سن برناردینو کانتی گزارش 62 جدید COVID-19 موارد جدید مرگ و میر; مجموع موارد در 2,964

Coronavirus موارد در سن برناردینو کانتی رشد شاخص کمی در یکشنبه پس از شهرستان بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز پیش از آن. متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

San Bernardino County مقامات بهداشت تایید 62 موارد جدید یکشنبه — 2% افزایش از روز قبل و شهرستان در حال حاضر در مجموع از 2,964 مثبت COVID-19 موارد است. این دو برابر شدن زمان باقی مانده در 12.1 روز.

روز یکشنبه آمار و ارقام نشان می دهد این شهرستان است گزارش در مورد 136 مثبت مورد در هر 100,000 نفر است. که تعداد 133 روز قبل از.

تا کنون 30,632 افراد آزمایش شده در این شهرستان با کمتر از 10 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان تایید 620 آزمون در روز شنبه که برابر است با حدود 29 آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

به منظور بازگشایی Gov. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز.

همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه. در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

در حال COVID-19 موارد کاهش در دره ؟ نگاهی به داده ها

به روز رسانی: 33% از مجموع کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر در خانه های سالمندان وزارت امور خارجه می گوید:

چه ویروس چیست برای محیط زیست?جدید ناسا داده میریزد نور به تاثیر

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

San Bernardino County مقامات بهداشتی گزارش جدید مرگ و میر در روز یکشنبه و به طور کلی مرگ و میر همچنان در 3.8%. در مجموع 114 نفر فوت کرده اند از coronavirus عوارض در شهرستان است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر