در طول دوران کودکی خود را, اما بازی واقعا نبود یک بخش از خود را تربیت فراتر از مختصر dalliances با بازی مانند تتریس و سوپر ماریو و جداگانه هجوم به Grand Theft Auto در کالج.

“همیشه از ما زندگی می کردند در شهر نیویورک” اریک گفت: “نه جف و نه خودم را واقعا لمس یک کنترل کننده و نه تا به حال یک کنسول در خانه ما.”

که تغییر زمانی که قرنطینه به منظور پایین آمد. “من فکر می کنم وجود دارد به راحتی در رفتن به یک بازی است که نوع ایمن و دلتنگ” جف گفت. “وجود دارد این احساس گرم هنگامی که شما مانند,” اوه راست که در آن شما در پیچ و تاب,’ یا ‘اوه راست است که این ترفند را از طریق این هیئت مدیره است.'”

در این راستا پس از آغاز ماه مارس حداقل نیم دوجین دوستان از من پرسید که آیا آنها باید یک سیستم بازی. این دوستان نیست که به بازی های ویدئویی و یا حداقل آنها را در سال بوده است. آنها ممکن است بازی تلفن های عجیب و غریب بازی. آنها ممکن است لذت بخش, خاطرات مبهم از گوگل یا Neopets. چه همه آنها قطعا باید خستگی و ترس و کینه توز نیاز در این لحظه برای راحتی.

بهترین دوست من Aude که از لحاظ تاریخی کاملا نادیده گرفته شده بازی های ویدئویی (و به آرامی اذیت من و مشترک ما نظر دوستان در مورد عادات ما), فرماندهی دوست پسر جدید سوئیچ در آغاز قرنطینه به منظور بازی نفس های آلاینده باز جهان بازی موبایل و کامپیوتر. دوست پسر خود را فرستاده ما گروه چت یک عکس از Aude, مسواک کردن طرف از دهان او دست چنگ در سراسر قرمز-و-آبی کنترل. من از دست رفته خود را آنقدر در آن لحظه حتی اگر ما می خواهم تصویری چت در نزدیکی مداوم; من از دست رفته زندگی ما است.

“من فکر می کنم یکی از دلایل من دوست دارم این بازی در حال حاضر” Aude پیامک ما “است که شما را وادار به کشف این وسیع و چشم انداز طبیعی است. آن را احساس می کند کمی مانند آزادی است.”

من دیده ام این احساسات تکرار سراسر اینترنت همیشه از گسترش این رمان coronavirus در زمان برگزاری در آمریکا و منجر به گسترده نوار از مردم خود جدا داخل خانه. آن را محدود به سوئیچ و یا حتی به تخصصی کنسول های — بسیاری از مردم کشف سیم کارت را در کامپیوتر خود برای یک, در حالی که دیگران در حال دو برابر را در iOS و اندروید نرم افزار برای تلفن های خود را.

در یک زمان است که واقعا باعث می شود هیچ حس به موج بازی می کند. البته ما می خواهیم فرار از واقعیات است. البته ما می خواهیم به می کند. البته ما می خواهیم به احساس می کنم مثل ترکیب مناسب از دکمه ها و استراتژی های خواهد شد در نتیجه پیروزی چه که به نظر می رسد به خوبی تمایل دیجیتال مزرعه و یا مرتب را از داستانی ملت است.

آن دشوار خواهد بود به غلو چه یک تکه بزرگ از خود من مغز فضای بازی های ویدئویی اشغال در حال حاضر. من همیشه دوست داشتم بازی — من وسواس همیشه از من یک بازی پسر رنگ زمانی که من تبدیل به 10 سال — اما در حال حاضر آنها بسیار سرگرم کننده انحرافات آنها به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مکان های من می توانید به زمانی که من نمی توانم واقعا در رفتن در هر نقطه دیگری است. من از خواب بیدار و بررسی عبور حیوانات جزیره من صرف خرابی در کار پیمایش از طریق Fire Emblem الگوهای رفتاری (به منظور رها کردن آنها را به آتش من علامت شل و Fire Emblem اختلاف کانال) من پرسه زدن در اطراف چشم انداز وسیع از نفس های وحشی تا زمانی که آن زمان برای رفتن به خواب. من نوشتن مقاله لیستی از کارهایی که من می خواهم برای به انجام رساندن در هر یک از من مربوطه, بازی دادن اعتبار به کتی هینی نظریه برای کاهش این بازی در واقع به لیست شما می توانید در یک راه خوب.

من مطمئن هستم که این برای تلفن های موبایل مانند مطلق کابوس برای برخی از افراد, اما برای من این یک امداد رسانی به یک سری از نقاط عطف کوچک من می دانم که من می تواند رسیدن به حتی زمانی که من پیدا کردن آن را دشوار است به خوراک خودم به طور منظم و یا نوشتن ایمیل هر انسانی خواهد بود قادر به تجزیه. من مشکل زیادی با من IRL to-do list در حال حاضر با احساس دائمی عدم حتی اگر من می دانم که وجود دارد این است که هیچ پایانی به قرنطینه بهره وری فراتر از هر آنچه که شما شخصا اینسو انسو جمع کردن از آن هیچ اخلاقی بردار در بازی در اینجا. داشتن یک لیست از مجازی به-dos بدون ریسک کمک می کند.

بسیاری از مردمی از جمله کسانی که به آنها خود را در کل حساس زندگی به نظر می رسد به گرفتن برخی از اندازه گیری آرامش را از بازی های ویدئویی در حال حاضر. وقتی که من پرسید که جف و اریک به همین دلیل آنها تصمیم به خرید یک NES به جای چیزی جدید مانند سوئیچ جف گفت: آن را تا حد زیادی پایین آمد و به قیمت. اما این همه نیست: “من به دیگر سیستم های بازی و آن را مانند شما فقط یک بازی است. تنوع بود واقعا برای من مهم است,” او گفت:.

در دسترس بودن یک موضوع بیش از حد. “تمام سوئیچ ها فروخته شد!” اریک گفت. “این آخر هفته از عبور از حیوانات که من حدس می زنم همچنان به یک ماه و نیم از عبور از حیوانات و قیمت [سوئیچ] نگه داشته تا رفتن و بالا و بالا. من مثل این بود که.”

با توجه به NPD گروه سوئیچ فروش در ماه مارس به بیش از دو برابر از سال قبل و PS4 و Xbox One فروش شد تا بیش از 25 درصد در سال بیش از سال, VentureBeat گزارش. این خبر می آید و در پشت سر هم با این واقعیت است که تغییر بوده است به ahold از ماه ها; نسخه اصلی است که می تواند بر روی تلویزیون خود را (به نام “لنگر انداخت mode”) و یا دستی فروخته شده است از تقریبا در هر خرده فروش مستقیم با برخی از شخص ثالث قیمت رسیدن به عنوان بالا به عنوان دو اصل است. سوئیچ Lite — که قیمت برای یک صد دلار کمتر کوچکتر است و نمی باید از منوی view حالت است که هنوز هم تا حدودی در دسترس, اما حتی پس از آن کمیاب در خرده فروشان عمده و یا برای خرید در دسترس تنها به عنوان بخشی از یک گران تر بسته نرم افزاری. (نینتندو کاهش یافته است به نظر برای این داستان.)

یک دلیل برای این اجرا در کنسول به عنوان اریک اشاره به, بدون شک انتشار یک تعویض بازی است که به عنوان یک metonym برای بازی در coronavirus عصر. Animal Crossing: New Horizons یک بازی است که باعث می شود بی فایده اصطلاح “بسیار پیش بینی” بیرون آمد و در 20 مارس در سکته مغزی از زمان. مردم در توییتر شده بود نیمه شوخی-اما-نه-واقعا-شوخی خواستار اولیه آن انتشار به عنوان به زودی به عنوان نیاز فوری برای اجتماعی فاصله روشن شد و دیگران بودند احتمالا خوشحالم که فقط به بهانه بازی بیشتر.

از زمان, افق های جدید تولید Hisashi Nogami گفت: در آستانه “من بسیار دلسرد و غمگین از حوادث اتفاق می افتد در سراسر جهان است. با توجه به زمان بندی ما امیدواریم که بسیاری از حیوانات عبور از طرفداران استفاده از این به عنوان یک فرار به طوری که آنها می توانید لذت بردن از خود را در طول این زمان دشوار است.”

و لذت بردن از خود آنها قطعا باید. من در زندگی خود انتخاب حباب تا مطمئن شوید ولی نادر به باز کردن توییتر و یا Instagram در ماه گذشته بدون دیدن تصاویر از دوستان من’ عبور از حیوانات, جزیره, کوچک, دنج, خانه های آنها ساخته شده است و مبله برای خود آواتار-خودشان لباس آنها سفارشی را می پوشند. درخواست تجدید نظر نیست فقط در این بازی بلکه در آن طبیعت اجتماعی به طور کامل جدا از ویروس. به عنوان Allegra فرانک نوشت: برای بورسی:

من تا به حال ندیده دوستان من در بیش از یک هفته زمانی که بازی در نهایت در دسترس شد; من تا به حال به سختی رفته خارج. سرفصل بودند به من بیشتر اضطراب با هر فشار و هشدار. اما در مارس 20, من پدید آمده در یک جزیره که در آن ساحل است سمت راست وجود دارد, حیوان دوستان همیشه نزدیک و کوچک مغازه ها باز هستند برای کسب و کار. تمام دوستان من که هیجان زده بود که من به ماندن تا نیمه شب در روز انتشار به کاوش در همان زمان. این یک مکالمه جدید موضوع یک نقطه وحدت در زندگی ما است که ما می تواند یکی شدن در اطراف پل زدن شکاف اجتماعی است که ایجاد شده توسط بهداشت جهانی بحران.

که عنصر اجتماعی نبوده است کاملا مثبت است, اما آن را قطعا قوی. انفجاری محبوبیت عبور حیوانات باعث مینیاتوری کلبه صنعت از نوشتن در مورد این که آیا آن را در واقع یک سرمایه داری hellscape یک پیچ و تاب و در کلیشه استعمار جزیره بهشت فانتزی و یا بازی ما واقعا نیاز دارید در حال حاضر در همه. این نظرات همه درجات مختلفی از معتبر; هنوز هم بازی دادن مقدار زیادی از مردم مقدار زیادی از چیزهایی که به بحث در مورد آن نیست نصب مرگ عوارض و یا عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حرفه ای پزشکی و یا عدم وجود رهبری از افرادی که قرار است به همه این ها بهتر است.

شما می توانید از سرزنش سربازان ارتش در داغ-نگاهی به مجموعه صنعتی, مطمئن, و این واقعیت که به ظاهر هر روزنامه نگار است که تلاش برای به دست آوردن جای پایی, اما, مورب در بزرگترین داستان از طول عمر ما. اما من می خواهم به فکر می کنم چیزی پاک تر در بازی: نیاز به گرد هم می آیند و حتی زمانی که ما آن را انجام نمی توانید از لحاظ فیزیکی به گفتگو و استدلال و خودمان یادآوری کنیم که ما در حال حاضر هنوز هم زنده است.

که groundedness که ارتباط حتی زمانی که شما در حال بازی توسط خودتان و ضروری با کیفیت من فکر می کنم بازی های ویدئویی ارائه با وجود این واقعیت است که آنها خود را به سختی و ضروری است. مورد در نقطه: GameStop اقدام به اعلام خود را “ضروری” خدمات در تلاش برای باقی می ماند باز در coronavirus مستندات تنها مدل قابل توجهی پس از اعتراض عمومی. این حرکت به نظر من نه تنها تن-ناشنوا کوته بینانه و خطرناک برای هر دو کارکنان و مشتریان بلکه ستمکاران شرم آور برای علاقهمندان به بازی.) داشتن این توانایی به تمرکز در یک بازی نه به ذکر است زمان و پول را به بازی در حال حاضر, است, البته یک امتیاز است. برای برخی از, آن را نیز چیزی است که ارائه یک جای پا در یک زمان با چند گرانبها.

بازی بازی های ویدئویی گرفته شده جدید و آرام فوریت برای من در این سرپوشیده زمان به همان شیوه مسواک زدن دندان من یا بیرون رفتن برای پیاده روی است — چیزی است که من استفاده می شود به را برای اعطا به عنوان بخشی از تار و پود روز من اما که در حال حاضر احساس می کند تا حدودی جدایی ناپذیر به سلامت عقل من من ریتم من ادامه داد: “در واقعیت است.

من نیاز به چک کردن در در “شیدا جنگ سحر و جادو مدرسه” دانش آموزان و شلغم قیمت همان راه من نیاز به چک کردن حساب بانکی من من حرارت قلب من رای دادن و من رو به کاهش-اما-برگزاری-قوی عرضه داروهای ضد افسردگی و نخود. من می خواهم یک محل که در اینجا مجموعه ای از مشکلات که آیا این چیزی است که من می توانید در مورد صحبت با دوستان و همکاران و غریبه ها که قصد ندارم به پنجه من جدا با اضطراب است. بازی های طراحی شده برای ارائه دقیقا همان است که.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de