پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای ورود La Quinta فروشگاه های مواد غذایی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus – حرکت از شهرستان تصمیم به استراحت حکومت اما در پاسخ به بسیاری از ساکنان این شهرستان نگران سلامت خود.

La Quinta نیز آرامش بخش برخی از آن کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, سفارشات, و اجازه می دهد محدوده رانندگی برای بازگشایی با برخی از محدودیت.

اصلاحات مختلف موجود اجرایی سفارشات ساخته شده بودند توسط شورای شهر در نزدیک به 3½-ساعت بسته ویژه جلسه دوشنبه شب. همه تصمیم گیری شد و به اتفاق آراء هر چند برخی از اعضای شورای توصیف این بحث به عنوان “روحیه.”

اعضای شورا گفت: آنها در تلاش هستند تا به اعتصاب تعادل بین سلامت و ایمنی ساکنان و نیاز به کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“تعادل است که واقعا دشوار است در این نوع از وضعیت است و ما در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین حرکت اقتصاد ما عقب تر عاقل و جای پای ما نگه داشتن ساکنان ایمن و سالم در محیط خود به عنوان” Councilmember کاتلین فیتزپاتریک گفت. “امیدوارم ما قابل توجه است که تعادل امشب…”

شورای اقدامات شنبه شب:

  • پوشش صورت و اجتماعی فاصله: یک فرمان اجرایی صادر خواهد شد که نیاز به ادامه استفاده از ماسک صورت فیزیکی و فاصله در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر. منظور نیز “به شدت” ادامه استفاده از ماسک صورت فیزیکی و فاصله در تمام فروشگاه های دیگر و کسب و کار در شهر و کسانی که در سیاست باید ارسال شود.
  • کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات: فرمان اجرایی شماره 7 خواهد بود تجدید نظر به تعریف اجاره کوتاه مدت به 30 روز یا کمتر به جای زمان 60 روز یا کمتر خواهد شد و نیاز به یک حداقل از 24 ساعت بین خروج از یک مهمان و ورود مهمان بعدی. اجاره هنوز هم محدود به کارگران ضروری کمک در گیر و صاحبان املاک/مدیران هنوز هم باید برای به دست آوردن تایید از کارکنان شهرستان قبل از ورود به یک قرارداد اجاره. بررسی شهر, وب سایت laquintaca.gov و با کلیک بر روی COVID-19 اطلاعات لینک در بالای صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر.
  • گلف و تفریح در فضای باز فعالیت: خصوصی گلف و تنیس, درس می تواند رزومه و رانندگی محدوده می تواند بازگشایی اما مردم باید به رعایت فاصله قوانین.

این شورا همچنین پشتیبانی شهردار لیندا ایوانز امضای نمایندگی از شهرستان نامه ای تولید شده توسط رودخانه شهرستان به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom درخواست که شهرستان مجاز به استفاده از یک محلی و منطقه ای رویکرد برای بازگشایی کسب و کار در Coachella Valley و در سراسر شهرستان ریورساید.

شورای اقدامات به دنبال آن در روز جمعه رای در شهرستان ریورساید هیئت ناظران کارگردانی بهداشت عمومی افسر به لغو دستور خود در محدود کردن اجاره تعطیلات و گلف و الزامی پوشش صورت در عمومی در سراسر شهرستان.

شهرستان است که در حال حاضر به دنبال دولت دستورالعمل که “به شدت توصیه” پوشش صورت و امن فاصله حداقل 6 پا برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اعضای شورای ایمیل دریافت کرده بود در طول تعطیلات آخر هفته از ساکنان خواسته است که این شهر را به صورت ماسک مورد نیاز در محل حداقل زمانی که در فروشگاه ها و کسب و کار.

“به عنوان یک کار تمام وقت لا کوئینتا اقامت من در مورد انحلال ماسک با مکان های شلوغ به طور خاص بازار ضروری فروشگاه ها و خطوط. من درک می کنم که ما نیاز به شروع به بازگشت به برخی از عادی و حمایت از ما رستوران ها سالن مو و ناخن موسسات” برندا راکول نوشت: در یک ایمیل.

“لطفا اجازه دهید ماسک صورت در اثر برای چند هفته” راکول نوشت.

همانطور که از دوشنبه, 82 از شهرستان ریورساید را 5,189 تایید موارد از La Quinta. این شهر نیز از دست داده و شش نفر از ساکنان آن را به ویروس های مربوط به مرگ و میر.

“ما به دنبال در خود ما اعداد در اینجا در شهر ما, ما در حال گوش دادن به ساکنان ما ما به دنبال در روند نه تنها در سراسر دره ما بلکه در سراسر کشور و ما به دنبال سعی کنید به … تشخیص حقایق از داستان در مورد بهترین راه برای حرکت به جلو…,” ایوانز گفت.

اقدامات انجام شده طی دو ماه گذشته – فیزیکی فاصله ماسک صورت و فرماندار اقامت در خانه سفارش – کمک به صاف و منحنی جلوگیری از پیش بینی هزار مرگ و میر در کوچلا دره و کنار رودخانه شهرستان آماده برای در آوریل رادی گفت.

“این یک زمان برای ادامه آن و با احتیاط و عاقلانه حرکت به یک حس نرمال برای جامعه ما به عنوان ما راه اندازی مجدد موتورهای اقتصادی است که حفظ جامعه ما در حال حرکت رو به جلو” Councilmember رابرت رادی گفت.

از ماه مارس در این شهر دنبال کرده است و دولت و شهرستان راهنمای اجازه می دهد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در لا کوئینتا تنها به عنوان مسکن برای ضروری COVID-19 کارگران مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در حال آمدن به منطقه برای کمک به اورژانس محلی.

این شهر همچنین دارای مجموعه ای از برخی از خود حکم از جمله نیاز است که صاحبان املاک و مدیران شهرستان دریافت موافقت قبل از ورود به یک قرارداد برای اجاره یک ملک. متخلفان صورت $5,000 خوب و فوری یک سال تعلیق از تعطیلات کوتاه مدت اجاره مجوز.

“من می خواهم به شما اجازه می دانم که شما بچه ها در فرآیند مالی bankrupting من و بسیاری دیگر مثل من” لا کوئینتا مقیم و کوتاه مدت صاحب ملک دیوید Dinnel گفت: این شورا از طریق تلفن در روز دوشنبه.

“چه چیزی اشتباه است با یک تک خانواده خانه با دیوارهای بلند با چگالی پایین محله … داشتن برخی از اعضای خانواده شاید برخی از مردم در یک آپارتمان بیرون آمدن و گرفتن کمی R و R در یک خانه؟” Dinnel پرسید.

Dinnel یکی از دو ساکنان تماس بگیرید با نظرات قبل و بعد از شورا بسته جلسه روز دوشنبه در نشستی که صاحبان املاک مجاز به باز کردن خود را کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات به هر کسی. مقامات همچنین دریافت ایمیل بیش از آخر هفته از ساکنان دیگر گفت: همان.

Councilmember استیو سانچز گفت: فرماندار دستورالعمل جلوگیری از این شهر از بین بردن محدودیت هایی که اجاره کوتاه مدت در دسترس خواهد بود تنها به کارگران ضروری.

“ما هنوز تحت رهنمودهای دولت منظور” سانچز گفت. “دست ما بر آن است.”

قوانین و دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و شهرستان در حال تغییر هستند غالبا ایوانز گفت.

“عنوان جدید همه چیز را از ما خواهد نشست اما دوباره از آنجا که ما می خواهم به سعی کنید به ماندن در خط مقدم و به حداقل رساندن سردرگمی به عنوان تغییرات همچنان به رخ می دهد” ایوانز گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de