آن زمان یک سوال یک خبرنگار را در معرض تهمت ها بی اساس اوباما تئوری توطئه

روز دوشنبه یک خبرنگار در معرض جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دوباره واسطه یک مزخرف تئوری توطئه در مورد باراک اوباما ،

ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده یک رشته از توييتها و رسانهها در مورد “Obamagate” — یک تئوری توطئه است که دارای اوباما مسئول متفکر روسیه بررسی و railroading سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به یک گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی (هرگز از ذهن است که هیچ مدرکی وجود ندارد که از تحقیق سوء) — فیلیپ Rucker از واشنگتن پست به نام تهمت بلوف.

“در یکی از روز مادر را توییتهایی شما به نظر می رسد برای متهم کردن رئیس جمهور اوباما از ‘بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون’ — کسانی که کلمات خود را. چه جرم دقیقا شما متهم جمهور اوباما از ارتکاب و آیا شما بر این باورند که وزارت دادگستری باید محاکمه او؟” Rucker خواسته طی یک کنفرانس خبری که ظاهرا در مورد کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ چیز نیست.

“آه Obamagate. آن در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی” را آغاز کرد. “آن را در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب و آن را یک رسوایی که در آن اتفاق افتاده است و اگر شما نگاه کنید در چه رفته و اگر شما نگاه کنید در حال حاضر تمام این اطلاعاتی که منتشر شده — و از آنچه من درک می کنم که تنها آغاز — برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است و آن را هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد در کشور ما دوباره.”

البته “Obamagate” شامل نیست جرم و وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که اوباما یا مقامات بالا در برابر توطئه های مغلوب ساختن پیشی جستن — کاملا مخالف است. بنابراین زمانی که Rucker فشرده نقطه با درخواست آنچه که دقیقا ظاهری جرم تهمت متوسل به لام.

“شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

شما ممکن است تعجب که چرا این حتی آمد تا در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس تست. پاسخ به نظر می رسد که با ما پیشرو دنیا در مرگ و میر و تعداد موارد جدید در کشور نیست و در عین حال نشان دادن یک روند نزولی قدرتمند تهمت معتقد است تازه توطئه اذهان عمومی در مورد اوباما از نظر سیاسی برای او مفید است — حتی اگر هیچ پایه و اساس آنها.

بقیه کنفرانس مطبوعاتی ثابت نکته: پس از تکرار اطلاعات غلط در مورد تست و دولت از coronavirus موارد او به طور ناگهانی به پایان رسید این رویداد و huffed کردن مرحله هنگامی که دو زن خبرنگاران از او پرسید با اشاره سوالات.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از موعد مقرر اعلام پیروزی بر coronavirus, دروغ, درباره ما, تست ظرفیت و گمراه مردم در مورد چگونه امریکا پاسخ پشته به کشورهای دیگر در جهان روز دوشنبه در کنفرانس خبری به پایان رسید با صدای بلند.

خود بحران از زمانی شروع شد که Weijia جیانگ از CBS او خواست تا توضیح دهد که چرا او به نظر می رسد تثبیت شده در رقابت با کشورهای دیگر در حالی که 2000 یا پس از آمریکا همچنان به از دست دادن زندگی خود را هر روز از coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت اخراج گفتن او را به “از چین است.”

“آیا از من بپرسید — سوال در چین است که سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جیانگ که آسیایی و آمریکایی که قبلا گفته است که یک مقام کاخ سفید با اشاره به کروناویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا” به چهره او به دنبال درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن “آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص؟”

“من به شما گفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی گویم آن را به طور خاص برای هر کسی است. من گفت: آن را به هر کسی که بپرسید یک سوال مانند آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است که ثانیه بعد با پرتاب یک اوقات تلخی هنگامی که Kaitlan کالینز از سی ان ان سعی کردم به او یک سوال بپرسید و سپس طوفان به دور است.

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد برجسته بی پایه و اساس توطئه در مورد امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست, نظرات آتش زا به سوی یک روزنامه نگار آمریکایی و سپس در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان مناسب است. این بحث ممکن است در خدمت او به خوبی در زمان, اما در این زمینه همه گیر یکی می توانید ببینید که چرا مشاوران او بنا به گزارش ها به این نتیجه رسیدند هفته پیش که این کنفرانس های مطبوعاتی انجام می دهند او هیچ نفع.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر