در سپتامبر گذشته یک گروه از سابق ونزوئلا سربازان که در حال فرار به کشورهای همسایه کلمبیا آموزش دیده و آماده برای یک ماموریت شجاعانه: به سرنگونی رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو — با این امید کاذب از ما کمک به دولت است.

این طرح به اعدام دو ماه بعد در ماه نوامبر شامل دو بخش برای تقریبا 300 مردان است. یک تیم را بیش ماراکایبو, ونزوئلا دومین شهر بزرگ که دارای یک بندر مهم. دوم تیم را به طور همزمان فشار به کاراکاس پایتخت, برای راه اندازی یک حمله هوایی در ونزوئلا عمارت با ما هلیکوپتر پرواز توسط خلبانان آمریکایی با پوشیدن لباس نظامی ونزوئلا لباس.

هنگامی که در داخل ترکیب سابق سربازان مسلح آمریکا ارائه شده اسلحه و ماشین آلات و شب-vision goggles را تصرف مادورو و او را نگه دارید تا کمک از مرکیبو تیم وارد شده است. که نقطه امید این بود که بسیاری از ایرانیها مایل به پیوستن به نیروهای شورشی علت و پایه پایین بدون مبارزه.

با مرکیبو و صندلی ونزوئلا قدرت امن آمریکایی هلیکوپتر حمل و نقل خواهد مادورو به ایالات متحده جایی که او می خواست در قاچاق مواد مخدر به اتهام. ژوئن Guaidó آمریکا-حمایت ونزوئلا رهبر مخالفان که نزدیک به 18 ماه پیش راه اندازی یک جنبش جهانی تبدیل به کشور رئیس جمهور جدید خواهد در نهایت بیش از.

بود که این طرح به هر حال. عملیات واقعی است که در نهایت در مارس کمتر Michael Bay و بیشتر کیستون پلیس.

“تمام چیزی بود که خیلی مسخره است که آن را هرگز به کار” سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم افرایم Mattos بود که نه درگیر در این طرح شنیده ام اما این جزئیات به طور مستقیم از ونزوئلا درگیر به من گفت. “این کاملا احمقانه است.”

ابتدا در مارس 1, نزدیک به 60 ونزوئلا و دو سابق آمریکا Green Berets تلاش برای ورود به نوک شمالی ونزوئلا در دو قایق های ماهیگیری مسلح به مراتب کمتر از سلاح های مورد نظر.

طرح شد و بلافاصله خنثی شد. مادورو نیروهای کشته شدن هشت ونزوئلا از اعضای خوش آمدید تیم و بازداشت یکی دیگر از 13 عضو از جمله دو آمریکایی جانبازان. مادورو ادعا می کند نیروهای خود را می دانستند همه چیز در مورد عمل. “ما همه چیز را می دانست. آنچه که آنها در مورد صحبت کردیم. آنچه که آنها می خوردند و نوشیدند. که تامین مالی آنها گفت:” در تلویزیون ونزوئلا دوشنبه شب.

اما حتی اگر مادورو نمی دانم از طرح از قبل توییتهایی و ویدئوها اعلام حمله به جهان به عنوان آن بود در جریان قطعا ایم مخفیگاه او را.

کسانی که توییت ها و فیلم ها ارسال شده توسط یکی از مردان پشت اقدام به تهاجم: ما کهنه سرباز ارتش اردن Goudreau سه بار برنز گیرنده ستاره و بنیانگذار Silvercorp ایالات متحده آمریکا و کوچک در فلوریدا مستقر شرکت های امنیتی خصوصی.

یک تصویر از یک Silvercorp ایالات متحده آمریکا تبلیغی فیلم های اردن Goudreau.
Silvercorp ایالات متحده آمریکا

پس از گفتگو با یک تبعید عالی رتبه ونزوئلا عمومی و داشتن امن چه Goudreau, حداقل اعتقاد به امضا یادداشت تفاهم با Guaidó تیم به دنبال عملیات Goudreau و شرکت او کار می کرد با ضد مادورو نیروهای خود را برای انجام این ماموریت با وجود احتمال طولانی.

در حال حاضر برخی از لقب داده اند Goudreau را حمله به “احمق خلیج خوک ها” یک مرجع به شکست خورده سیا حمایت تهاجم کوبا در سال 1961. مصیبت تبدیل شده است و خجالت برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و Guaidó با هر شدت انکار هر گونه دخالت با حمله.

در اینجا چگونه آن را همه با هم آمد, چگونه آن را همه از هم جدا افتاد و آنچه در آن همه به معنی برای آینده ونزوئلا است.

به درک که چرا چنین بد تصور حمله خواهد رفتن به جلو در وهله اول شما نیاز به درک این دو مرد که از آن ساخته شده یک واقعیت: Goudreau و Clíver الکالا یک بازنشسته عمده و کلی در ونزوئلا نظامی.

داستان آغاز می شود با کانادا متولد 43 ساله Goudreau. پس از خدمت در کانادا نظامی در 1990s او رفت و به عنوان یک خدمت پزشکی گروهبان و غیر مستقیم آتش پیاده نظام عضو در ارتش ایالات متحده از سال 2001 تا سال 2016 به استقرار در عراق و افغانستان است. او تصمیم به بازنشسته پس از یک حادثه چتربازی منجر به ضربه مغزی و صدمات پشت.

چنین خطر همراه با خاک از خدمت به عنوان یک کلاه سبز های محاوره نام برای نیروهای ویژه ارتش که در این سرویس بهترین راه حل برای مبارزه با تروریسم و ضد شورش ماموریت. زمانی که Goudreau در نهایت بازنشسته از ارتش دریافت کرده بود و سه برنز ستاره که شد برای شجاعت یا مبارزه با خدمات.

تقریبا تمام حساب او یک نمونه سرباز. “او باور نکردنی بود. او که به شما می خواستم در ترانشه با شما” درو سفید که خدمت با Goudreau در عراق بود و قبلا یک شریک در Silvercorp ایالات متحده آمریکا, گفت, گلوب و ایمیل.

اما حتی نیروهای ویژه عملیات نیاز به پول زمانی که آنها بازنشسته شوند. Goudreau به خصوص مورد نیاز بودجه به عنوان یک دوست گفت: نیویورک پست او تا به حال بیش از 100.000 دلار در بدهی در سال 2018 است.

یک تصویر از یک Silvercorp ایالات متحده آمریکا تبلیغی تصویری.
Silvercorp ایالات متحده آمریکا

جستجو برای فرصت Goudreau یکی پس از طوفان ماریا آمار پورتوریکو در سال 2017. او یک کار در یک شرکت امنیتی خصوصی ساخته شده است که او را متوجه کسانی که نیاز به پرداخت پول خوبی برای یک سرباز سابق فراموش سختی کار برای آنها.

پس از 2018 مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا Goudreau دیدم نشانه. “من تو را دیدم پارک و گفتم خوب هیچ کس واقعا در مقابله با این, بنابراین من می خواهم برای رفع این,” او گفت: South Florida Sun-نگهبان روزنامه در طول یک نمایشگاه در پردیس ایمنی بعد از آن سال. بنابراین او ایجاد شرکت خود Silvercorp آمریکا برای پر کردن آنچه که او تلقی یک سوراخ در سودآور مدرسه امنیت بازار است.

او ایده های بزرگ: باید نیروهای ویژه سابق فعالان قراردادن در مدارس و مطرح به عنوان معلمان است. از آنجا که دانش آموزان نمی خواهد می دانم که آنها توسط مربيان هویت واقعی آنها ممکن است بیشتر مایل به توصیف چگونه آنها احساس یا شاید حتی آشکار نیت خود را به ساقه تا مدرسه.

“او فقط یک — او یک مغازه خنک معلم: ‘هی چه تا fellas,'” Goudreau گفت: در این نمایشگاه هر سان سنتینل بازی-بازیگری تصور مکالمه است که ممکن است بین دانش آموز و معلم خود تقدیر Jack Ryan. “من به نشستن با یک بچه که به تنهایی بازی ‘سیاه چال و اژدها” و من فقط سعی کنید تا ببینید که آیا وجود دارد هر گونه مشکلات است.”

Goudreau طرح کسب و کار شد و به اتهام پدر و مادر از دانش آموزان — نه مدرسه به طور مستقیم — $8.99 یک ماه برای این سرویس. (او می خواست به کار به طور مستقیم با پدر و مادر او گفت: سان سنتینل “تا کارکنان خود را می تواند مستقل از هر منطقه ‘زنجیره ای از فرمان.'”)

“زیبایی از آن است که این همه برای قیمت یک Netflix, اشتراک, پس از آن واقعا سخت به استدلال می کنند با من در مورد” خوب هزینه آن بیش از حد.’ شما نمی توانید به من بگویید که او گفت:” در نمایشگاه.

معلوم نیست اگر کسی خریداری شده که خدمات خاص از سابق سبز کلاه بره شرکت. اما متوقف نمی Goudreau از ارائه مجموعه ای از گزینه های برای مشتریان از جمله دو ساعت “کلاس آموزش” آموزش تصویری چگونه برای پاسخ به یک مدرسه تیراندازی — با بازی او ،

و با توجه به شرکت Instagram حساب Silvercorp ایالات متحده آمریکا درگیر شد و در مدرسه آموزش ایمنی به کودکان در کرتگنا.

آنچه روشن به نظر می رسد هر چند که خود شرکت انجام کار امنیتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل یک بار.

یک ویدئو در Silvercorp ایالات متحده آمریکا ویژگی های وب سایت Goudreau پوشیدن یک گوشی و یک دست کت و شلوار سیاه راه رفتن در اطراف این عرصه در طول یک ماه اکتبر 2018 تهمت تجمع در Charlotte, North Carolina. (این کد منطقه از Goudreau شخصی شماره تلفن همراه از آن دولت است. او در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)

Goudreau بزرگ شکستن هر چند — اگر یک نفر می تواند آن را که — به نظر می رسد هنگامی که او کار امنیتی برای ماه فوریه 2019 کنسرت برگزار شده توسط ریچارد برانسون میلیاردر در کلمبیا-ونزوئلا مرز در حمایت از Guaidó.

سابق-کلاه سبز به وضوح لذت می برد که وجود دارد به عنوان او نوشته شده تصویری فیلم برداری از کنار صحنه کنسرت خود را در شرکت Instagram حساب با عنوان: “کنترل هرج و مرج در مرز ونزوئلا که در آن یک دیکتاتور به نظر می رسد با دلهره.”

با توجه به سابق سرباز که در خدمت با Goudreau که در این کنسرت ساخته شده روشن به Goudreau که وجود دارد یک فرصت کسب و کار برای Silvercorp ایالات متحده آمریکا در مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به سرنگونی مادورو. “او همیشه تعقیب طلایی BB,” او گفت:, مرجع زبان عامیانه نظامی برای یک شات موفقیت است.

اما چیز دیگری اتفاق افتاده است در این کنسرت که قرار Goudreau در مسیر تلاش برای سرنگونی مادورو: او ملاقات الکالا.

ژنرال بازنشسته ونزوئلا Clíver الکالا در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاراکاس در جولای 18, 2016. الکالا بود بنا به گزارش این تجمع حمایت از یک گروه از سابق ونزوئلا نیروهای نظامی در کلمبیا برنامه ریزی برای سرنگونی رئیس جمهوری ونزوئلا.
ژوئن Barreto/خبرگزاری گتی ایماژ

الکالا بود بنا به گزارش این تجمع حمایت از یک گروه از سابق ونزوئلا نیروهای نظامی در کلمبیا برنامه ریزی برای سرنگونی مادورو. که ممکن است به نظر می رسد اما دیوید Smilde یک ونزوئلا متخصص در واشنگتن در آمریکای لاتین (ولا) گروه حقوق بشر گفت: من چنین بی پروایی نشان دادن توطئه شده اند امری عادی در سال های اخیر است.

در سال 2017 به عنوان مثال تبادل نظر خلبان Óscar پرز انداخت نارنجک به ساختمان های دولتی از یک هلیکوپتر. سال بعد هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار مادورو در طول یک رژه نظامی در یکی از پایتخت خیابان های اصلی. در اواسط ژانویه 2019 روز قبل از Guaidó راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود به نیروی مادورو از قدرت وجود دارد یک نظامی قیام علیه دیکتاتور در کاراکاس محله Cotiza. و Guaidó خود را به رهبری یک کودتا در مارس 2019 که در نهایت شکست خورده و عقب حرکت خود را.

بنابراین برای الکالا به یک گروه از شورشیان در اختیار او توطئه کودتا شاید نبود بنابراین تعجب آور است. چه شد بیشتر تعجب آور بود که او می تواند یکی از پیشرو این گروه است. پس از همه, او از طرفداران مادورو ‘ مربی این اواخر رئیس جمهور هوگو چاوز و برادر خود بوده است ونزوئلا سفیر ایران.

او همچنین می خواستم در آمریکا به اتهام قاچاق مواد مخدر و در سال 2011 شده بود تحریم توسط دولت آمریکا به اتهام دادن کلمبیا و چریک های سطح به هوا موشک در ازای کوکائین است.

اگر Goudreau می دانستم که هر که در آن به نظر نمی رسد به هم ریختن او.

به عنوان کنسرت زخم کردن دو مرد تا به حال یک جلسه در JW ماریوت هتل در بوگوتا پایتخت کلمبیا طی آن کل پیشین گفته Goudreau در مورد طرح خود را به ارسال دو تیم به ماراکایبو و کاراکاس عصاره مادورو از ریاست جمهوری خود را به عمارت و نصب Guaidó به عنوان رئیس جمهور.

Goudreau گفت: او می تواند به کمک افراد آشنا با این جلسه گفت: آسوشیتد پرس, امیدوار کننده برای آموزش و بازوی آنها را برای یک عملیات که هزینه حدود 1.5 میلیون.

او همچنین گفت که او می دانست که بالای مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا قطعا مرجع زمان خود کار امنیتی رئیس جمهور 2018 رالی. در بعد از ماه Goudreau شکل می گذشت رابطه با کیت شیلر, مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-محافظ در جلسات با Guaidó تیم در ونزوئلا در آینده.

به نظر می رسد هیچ چیز جامه از آن وجود دارد باقی می ماند و هیچ شواهد مستقیم از تماس نزدیک بین Goudreau و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا هر کسی که نزدیک به آن است.

در پایان جلسه Goudreau و الکالا باید به برخی از توافق آمده. Goudreau و چهار نفر دیگر — همه جانبازان — بعد از سفر به کلمبیا برای دیدار با برخی از شورشیان و شروع به کار با الکالا.

یک ماه ژوئن سند تهیه شده توسط Goudreau و با من به اشتراک گذاشته شده توسط Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم که در تعامل با آموزش ونزوئلا در کلمبیا نشان می دهد یک لیست از آیتم های این عملیات است. این شامل همه چیز از لباس و اسلحه و ماشین آلات night-vision goggles و تپانچه به Sharpie نشانگر دوربین و مرفین. حتی یک خط در مورد ضد تانک سلاح هر چند Goudreau آن را با برچسب “لازم نیست.”

که Mattos کردم این سند از کسانی که آماده شدن برای سرنگونی مادورو نشان می دهد Goudreau مشترک آن با الکالا و دیگران در این گروه است. اینکه آیا یا نه او وعده داده شده برای به دست آوردن تمام آیتم های خود را و چگونه او برنامه ریزی شده به پرداخت آن همچنان نامشخص است.

این امکان وجود دارد که یک منبع بالقوه بودجه بود Roen کرافت یکی از اعضای معروف پنیر-empire خانواده که بنا به گزارش سعی به جمع آوری پول برای تلاش تا حدودی امیدوار کننده مخاطبین خود دسترسی در داخل و زمانی که مناقصه برای قراردادهای دولتی در ونزوئلا یک بار Guaidó نصب شد. کرافت را رد کرده است این گفتن AP “من هرگز به [Goudreau] هر گونه پول است.”

Goudreau در ماه اوت نیز تبدیل به دوست خود سفید که در خدمت او در ارتش ایالات متحده به دنبال یک $750 میلیون دلار سرمایه گذاری برای به دست گرفتن میدان های نفتی در ونزوئلا پس از Guaidó رئیس جمهور شد. Goudreau ضمنی او با حمایت وزارت امور خارجه و دیگر واشنگتن تماس با ما برای طرح خود را سفید گفت: ارتش بار در هفته گذشته است.

هنوز هیچ گونه عملیات از این نوع نیاز به برخی از نوع خوبی متصل سرمایه و ترجیحا یکی که حال برخی از مهر با Guaidó اردوگاه.

که J. J. Rendón در آمد.

پس از چند ماه از کندوپاش تلاش برای حذف مادورو از قدرت Guaidó تا به حال به وضوح از ایده های اجرا. متحدان خود را در نتیجه تشکیل یک مرموز کمیته در ماه اوت گذشته به کشف راه های جدید برای دستیابی به هدف خود و انتخاب Rendón منجر به آن.

همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند ونزوئلا سوسیالیستی رژیم تحت فشار قرار دادند 56 ساله به خارج از کشور در سال 2013. در حال حاضر مستقر در میامی مادورو منتقد تبدیل شده است به یک مشاور سیاسی.

Rendón گفت: نگهبان که او و کمیته نگاه به چند گزینه های ممکن از جمله استخدام شرکت های امنیتی خصوصی اجرا شده توسط جانبازان. اما Rendón به سرعت قیمت ها را برای خدمات خود را از طریق سقف. “وجود دارد هیچ محدودیتی وجود ندارد — $1 میلیارد دلار به 1.5 میلیارد دلار” Rendón گفت.

J. J. Rendón یک جناح راست مشاور سیاسی و منتقد Maduro رانده شد از ونزوئلا در سال 2013. او در حال حاضر مستقر در میامی.
اما قهوه ای/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

Goudreau ساخته شده خود را در زمین به Rendón و گروه خود را در یک Miami condo در سپتامبر گذشته. او لقب طرح خود را “عملیات قطعنامه” بود که در واقع یک افزایش تا نسخه الکالا طرح توجیهی شامل 800 مردان به جای 300. واقعی نقطه فروش هر چند تقریبا قطعا قیمت او درخواست شد. به جای شارژ در بانک Goudreau درخواست $213 میلیون از ونزوئلا در آینده درآمد نفت همراه با 1.5 میلیون دلار نگهدارنده.

پس از چند جلسات Silvercorp ایالات متحده آمریکا و کمیته یک قرارداد امضا شده در ماه اکتبر. Rendón گفت واشنگتن پست که این معامله یک بالن آزمایش اساسا برای دیدن اگر Goudreau می تواند ارائه در وعده های خود را. اما کامل خدمات عمومی قرارداد و پیوست های آن را می توان آنلاین به صراحت طرح چه بود توافق برای: یک کودتا.

“یک عملیات به تصرف/بازداشت/حذف نیکولاس مادورو…حذف رژیم کنونی و نصب به رسمیت شناخته جمهور ونزوئلا ژوئن Guaidó” بخش 4a از پیوست می خواند.

فوقالعاده توافق ویژگی های امضا نه تنها از Rendón و Goudreau بلکه از Guaidó که نامش به نظر می رسد فقط به سمت چپ سابق سرباز. با وجود امضای Guaidó منکر هر گونه دخالت در برنامه ریزی گفتن ونزوئلا مقننه او “هیچ رابطه [با Goudreau] و نه مسئولیتی در قبال هر گونه اقدامات است.”

Rendón اذعان به CNN en Español روز چهارشنبه که امضای خود را در این قرارداد هر چند او نگهداری معامله شد و اولیه است. “این اکتشاف برای دیدن امکان ضبط و آوردن به عدالت از اعضای رژیم,” او گفت:, و اضافه کرد که این کمیته همچنین نگاه روش های دیگر برای رسیدن به خود را ضد مادورو اهداف است.

عمده دلیل هیچ چیز آمد از قرارداد Rendón گفت: واشنگتن پست بود چرا که Goudreau شروع رفتار “نامنظم” پس از امضای آن است. این جانباز نمی تواند تولید هر گونه اثبات او بودجه برای عملیات یا 800 مردان در اختیار او و در عین حال او همواره خواستار او بود پرداخت وعده داده شده $1.5 میلیون نگهدارنده Rendón گفت.

Rendón نشان داد نگهبان برخی از پیام های متنی Goudreau فرستاده او را در آن زمان. “من به 1.5 از راه قانونی. چه شرم” Goudreau نوشت. “ما به این را به شما بر روی صفحه گرامافون نقره ای و شما ای همه چیز.”

Rendón در نهایت به او داد 50.000 دلار برای دیدن اگر چه Goudreau مورد نیاز بیشتر بود اما کمک نمی کند یا نه.

به سرعت کمیته ایمان در Goudreau و Rendón تا به حال عمده استدلال با او در ماه نوامبر. برای کسانی که در بالاترین سطح آن به نظر می رسید این طرح مرده بود.

در عین حال برای ragtag شورشیان هنوز در انتظار Goudreau در کلمبیا, طرح بود ،

Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم منجر به یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند آموزش رایگان برای بشردوستانه امداد و عملیات. در پاییز گذشته مخاطب قرار داده و او را در تماس با سابق ونزوئلا سربازان به آنها را با ارائه آموزش های پزشکی.

Mattos به من گفت که او راحت بود که فقط انجام اما نمی عبور از خط به آموزش نظامی. تنها راه او می خواهم نظر به ارائه واقعی آموزش نظامی بود اگر ونزوئلا می تواند او را در تماس با دولت آمریکا رسمی هماهنگی با آنها.

آنها نمی تواند — به دلیل نبود یک. مبارزان معتقد Goudreau بود رفتن بین, ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای دریافت کمک های مالی و تجهیزات جنگی ماموریت را به انجام برسانند.

آنها نشان داد Mattos یک عکس از Goudreau با برخی از گفته او سازمان سیا و می توانید تمام چیزهایی که او به آنها وعده داده شده. سابق نیروی دریایی مهر و موم سعی disabuse آنها را از این ایده که: “او را که شما فکر می کنم او این است که” او به یاد می آورد و به آنها می گوید. “آنها فکر می کردند این بود که به ما کمک پایین آمدن به آنها کمک او بود که ما دولت را تایید و او را به صحبت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“آنها متقاعد شدند,” او اضافه شده است.

Mattos را تا پایان ارائه آموزش های پزشکی به حدود 20 سابق ونزوئلا سربازان در کلمبیا بودند که زندگی در یک خانه مختصر و مفید با به سختی به اندازه کافی غذا و آب برای همه است. تنها راه این مردان می تواند قابل اعتماد فرو نشاندن عطش خود از آب نشده از نزدیکی رودخانه Mattos به من گفت.

در عین حال روحیه خود را بالا بودند, او گفت:, در بخشی به دلیل اعتقاد آنها در این ماموریت و رهبر خود الکالا. Mattos گفت: کل پیشین معمولی متوقف شد یک روز با همسر و دختران جوان و رفتار سطح پایین تر سربازان به وضوح منتقل حس احترام.

وضعیت بدتر شد و در ماه دسامبر و ژانویه. وجود سوء ظن است که برخی از مردان در کلمبیا بودند وفادار به مادورو و مخفیانه گزارش بازگشت به کاراکاس Mattos شنیده از برخی از شورشیان. این تیم در نهایت شکست تا به گروه های کوچکتر و برخی از اعضاء اصلی بودند بیرون.

اما متوقف نمی رسم. Mattos شنیده از یک ضد مادورو جنگنده در اواسط ماه فوریه است که این عملیات در نهایت اتفاق می افتد در ماه مارس است. آن را نمی, و Mattos هیچ اطلاعاتی در چرا. وجود دارد چهار پاسخ های ممکن ،

برای اولین بار یکی از شورشیان دستگیر شد و پس از او وارد ونزوئلا در اوایل ماه مارس. دوم که همان ماه از ما تحت تعقیب الکالا همراه با ونزوئلا و دیگر مقامات بالا به اتهام narcoterrorism. سوم کلمبیا مقامات کشف و ضبط یک محموله سلاح که برای این ماموریت است. و در نهایت یک سال بعد از اولین دیدار با الکالا, Goudreau هنوز هم تا به حال ارائه شده شورشیان با سلاح و تجهیزات او می گفت: او می خواهم آنها را دریافت کنید.

“او overpromised و underdelivered,” Mattos به این نتیجه رسیدند.

آن را تبدیل به آشکار فقط چند ماه بعد زمانی که این عملیات در نهایت رفتم جلو.

در تاریخ 1 مه آسوشیتد پرس گزارش داد داستان Goudreau و الکالا تلاش. آن را بسیار دقیق از طرح اصلی, چگونه Goudreau رو درگیر و به همین دلیل هیچ عملیات با وجود ماه تمرین و برنامه ریزی است.

این امکان وجود دارد Goudreau دیدم مقاله و تصمیم به عمل به دلیل ماموریت برای سرنگونی مادورو — لقب “عملیات گیدئون” — آغاز شد که در همان روز. “نشانه و غرور” به احتمال زیاد آنچه رهبری Goudreau به حرکت رو به جلو با طرح Mattos به من گفت. “این مذاکرات.”

حدود 60 مردان نه 300 از برنامه های اصلی و به مراتب کمتر از 800 Goudreau گفت: او می تواند زمینه مجموعه ای از کلمبیا به ونزوئلا در دو کوچک قایق های ماهیگیری مسلح با اسلحه و مهمات و two-way radios. در میان خدمه دو سابق آمریکا Green Berets — ایران بری 41 و لوقا Denman, 34 — آنها Goudreau حال استخدام برای کمک به سرنگونی پس از خدمت با آنها در عراق است.

کارت شناسایی از افراد مرتبط با “عملیات گیدئون” نمایش داده می شود در دیدار با اعضای نیروهای مسلح در کاراکاس, ونزوئلا, on May 4.
Miraflores کاخ ریاست جمهوری/Anadolu Agency via Getty Images

آن را یک سفر تقریبا در هر راه. دریازده بسیاری از مردان آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در این سفر بیش از. “به آن تماس بگیرید, از بهره برداری خواهد بود بسیار سخاوتمندانه” فرناندو Cutz که قبلا مدیر برای آمریکای جنوبی در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی به من گفت.

یک نفر بود که به طرز محسوسی را در یک قایق ماهیگیری از رفتن به ونزوئلا سواحل Goudreau خود را. در عوض او را در محل دیگری ضبط یک ویدیو به اعلام به جهان است که این عملیات ها که در جریان است.

“شجاعانه دوزیست raid راه اندازی شد از مرز کلمبیا به اعماق قلب کاراکاس” Goudreau گفت: در تصویری ایستاده کنار سابق ونزوئلا, ارتش کاپیتان. “ما واحدهای فعال شده اند در جنوب غرب و شرق ونزوئلا است.”

این ویدئو که از قرار معلوم توسط Factores de Poder میامی مبتنی بر کانال یوتیوب متمرکز در ونزوئلا و Goudreau خواهد همچنان در مصاحبه های خروجی به عنوان raid پیشرفت.

Silvercorp ایالات متحده آمریکا نیز توییتی در مورد ماموریت در مارس 3, روز قایق شدند ره توسط مقامات ونزوئلا. (این Silvercorp ایالات متحده آمریکا حساب توییتر بوده است حذف شده است.)

نیازی به گفتن نیست, اعلام کودتا قبل از آن تا به حال واقعا شروع نشده بهترین راه برای حفظ این عنصر از تعجب. “آن چنان ذهن bogglingly گنگ است که من فکر کردم آن را غلط,” Mattos گفت.

بین AP داستان تصویری از توییت و ایرانیها به احتمال زیاد آگاهی از عملیات از قبل 60 مرد ایستاده بود کمی شانس.

ونزوئلا وزیر اطلاعات, خورخه رودریگز به خبرنگاران گفت: این هفته که اولین قایق ساخته شده راه خود را به یک شهر در نزدیکی کاراکاس در تاریخ 1 مه. دوم قایق بود پشت او اشاره کرد اما آن را به یک 45 دقیقه درگیری با ونزوئلا نظامی, هلیکوپتر تک تیر اندازها و حتی عصبانی ماهیگیران.

کسانی که جان سالم به در تلاش برای فرار به نزدیکی هلندی جزیره, اما به جای قایق فقط به پایان رسید تا با حذف کردن اعضا در زمینه های مختلف در امتداد ساحل که در آن ونزوئلا مقامات در نهایت آنها را دستگیر کردند.

در نهایت حداقل هشت نفر کشته شدند و 13 گرفته شد به ونزوئلا بازداشت از جمله دو آمریکایی سابق Green Berets; برخی از مادورو منتقدان ادعا می کنند نیروهای خود را اعدام برخی از زندانیان است.

این عملیات یک شکست بود قبل از آن حتی آغاز شده است.

در طول یک تلویزیون آدرس در مارس 4, مادورو تمسخر اعضای تهاجم نیروی به عنوان “بازی رمبو” و برگزار می شود شناسه دو آمریکایی ها ظاهرا حمل شده در آنها را زمانی که آنها دستگیر شدند از جمله توت گذرنامه و همچنین به عنوان یک منقضی شده پنتاگون نشان.

دولت ونزوئلا رسانه ها نیز منتشر شد و یک ویدیو از Denman تحت بازجویی که در آن او با اذعان به دخالت خود را. “من در حال کمک به ونزوئلا را کنترل کنید,” او می گوید:, و اضافه کرد که این ماموریت بود كه در قرارداد امضا شده توسط Goudreau, Rendón و Guaidó.

Mattos به من گفت که او به رسمیت شناخته شده برخی از مردان او آموزش دیده در ویدئوها از botched حمله. “من شده است بیمار به معده من این چند روز به خاطر این همه” او گفت:. “من می دانم که این بچه ها و من در مورد مراقبت از این بچه ها. به نظر من آنها دوستان و آنها را بیش از برای شام.”

“در حال حاضر من آنها را در قید و تنها خدا می داند که چه چیزی اتفاق می افتد به آنها” او ادامه داد.

حتی Goudreau می داند. “من سعی کردم به تعامل همه من می دانم که در هر سطح,” او گفت: آسوشیتد پرس در مارس 5. “هیچ کس از بازگشت من تماس. آن را یک کابوس است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo مطمئن خبرنگاران در مارس 6 که “ما با استفاده از هر ابزاری که ما در دسترس” را به دو آمریکایی ها صفحه اصلی.

این منصفانه است که می گویند همه چیز نیست و برای هر کسی که حتی در حاشیه دخیل در شکست حمله.

Guaidó همچنان در موضع دفاعی فیلدینگ سوال در مورد دخالت خود را و اینکه آیا او هماهنگ یک کودتا با آمریکا کمک کند.

“این به وضوح منجر به بدتر شدن اپوزیسیون ملی و بین المللی ایستاده” گفت: Smilde به ونزوئلا متخصص در ولا و در کوتاه مدت, او گفت: آن را “تقویت مادورو دولت در تلاش برای demobilize مخالفت با ظاهر شکست ناپذیر است.”

مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از رئیس جمهور در پایین نیز هرگونه “direct” نقش مهمی در این عملیات است.

Cutz که مشغول به کار در ونزوئلا سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی به من گفت که او فکر می کند هر دو طرف به احتمال زیاد گفتن حقیقت است.

اگر Guaidó واقعا درگیر شد و او را از کار بد ، “وجود دارد هیچ پذیرش برای این افراد زمانی که آنها وارد شدند. هیچ تظاهرات خیابانی. هیچ چیزی در ونزوئلا پایان” Cutz گفت. “چرا او نشستن وجود دارد بی سر و صدا کنید و سعی کنید برای کمک به این عمل؟”

بعلاوه Cutz گفت: “اگر دولت آمریکا تصمیم به سرنگونی مادورو ونزوئلا می تواند رفته است. ارتش آمریکا می تواند شکست نظامی ونزوئلا, من بدون شک در مورد آن است. اما می تواند 60 بچه ها آن را انجام دهید ؟ هیچ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود ابراز احساسات مشابه در روز جمعه. “اگر من می خواستم برای رفتن به ونزوئلا من نمی خواهد یک راز در مورد آن گفت:” در فاکس نیوز مصاحبه. “من می خواهم به در و آنها هیچ چیز در مورد آن. آنها را بیش از رول. من نمی خواهد ارسال یک گروه کوچک. هیچ هیچ هیچ.”

“این امر می تواند به نام یک ارتش” او ادامه داد. “این امر می تواند به نام یک تهاجم.”

مادورو در ضمن فقط به حال خود بهترین هفته در ماه. او اصرار دارد دولت آمریکا هماهنگ همه چیز این ادعا که “دولت به طور کامل و به طور کامل درگیر در این شکست حمله.”

که آیا یا نه که در واقع درست است — و دوباره هیچ شواهدی وجود ندارد که تا کنون دولت آمریکا درگیر شد — این واقعیت است که دو آمریکایی سابق نیروهای ویژه سربازان دستگیر شدند حمل نظامی خود را IDs کمک می کند تا تقویت ایرانیها دیرینه ادعا که Guaidó تلاش برای حذف او بخشی از یک آشکاری آمریکا کودتا.

این تصور که دولت ایالات متحده خواهد بود که در یک عملیات مخفی برای سرنگونی یک دولت در آمریکای لاتین است که دقیقا بعید است ، و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبوده است ظریف در مورد تمایل خود را برای حذف مادورو و نصب Guaidó.

در واقع Cutz گفت: گسل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و به خصوص سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, برای یک موضع تهاجمی نسبت به کشور است که تنظیم صحنه برای چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

بولتون و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم “استفاده از زبان است که بیش از حد بود و منجر به تفسیر توسط افراد که سرنگونی بود رسمی ایالات متحده سیاست” Cutz به من گفت.

Goudreau قطعا به این نتیجه رسید و سعی کردم به سود حاصل از آن. به جای او کشته و اسیر و طرح میتوانست سیاست خارجی آمریکا است. و ما اجرای قانون فدرال مقامات این گزارش در حال حاضر تحقیق برای قاچاق اسلحه. یک سخنگوی اف بی آی با استناد به وزارت دادگستری سیاست نه تایید و نه انکار وجود جریان پروب.

احتمالا رفتن به زندان برای آن جرم است و مجازات Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم معتقد است Goudreau سزاوار است. “او باید به نوبه خود بیش از به دولت ونزوئلا در ازای آزادی دو آمریکایی گفت:” من یقین. “او باید انجام دهید این است که به طور داوطلبانه.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de