در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی پالم اسپرینگز پیش بینی کسری بودجه از $76.4 میلیون نفر در فاصله سال مالی به پایان می رسد که در ماه های ژوئن و یکی که آغاز می شود در ماه جولای به یک گزارش کارکنان صادر دوشنبه که به تشریح واقعیت تلخ این شهر چشم انداز مالی.

درآمد گردشگری کمک کرده است تا خدمات ساخت در شهر پالم اسپرینگز بیش از 15 سال گذشته با هتل و فروش مالیات بر درآمد پرداخت برای بسیاری از امکانات شهر را فراهم می کند.

اما مالی شهر سرنوشت و آینده از خدمات مانند شنا و مرکز کتابخانه و قوی ایمنی عمومی در حال حاضر نزدیک به چگونه سریع اقتصاد بهبود می یابند. شهر کند کافی نیست محدودیت منابع برای پوشش پیش بینی کمبود.

روز دوشنبه گزارش شد و در پیش بینی از یک شهرستان جلسه شورای برنامه ریزی شده برای روز شنبه که در آن مقامات را بررسی آمار و ارقام و بحث در مورد گزینه های خود را. این شهر به طور کلی بودجه در 2019-2020 شد $121 میلیون تا 29 میلیون کسری بودجه پیش بینی شده برای این سال مالی را به تنهایی به مقدار 24 درصد کمبود.

شهر هتل مالیات بر درآمد بیش از سه برابر در سال های پس از رکود اقتصادی گذشته از 12 میلیون دلار در سال 2009 به $37 میلیون انتظار می رود این سال مالی. این رشد مالی است و موجب بهبود در این شهر خدمات مانند بالاترین سطح از افسران پلیس در میان شهرستانها در Coachella Valley, و افتتاح پنجمین ایستگاه آتش. که دوران رشد موثر بوده است متوقف شده توسط ویروس و پرسنل کاهش انتظار می رود در هر دو پلیس و آتش بخش با توجه به گزارش.

این گزارش هشدار میدهد که برآورد تغییر هستند. اما “با توجه به عدم اطمینان از زمانی که دولت و اقتصاد محلی خواهد بود قادر به باز کردن که به احتمال زیاد خواهد شد در مراحل در طول زمان این روند به سمت بهبودی کامل به قبل از COVID درآمد سطح شهر به احتمال زیاد ماه اگر نه سال” در این گزارش هشدار می دهد.

از این رو توانایی پالم اسپرینگز برای ارائه به سطوح بالاتر خدمات مرتبط با “سرویس کامل شهرستان” مدل پایدار نیست با توجه به این شرایط بی سابقه ای در این گزارش هشدار داده است.

$47 میلیون کسری بودجه پیش بینی شده در سال مالی جدید

پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس 19 فرمان اجرایی مشاوره کالیفرنیا به پناهگاه در محل هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را تا حد زیادی باقی مانده توقیف. اما ضروری کسب و کار باقی مانده اند بسته شده است.

نزدیک به دو ماه از تعطیلی در طول Coachella Valley اوج فصل گردشگری به مقدار قابل توجهی ضرر و زیان گذرا اشغال مالیاتی (ارزیابی در اتاق های هتل ها) و فروش مالیات بر درآمد. مقامات در حال برنامه ریزی برای یک کسری بودجه از $47.18 میلیون دلار در سال مالی آینده آغاز می شود که در ماه جولای.

شورای شهر در حال حاضر اعلام مالی اضطراری به اجرا در استخدام یخ در حال حاضر فرصت های شغلی و کاهش هزینه های مربوط به عملیاتی لوازم و آموزش به عنوان راه هایی برای رسیدن به پس انداز کوتاه مدت.

حتی با کسانی که حرکت مسئولان شهرستان انتظار دارند درآمد کمبود $27 میلیون در سال مالی جاری. درآمد مالیاتی حساب برای بزرگترین سهم از کسری بودجه حدود 15 میلیون دلار در گذرا اشغال مالیاتی پیش بینی می شود از دست داده و حدود 7 میلیون دلار در فروش مالیات بر درآمد از پیش بینی برای این سال است.

هزینه درآمد است که انتظار می رود به سقوط کوتاه از پیش بینی حدود 10% برای سال مالی جاری به رهبری 20 درصد کاهش مجوز ساخت و ساز هزینه درآمد.

ضرر و زیان از خدمات اداری به اتهام خواهد شد به احتمال زیاد حدود 1.5 میلیون دلار در درآمد از دست رفته با آتش بازرسی و اداره پلیس به اتهام حسابداری برای اکثر کسانی که کمبود.

در نهایت شورای شهر انتظار برای دیدن یک 22 درصد کاهش در درآمد برای سال مالی جاری از پیش بینی $121 میلیون دلار به بیش از $94 میلیون.

کارکنان انتظار دارد کسری از $29.2 میلیون دلار در سال مالی جاری این صندوق به طور کلی بودجه عملیاتی, این گزارش می گوید. شهر مدیر شناسایی کمی بیش از 10 میلیون دلار صرفه جویی به آدرس بخشی از کسری بودجه است. این گزارش اشاره می کند که کمبود باقی مانده از 19 میلیون دلار می تواند تحت پوشش اکثریت $33.5 میلیون شهرستان است و در کنار آن محدودیت ذخایر.

بدترین سناریو: $61 میلیون دلار کسری

شهر بعدی سال مالی آغاز می شود در ماه جولای و بودجه که مقامات رول است که به احتمال زیاد شامل کاهش به ده ها تن از موقعیت. که به معنی کاهش امکانات رفاهی که در این شهر فراهم می کند و به طور بالقوه کندتر از خدمات مختلف شهرستان بخش.

گزارش شناسایی کرده است که حداقل 55 موقعیت می تواند برش از جمله 11 امنیت عمومی موقعیت و 44 در بخش های دیگر. اگر در عمل این کاهش به میزان 12 درصد کاهش پرسنل برای اداره پلیس و 13 درصد کاهش آتش نشانی. این شهر با حدود 500 “تمام وقت معادل” موقعیت خود را در سال مالی جاری.

“اگر چه در طول چند سال گذشته این شهرستان شده است قادر به ارائه این خدمات اضافی و ساخت این صندوق به طور کلی ذخایر برای حفظ این شهر زنده ماندن مالی رفتن به جلو و پیگیرانه از خدمات و درآمد در حال حاضر باید اولویت شهرستان با هدف حفظ هسته اصلی شهر خدمات” این گزارش می گوید.

اگر چه پالم اسپرینگز در حال برنامه ریزی برای $47.18 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی آینده که برآورد یک نقطه میانی است که تا حد زیادی می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه چگونه سریع بهبود است. ضرر و زیان می تواند در هر نقطه بین $33.35 میلیون و 61 میلیون, این گزارش می گوید.

در علاوه بر این به انجماد استخدام این شهرستان می تواند کمک به تعادل بودجه خود را با از بین بردن 55 تا 93 موقعیت. و بر اساس چگونه بسیاری از موقعیت این شهر تصمیم به قطع این نتیجه می تواند به معنای محدود کردن ساعت در پالم اسپرینگز شنا مرکز و Demuth مرکز جامعه یا بسته شدن آن دسته از امکانات در دسترس نباشد. حیوانات پناهگاه و پارک اسکیت نیز می تواند بازدید.

این شهر همچنین می تواند در نظر لغو و یا تغییر عمده پروژه های سرمایه ای مانند مرکز شهر جدید پارک برنامه ریزی شده در نزدیکی پالم اسپرینگز موزه هنر, این گزارش می گوید.

کارکنان گزارش همچنین نشان می دهد فروش برخی از زمین های این شهرستان به دست آورد از توسعه دهنده شن توسعه در حل و فصل قانونی در سال گذشته که شامل در حال حاضر خالی سطح زیرکشت در نزدیکی کوه شده است که در فکر برای پیشرفت های مسکونی.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا melissa.daniels@desertsun.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر