اتاق آماده مکان فعلی به صورت اجاره به عنوان صاحبان به دنبال یک فضای جدید

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Ready Room has closed its doors as owners look for a new building to house the venue. - VIA GOOGLE MAPS

  • از طریق نقشه های گوگل
  • اتاق آماده است درهای خود را بسته به عنوان صاحبان نگاه برای یک ساختمان جدید برای خانه محل.

اتاق آماده مکان فعلی بسته شده است به طور دائم به RFT تایید کرده است و ساختمان آن قرار دارد در حال حاضر ذکر شده به صورت اجاره به عنوان محل صاحبان به دنبال یک فضای جدید است.

بعد از یک لیست در یک وب سایت املاک و مستغلات شروع به ساخت دور در دوشنبه RFT رسیده به اتاق آماده همکاری مالک و بنیانگذار مایک Cracchiolo که می گوید: تکریم برگزاری است در واقع سازندگان: عملیات در این فضا این است که در حال حاضر قرار دارد در حالی که او و تیم او به دنبال بیشتر دوام محل.

و به طور طبیعی به دلیل آنچه که یک داستان اخبار در مورد توقیف یک کسب و کار در سال 2020 بود بدون اشاره به coronavirus Cracchiolo می گوید مقصر بسته شدن نهفته است مستقیما بر روی شانه ها از COVID-19.

“بدون دانستن چه مدت آن را برای تور صنعت موسیقی به بازیابی آن نه تنها از نظر مالی قابل دوام برای ما به اقامت در گران فضا و سعی کنید برای اجرا نشان می دهد که تحت قرنطینه شرایط” Cracchiolo می گوید RFT.

به وب سایت املاک و مستغلات لیست هزینه برای اجاره فضا در $9,912 در هر ماه.

اتاق آماده در ابتدا اعلام کرد که تا به حال بسته درهای خود را با توجه به کروناویروس در مارس 18, اما حرکت بود به طور موقت. “ما هیچ هدف تاریخ” خواندن بیانیه ای در Facebook “اما قدیمیترین ما پیش بینی re-opening است, ژوئن 1st.”

اما آن را به عنوان تبدیل شده است و روشن است که COVID-19 بحران نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی Cracchiolo می گوید: آنها مجبور به بسته شدن ساختمان دائمی است.

است که می گویند این تیم در پشت محل پرتاب در حوله در دسترس نباشد ، Cracchiolo به نظر می رسد خوش بینانه در مورد آینده و می گوید که آنها برنامه ای برای پیدا کردن یک فضای متفاوت تا قبل از پایان سال 2020 است.

“ما در حال درمان این را به عنوان یک فرصت برای retool کسب و کار و ایده آل ما زمین در یک نقطه که بهتر مناسب برای ما بعد از این سال” او می گوید RFT.

اتاق آماده اولین باز در سال 2014 800-ظرفیت محل برگزاری که نشان می دهد اولین بار بود توسط indie pop عمل مونترال. در سال های پس از آن میزبان به امثال Ghostface Killah و Raekwon SZA ساخته شده به نشت بزرگ Freedia اجرای جواهرات Earl Sweatshirt و دیگران بی شماری است.

آینده خود را نشان می دهد تقویم گنجانده شده است متوقف می شود با تاریکی شمشیر و Surfer خون قبل از محل بسته خود را درب.

[یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این داستان گفت که اتاق آماده خواهد بود سازندگان: عملیات خود را به طور دائم; این مورد نیست. صاحبان به سادگی بسته شدن فروشگاه در محل مکان فعلی در حالی که آنها به دنبال یک فضای متفاوت است. Cracchiolo می گوید که از مطبوعات زمان هیچ چیز تغییر کرده است برای برگزاری به جز محل آن است. ما تاسف خطا.]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر