شک در کشنده ایستگاه گاز سلاح سرد می میرد پس از معاونان باز آتش در جاشوا تره

یک درخت یوشع مرد درگذشت یکشنبه پس از نمایندگان با سن برناردینو کانتی کلانتر آتش گشودند در حالی که تلاش برای بازداشت او در ارتباط با یک ایستگاه گاز سلاح سرد که در سمت چپ یک مرد دیگر مرده پیش از آن روز.

دیوید Urrea, 50, درگذشت از آسیب های خود را در صحرا در نزدیکی منطقه برادوی و مس کوه جاده که در آن نمایندگان بود و در واقع او را چرا که او تا به حال ذکر شده این منطقه به عنوان محل اقامت خود مجرم جنسی ثبت نام. Urrea محکوم شد در سال 1992 از تجاوز به عنف با زور با توجه به California Department of Justice سوابق.

یک بخش هلیکوپتر خال خال بود Urrea خودرو در منطقه و معاونان او را در بر داشت اشغالگر خودرو وجود دارد با یک زن. یک بخش انتشار اخبار گفت که “یک معاون-درگیر تیراندازی رخ داده است” اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد دلیل نمایندگان آتش گشودند. Urrea بود در صحنه مرده. زن مسافر مجروح نشده که انتشار اخبار گفت.

نمایندگان اعزام شدند به Valero ایستگاه گاز در بلوار پارک در نزدیکی بزرگراه 62 فقط بعد از 1 بعد از ظهر پنج شنبه در واکنش به گزارش هایی که دو مرد شده بود با چاقو. یکی از آنتونی Frugoli, 26, از Yucca Valley, ضربات چاقو کشته شده است اما انتظار می رود به بهبود بخش گزارش شده است. یکی دیگر از شین کاسترو درگذشت از آسیب های پایدار از سلاح سرد پس از انتقال به بیمارستان توسط یک مهمانی خصوصی.

مظنون فرار کرده بود قبل از نمایندگان وارد شده و در ایستگاه گاز اما فیلم دوربین نظارت خود را نشان داد خودرو و شماره پلاک. نمایندگان یافت که Urrea شد ثبت نام مالک خودرو و در واقع او را در اردوگاه به زودی پس از.

تحقیقات در حال انجام در این بخش گزارش شده است.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر