میسوری در زندان برای رشد ماری جوانا می میرد و پس از کمتر از یک سال

Growing marijuana put Steven Sutherland in jail for ten years. He survived less than one. - MDOC

  • MDOC
  • رشد ماری جوانا قرار داده استیون ساترلند در زندان به مدت ده سال. او جان سالم به در کمتر از یک.

Franklin County قرار داده استیون ساترلند پشت میله های زندان برای رشد ماری جوانا. این آخر هفته تنها کمتر از یازده ماه به ده سال حبس با 59 سال سن در گذشت.

ساترلند شده بود به تازگی مبتلا به سرطان ریه اش می گوید Riverfront Times. اما حتی قبل از آن ساترلند وارد شده بود در زندان با آرایه ای از مشکلات سلامتی: ژوئن 2019 mugshot که نگهبانان جامعی از او نشان داد محکوم فروشنده مواد مخدر — که متهم شده بود در سال 2015 برای در اختیار داشتن تمام 110 گرم ماری جوانا و 21 گیاهان — پوشیدن یک لوله اکسیژن در زیر بینی خود را.

به عنوان RFT گزارش تابستان گذشته پرونده ساترلند صرف سال های پیچ در پیچ راه خود را از طریق سیستم دادگاه. زمان آن به دادگاه آمدم در سال 2019 Sutherland را مدافع استدلال برای نرمی و اشاره کرد که دولت تا به حال قانونی ماری جوانا پزشکی در سال دخالت و که در آن ایستاده بود کمی به دست آوردن از زندانی به طور جدی بیمار ،

در میان چیزهای دیگر ساترلند دچار تشنج مزمن است که در برابر دارو. تشنج بوده و درمان توسط بیمارستان رحمت متخصص مغز و اعصاب است که در یک نامه به دادگاه نوشت: “من اعتقاد دارم که استفاده پزشکی از ماری جوانا ممکن است کمک کند.”

با وجود ساترلند را عدم سلامت و اصرار او بود که او صرفا در حال رشد شاهدانه برای خود استفاده های پزشکی در مورد به پایان رسید در طولانی مدت حکم زندان. گذشته خود را به بازی آمد. قبلی مواد مخدر جنایت در سال 1997 به معنای ساترلند بود “قبل از مجرم” است که در سرتاسر خود را ممکن است.

در آوریل 2019 یک قاضی او را محکوم به ده سال پشت میله های زندان. روز شنبه, مه 9 دو ماه قبل از 60 روز تولد ساترلند درگذشت در حالی که در آسایشگاه در در Tipton مرکز تادیبی.

در یک ایمیل کارن Pojmann مدیر ارتباطات برای Missouri Department of Corrections گفت ساترلند درگذشت “علل طبیعی و نه مربوط به COVID-19.”

ساترلند را داکوتای ساترلند گفت که پدرش دچار تب بالا در روز گذشته داده شده بود آنتی بیوتیک ها. داکوتای ادعا کرد که پرونده تحت نظر پزشکی آزادی مشروط “اما او گذشت و قبل از آزادی مشروط مدیره منتشر شد یک تصمیم است.”

داکوتای اضافه شده که پدر او “نبود قادر به استفاده از تلفن. آنها را به او آخرین بار که ما شنیده ام از او.”

خانواده را آغاز کرده است GoFundMe مبارزات انتخاباتی پرداخت برای ساترلند مراسم یادبود و هزینه های مراسم تشییع جنازه در داکوتای جنوبی.

همچنین نگاه کنید به: Missouri است که زندانی کردن یک مرد بیمار به مدت 10 سال برای رشد علف های هرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر