آمریکا منتشر شده بیش از 3 تریلیون دلار باز پیشنهاد برای آینده coronavirus بسته محرک لایحه طراحی شده برای تقویت دولت, افزایش گسترده تست گسترش بیمه بیکاری و گسترش رأی-با-ایمیل پیش از انتخابات ماه نوامبر.

آخرین tranche از بودجه است که آمریکا می خواهند که آنها خواستار قهرمانان قانون هدفمند است در ایالت ها و شهرداری ها که بودجه در حال تخلیه به علت coronavirus پاسخ. بسیاری از ایالت ها شده اند برخورد سخت با ناگهانی هزینه های مورد نیاز برای مقابله با ویروس و به دنبال آن تخلیه منابع درآمد از دست رفته فروش و مالیات بر درآمد.

خانه برنامه ریزی شده است برای بازگشت به واشنگتن دی سی و رای گیری در مورد این لایحه در جمعه رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer روز سه شنبه گفت.

مجلس نانسی پلوسی نمی خرد کلماتی که او فکر می کند ما باید به مراتب بیشتر coronavirus تست و تماس با ردیابی ظرفیت از آن در حال حاضر و لایحه بودجه بیشتر برای آن است. دموکرات ها نیز در قرار دادن پول بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و کمک های مالی برای گسترش گسترش بیمه بیکاری از طریق ژانویه 2021. گسترش مزایای بیکاری در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اجرا در پایان ماه ژوئیه.

Pelosi شده است فیلدینگ از ایده های خود را دموکراتیک حزبی برای چند هفته گذشته. در اخیر نامه ای به کمیته های پارلمانی پلوسی به طور خاص اشاره کرد رئیس فدرال جروم پاول را سرود به “فکر بزرگ” — نه-پس-پیام ظریف به معاند جمهوری خواهان که آنها نباید در رابطه با بدهی های ملی در یک زمان فوق العاده ای از بحران های مالی و نرخ بهره پایین است.

اما در حالی که این لایحه دموکرات ها’ باز کردن سالوو آن را هیچ جا در نزدیکی یک توافق دو حزبی محصول مذاکره با جمهوری خواهان. برخی از جمهوری خواهان کنگره گفته اند که آنها نمی خواهند به صرف پول بیشتر و اضافه کردن به ملی کسری بودجه بدون کاهش هزینه در جای دیگر.

در نامه ای به دموکراتیک اعضای کنگره بیش از آخر هفته پلوسی تکرار “فکر بزرگ” پیام بعدی لایحه. به عبارت دیگر یک لیست بزرگ از دموکراتیک اولویت تصویب در مجلس اول; مذاکره بعد.

“ما باید برای شروع یک جایی و به جای شروع در راه است که پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا, ما می خواهم به مجموعه ای از استاندارد” پلوسی گفت: مارس 7 در نشست خبری هفتگی. “و ما نیاز به یک ریاست جمهوری امضا, به طوری که در برخی از نقطه ما باید برای رسیدن به توافق است.”

کنگره در حال حاضر با گذشت نزدیک به 3 تریلیون دلار در چند ماه گذشته به عنوان بخشی از آن coronavirus تلاش های امدادی. این آخرین خانه بسته خواهد شد در وزن و در بیش از 3 تریلیون دموکراتیک خلق دستیار گفت: Vox.

در حالی که به دور از نهایی لایحه دو حزبی مذاکره با سنا آن را به رسمیت شناختن است که هیچ فوری پایانی برای Covid-19 یا ویران کردن آن را wreaking در اقتصاد آمریکا است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد تکه های بزرگ در خانه لایحه تا کنون:

  • پول برای دولت و دولت های محلی: تمرکز اصلی خانه لایحه گرفتن پول به آمریکا و دولت های محلی که بسیاری از آنها به دنبال جدی کمبود بودجه با توجه به کوروناویروس. این لایحه شامل 500 میلیارد دلار به صورت متحده $375 میلیارد دلار برای دولت های محلی 20 میلیارد دلار برای جوامع قبیله ای و یکی دیگر از 20 میلیارد دلار در مناطق مانند پورتو ریکو گوام و جزایر ویرجین آمریکا. این لایحه همچنین تخصیص $755 میلیون به واشنگتن دی سی در coronavirus کمک. این به مراتب بیشتر از مراقبت عمل می کنند که تاسیس 150 میلیارد دلار صندوق امداد برای دولت های ایالتی و محلی.

هر دولت خود را قانون اساسی ایالات بیشتر به تعادل بودجه خود را و لازم نیست که توانایی به قرض گرفتن نامحدود مبالغ از پول مانند دولت فدرال است. با کسب و کارهای کوچک و بسته شدن میلیون ها نفر از مردم گذاشته شدن بار قابل اعتماد جریان درآمد مانند فروش و مالیات بر درآمد را در آمار و کارگران مانند پلیس و اورژانس کارگران و معلمان ایستاده به از دست دادن شغل خود.

  • محرک چک: تاپیک ایجاد اجماع در میان دموکرات ها که یک بار $1,200 اقتصادی و چک به آمریکایی ها نیست به اندازه کافی برای دیدار با مقیاس زمان بحران اقتصادی است. دموکرات ها پیشنهاد دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت به بیرون بروید اما با برخی از تغییرات. پرداخت می شود هنوز هم 1200 $برای تک filers و $2,400 مشترک filers اما filers همچنین می تواند واجد شرایط برای 1200 $در هر وابسته (این امر می تواند در پوش سه وابستگان).

در روز سه شنبه تماس با خبرنگاران, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: محرک چک — همراه با دولت های محلی و پول خواهد بود دموکراتها “خطوط قرمز” است که آنها را در نظر نمی برش از بسته بعد حتی اگر جمهوری خواهان فشار برای تغییرات.

  • بودجه های بیشتر برای تست و coronavirus ردیابی: ما هنوز نشدم پشت کشورهای دیگر در سرانه تست. این کشور در حال حاضر به طور متوسط حدود 264,000 آزمون در روز و مقامات کاخ سفید می گویند آنها انتظار دارند که به دو. حتی پس از, خواهد بود که هیچ جا در نزدیکی 900,000 روزانه آزمون است که کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه می گویند که ما باید انجام در حال حاضر است. گرفتن تست و ردیابی تماس به سرعت خواهد شد اضافی بودجه فدرال و Pelosi روشن ساخته است این قابل توجهی خواهد بود اولویت برای دموکرات ها در صورتحساب خود را.
  • یک فرمت از گسترش بیمه بیکاری: مراقبت عمل گسترش بیمه بیکاری توسط 600 $در هر هفته تا پایان ماه ژوئیه ساخته شده و بیشتر مردم از جمله مترجمان آزاد و خود اشتغالی واجد شرایط برای آن است. اما با نرخ بیکاری در متناوب 14.7 درصد وجود دارد به رسمیت شناختن است که بسیاری از مردم نیاز به کمک فراتر از ژوئیه. خانه لایحه گسترش گسترش منافع از طریق ژانویه 31 2021 قرار داده و در یک به اصطلاح “نرم قطع” برای اطمینان از برخی از افراد می تواند مزایای از طریق مارس 2021. بسیاری از ایالت ها نیاز به پول اضافی برای کمک به پوشش خود را بخشی از مزایای بیکاری با بسیاری از ایالت’ خزانه تهی با توجه به تقاضای بالا و این لایحه اختصاص $925 میلیون متحده برای کمک به پردازش می کند.
  • پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک: قانونگذاران از نزدیک نظارت بر هر دو چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام دو تلاش طراحی شده برای ارائه کسب و کارهای کوچک با وام و کمک های مالی برای کمک به پوشش کمبود مالی. در حالی که تقاضا برای PPP کاهش پیدا کرده است و برخی از بالقوه به دلیل بدهی های اضافی کسب و کار می تواند از وام EIDL بسیار ضعف با برنامه های کاربردی, به گزارش واشنگتن پست. کمتر کوچک-صاحبان کسب و کار تا کنون کمتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن کمک های مالی از برنامه های متعدد نمایندگان مجلس با پیشنهاد لایحه که قیف پول بیشتر برای کسانی که خاص اشخاص. دموکرات لایحه شامل 10 میلیارد دلار اضافی برای کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک.
  • پشتیبانی برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای: در اوایل سال جاری نمایندگان مجلس با تصویب مقررات در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل فعال است که خانواده ها و افراد برای دریافت ماهانه حداکثر ضربه محکم و ناگهانی مزایای که آنها واجد شرایط. آنها نیست اما گسترش چه مقدار حداکثر این است که یک حرکت است که می تواند پیامدهای جدی برای فقیرترین خانواده ها که دیده نمی شود هر گونه افزایش در حمایت از آنها دریافت می کنند. دموکرات ها متمرکز شده و در 15 درصد گسترش به حداکثر موجود سود شبیه به افزایش است که اجرا شده توسط آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009 — آن داشت تا به حال تاثیر قابل توجهی در کاهش ناامنی غذایی در میان خانواده های کم درآمد. آخرین پیشنهاد شامل 10 میلیارد دلار برای پوشش افزایش تقاضا برای ضربه محکم و ناگهانی.
  • پول برای انتخابات و رای دادن از طریق پست: عمده انتخابات ریاست جمهوری فقط شش ماه دور بسیاری از ایالت ها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه با خیال راحت به برگزاری انتخابات بدون افشای رای دهندگان به کوروناویروس. دموکرات ها در کنگره می خواهید برای قرار دادن پول نسبت به گسترش رأی-با-دسترسی به ایمیل و تمدید رای گیری اولیه و لایحه اختصاص $3.6 میلیارد دلار نسبت به کسانی که تلاش. به جای اجباری رای-با-ایمیل این پول کمک خواهد کرد که آمریکا با هزینه های گسترش رای توسط پست الکترونیکی و یا بدون بهانه رای گیری غایب یا افزایش بودجه برای تجهیزات حفاظت شخصی برای نظرسنجی کارگران در ایالات متحده است که نگه داشتن فرد در رای گیری.
  • بودجه برای خدمات پستی ایالات متحده: این لایحه شامل 25 میلیارد دلار در بودجه برای خدمات پستی ایالات متحده. Coronavirus را تشدید کرده است دیرینه مشکلات در USPS که زین با بدهی در بخشی به دلیل روش های مدرن آمریکایی ها ارتباط برقرار کند. آژانس نمی کند به طور معمول تکیه بر مالیات دهندگان پول اما دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان شده اند به دنبال یک راه برای تقویت اداره پست است که فوق العاده محبوب با آمریکا. اما کاخ سفید در برابر تلاش های گذشته برای سرپا نگه داشتن این برنامه با بودجه فدرال.
  • کبرا یارانه ها: لایحه بودجه حدود نه ماه کامل حق بیمه پرداخت یارانه های موجود در برنامه بیمه درمانی کبرا که اجازه می دهد تا گذاشته و یا furloughed کارکنان به ماندن در برنامه های بیمه درمانی. کبرا است و به طور معمول گران اما این لایحه آن را بسیار مقرون به صرفه تر برای میلیون ها نفر از کارگران خود را از دست دادن بیمه درمانی همراه با مشاغل از دست رفته.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا می تواند به اثبات می شود موانع عمده در این لایحه هر چند این قانون کمک می کند تا به عنوان یک خدمت مهم نشانگر که در آن دموکرات-کنترل خانه می ایستد. با قرار دادن خود را باز پیشنهاد در حال حاضر قانونگذاران مجلس در حال رفتن به حمله در راه آنها نیست با جدید ترین “موقت” صرف قانون زمانی که جمهوری خواهان به دنبال به دست گرفتن رهبری در کسب و کار سرمایه گذاری.

تا کنون رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اتحاد بی میلی اذعان کرد که محرک به احتمال زیاد شامل بودجه اضافی برای ایالات و شهرستانها هر چند او بارها و بارها نگرانی در مورد چگونه بلند پروازانه تر قانون می تواند به افزایش بدهی های ملی است. “ما اضافه شده $2.8 تریلیون دلار به بدهی های ملی بیش از شش هفته است. ما نمی تواند نگه داشتن پرتاب مقادیر بی پایان از پول قرض گرفته شده در مشکل در امید به رفع آن” مک کانل گفت: در مارس 7 ظاهر در این جلسه توجیهی روزانه با Dana Perino.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی در ضمن توجه داشته باشید که محرک است که مورد نیاز است را به بازی منحصر به فرد قدر و طبیعت — بحران است. علاوه بر این, آنها تاکید می کند که نرخ بهره فعلی که پایین تر از آنها بودند که کنگره خواهان اعمال خود را کاهش مالیات در سال 2018 کاهش هزینه استقراض.

“ما می خواهیم عظیم بدهی مالی امداد رسانی در حالی که اقتصاد در آن پزشکی ناشی از کما” پل کروگمن اقتصاددان گفت: در توییتر در مارس.

به جای مک کانل متمرکز در اولویت مسئولیت برای حمایت از کسب و کار که ممکن است در صورت هجوم پرونده های حقوقی از کارگران و مشتریان در پی این بیماری همه گیر.

کاخ سفید بیش از حد خود تخته سنگ از اولویت های. پس از شروع شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز علاقه کرده است در اجرای مالیات بر حقوق برش اندازه گیری است که مورد استفاده قرار گرفت پس از رکود اقتصادی سال 2008 و یکی که باعث مقاومت مواجه از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان این زمان در اطراف.

در این مرحله رقابت اولویت ها نشان می دهد که نهایی پیشنهاد می تواند نگاه کاملا متفاوت از آنچه دموکرات ها در حال جمع آوری این هفته است. با توجه به مقیاس اقتصادی خرید اینترنتی شش ماه پیش از سال 2020 انتخابات اما جمهوری خواهان ممکن است تحت فشار برای تجدید نظر مخالفت خود را نسبت به محرک.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de