4 پس لرزه از coronavirus همه گیر خواهد شد که احساس کردند برای سال

ما در نظام سلامت است پایدار یک شوک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — و پس لرزه ها همچنان احساس می شود بعد از اینکه ویروس خود شده است موجود است.

بیمارستان های سراسر کشور را لغو اعمال جراحی الکتیو یکهو. بازدیدکننده داشته است به مراقبت های اولیه پزشکان و متخصصان کاهش یافته است خاموش شتاب. در حال حاضر اقتصاد ایالات متحده در حال تجربه سطح بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و میلیون ها نفر از مردم خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان.

من مطرح یک سوال ساده به چند متفاوت کارشناسان که به مطالعه جمعیت سلامت: آیا ما تا کنون دیده اختلال در مراقبت های پزشکی مثل این قبل از ؟

“من به یاد نمی وجود دارد تا کنون به عنوان یک اختلال در نظام سلامت مانند ما شاهد” شریل Damberg مدیر برامدگی لبه طبقات سنگ مرکز تعالی در نظام سلامت عملکرد به من گفت. “ما تا به حال رکود که در آن مردم از دست داده اند و بیمه وجود دارد بیشتر جبران نشده اما هیچ چیز مانند لغو اعمال جراحی و کاهش سرپايي بازدیدکننده داشته است.”

دیگران موافقت. “من باور نمی وجود دارد تا به حال مشابه وقفه” Mark Cullen, مدیر دانشگاه استنفورد مرکز سلامت جامعه علم به من گفت: “و پاسخ کوتاه این است که بله, آن را برخی از زمان قبل از ما می دانید که کل سلامت تاثیر و یا حتی به طور موثر در برآورد برخی از”

آن است که متاسفانه ناخواسته طبیعی آزمایش. Rifat Atun استاد مطالعه جهانی نظام سلامت در دانشگاه هاروارد به من داد یک راه مفید برای درک وسیع است که اثرات عمده تروما مانند coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد در آمریکا در سلامت است. شما می توانید قرار داده و آنها را برای شروع به چهار دسته گسترده ای.

1.3 میلیون نفر. حدود 80,000 مردم مرده (حداقل). دهها هزار نفر از مردم در بیمارستان بستری — ما حتی مطمئن نیست که چگونه بسیاری از. حداقل 86,000 با توجه به پیگیری پروژه در دانشگاه مینه سوتا است.

آن ممکن است آسان به بی حس شدن به آنها را, اما تعداد کسانی که ما شده اند ردیابی برای هفته اول و مستقیم ترین تاثیر coronavirus. ما نیز باید نیروبخش خودمان را برای , دوم, سوم, چهارم, امواج از وقوع. این ویروس به خودی خود نمی تواند به طور کامل خنثی تا زمانی که یک واکسن یا درمان.

و کسانی که اثرات حاد می تواند تا حدودی تناقض معطل با ما برای مدت زمان طولانی. فقط به خاطر مردم از بهبود Covid-19 معنا نیست که سلامت خود رفته به حالت عادی بازگشت.

به عنوان لوئیس Parshley نوشت: برای بورسی به تازگیبه سلامت طولانی مدت عواقب ناشی از این بیماری هستند و فقط شروع به تمرکز:

چون Covid-19 یک بیماری جدید وجود دارد مطالعات در مورد آن در دراز مدت مسیر برای کسانی که با علائم شدید; حتی اولین بیماران بهبود می یابند در چین تنها آلوده به چند ماه پیش. اما پزشکان می گویند این رمان coronavirus می تواند متصل به سلول های انسانی در بسیاری از نقاط بدن و نفوذ بسیاری از ارگان های مهم از جمله قلب و کلیه و مغز و حتی رگ های خونی.

“مشکل این است که مرتب کردن عواقب طولانی مدت می گوید:” یوسف Brennan, یک متخصص قلب و عروق در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. در حالی که برخی از بیماران ممکن است به طور کامل بهبود می یابند او و دیگر کارشناسان نگران دیگران رنج می برند آسیب دراز مدت از جمله ریه, زخم, آسیب قلبی و عصبی و روانی اثرات بهداشتی.

Parshley کنه از طریق برخی از پتانسیل عوارض دراز مدت: ریه, زخم, سکته مغزی, embolisms خون, لخته شدن خون, قلب, آسیب, سلامت روان, و بیشتر. نکته این است که مردم زندگی خواهند کرد با این بیماری و آسیب آن را به بدن خود را برای سال — و بنابراین ما سیستم بهداشت و درمان.

تمام کسانی که لغو عمل جراحی به تعویق افتاد انتصاب دکتر و بقیه را نیز به یک اثر ماندگار در سلامت مردم است.

“یکی از نگرانی های کلیدی است که پزشکان به طور خاص داشتن مربوط به این پرونده است که ستون های” الن Nolte, استاد, خدمات بهداشتی و سیستم های تحقیقاتی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری به من گفت “و اثرات این خواهد شد که در میان مدت و دراز مدت نتایج به طور خاص برای افراد با شرایط مزمن.”

به عنوان من به تازگی گزارشبازدید از مراقبت های اولیه پزشکان و دیگر سرپایی متخصصان کاهش یافته است به شدت در طول Covid-19 بیماری همه گیر. در اینجا آن است که در یک نمودار:

دانشگاه هاروارد/صندوق مشترک المنافع

Ateev Mehrotra یک استاد در دانشکده پزشکی هاروارد که رهبری این مطالعه در بالا به من گفت: “ما نگرانی واقعی است که آن دسته از بیماران که ممکن است به تعویق افتاده مراجعه و آنها در حال رفتن به یک flare-up خود را از بیماری های مزمن هستند.” در بدترین سناریو یک بیمار می میرند چرا که آنها قادر به روال چک آپ.

Dania Palanker یک استادیار پژوهشی مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات در جورج تاون سلامت موسسه سیاست گفت: او نگرانی در مورد افرادی که به تازگی مبتلا به دیابت یا بیماری های قلبی که نمی خواهد بود قادر به گرفتن که مهم اولین قرار ملاقات با یک دکتر جدید. “شما نمی توانید تاخیر آن قرار ملاقات ها برای چند ماه.”

و اگر مردم فراموش تاخیر مراقبت — آیا به دلیل عمل جراحی خود را لغو شد پزشک خود را بسته بود و یا آنها را در انتخاب خود به خود به جست و خیز درمان برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به Covid-19 — خود را در سلامت هستند احتمالا رفتن بدتر می شود.

خطر نیز وجود دارد که کاهش دیده ایم در پزشکی استفاده خواهد منجر بیمارستان های روستایی به نزدیک و یا شیوه های مراقبت های اولیه برای تحکیم که به نوبه خود محدود و دسترسی به درایوهای تا هزینه های. که عامل دیگری است که می تواند منجر به کمتر مراقبت های پزشکی به موقع برای آمریکایی ها در آینده خواهد بود که به نوبه خود منجر به بیشتر نامطلوب سلامت است.

وجود دارد و یکی دیگر از چیزی که واضح می تواند منجر به تعویق انداختن مردم مراقبت های پزشکی: از دست دادن درآمد و/یا بیمه بهداشت و درمان.

بیشتر اعداد متناوب: 33 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید و نرخ بیکاری نزدیک به 15 درصد است. کارشناسان پروژه که به عنوان بسیاری از 7 میلیون نفر را بیمه به عنوان یک نتیجه از بحران اقتصادی رسوب توسط Covid-19.

رکود اقتصادی می تواند جبران اثرات آن بر سلامت مردم است. ما می دانیم که ضرر و زیان در درآمد و بیمه بهداشت و درمان می تواند تاثیر منفی داشته باشد. Atun در واقع مطالعه این سوال خود به دنبال به طور خاص در سرطان های مربوط به مرگ و میر. او و یک تیم از محققان دریافتند که در 2008-2010 رکود اقتصادی وجود دارد برآورد شده 260,000 بیش از حد مرتبط با سرطان مرگ و میر در آن زمان از جمله 40,000 از درمان سرطان در کشورهای OECD.

کسانی که عواقب بودند احساس ترین در کشور بدون جهانی بهداشت تحت پوشش — که البته ایالات متحده است. و در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند بیمه سلامت آنها داشته باشد.

از سوی دیگر وجود دارد این است که برخی از تحقیقات نشان می دهد که به طور کلی مرگ و میر در واقع می افتد در طول رکود اقتصادی. اما این دلایل به خوبی درک نشده و برای افرادی که در واقع تجربه افزایش بیکاری و یا دیگر مشکل مالی وجود دارد هنوز هم به نظر می رسد نرخ های بالاتر از حاد مشکلات قلبی و به طور کلی مرگ و میر با توجه به 2011 خلاصه ای از تحقيقات موجود.

مرگ و میر بیش از حد پیچیده است سوپ بسیاری از متغیرهای مختلف که برخی از آنها صدمه دیده است سلامت و برخی از آنها ممکن است کمک به آن را (به عنوان مثال اگر مردم دود کمتر و ورزش بیشتر در طول رکود اقتصادی). این یکی از دلایلی است که چرا آن را به ما به درک کامل تاثیر Covid-19.

“اما من فکر می کنم اثرات منفی بسیار بیشتر چه این اثرات مثبت ممکن است” Atun به من گفت.

اگر وجود دارد یک محل که در آن تحقیقات اقتصادی تلاطم و سلامت همگرایی این است که رفتاری و روانی خوب بودن است آسیب در طول یک بحران اقتصادی است.

این است که شاید نظری دسته, بنابراین من آن را کوتاه نگه دارید. اما Atun با اشاره به این که های مختلف اجتماعی فاصله اقدامات ما گرفته ام به سرکوب Covid-19 خواهد یک اثر در جمعی ما سلامت روانی به عنوان بحران اقتصادی و ساده واقعیت دردناک از 100 ، 000 یا بیشتر مردم در حال مرگ از این ویروس فقط در چند ماه کوتاه است. پزشکی است تلفات به همه که درد ذهنی هر چند آن را دوباره به مدت طولانی خود را نشان می دهد.

و این نقطه است. آن را سال به صورت کامل تاثیر coronavirus درک شود.

“عوارض خواهد بود طولانی مدت از فوری ارقام که ما می بینیم” Atun گفت. و یا به عنوان کالن قرار داده و آن را: “خط پایین این است که این خواهد بود که یک جانور برای مرتب کردن.”

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر