به واشنگتن بحث بیشتر محرک قانون در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-Palm Desert کمک سرب تلاش برای کنار بودجه فدرال برای کمک به قبایل امکانات بهداشتی بهبود یافتن از دست دادن درآمد به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رویز یکی از 47 نمایندگان که ارسال یک نامه هفته گذشته درخواست سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی به وقف اضطراری تخصیص بودجه برای بهداشت هند خدمات بهداشتی فدرال آژانس و دیگر قبایل سازمان های مراقبت های بهداشتی.

“قبیله ای امکانات بهداشتی منبع اصلی از مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر از بومیان آمریکا افراد و بسیاری از آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن درهای خود را باز در طول این بحران گفت:” رویز. “جوامع بومی اغلب بیشتر نابرابری های سلامت از دیگر جوامع است و ضروری است که کنگره را فراهم می کند قابل توجهی امداد اورژانس صندوق برای حمایت از قبیله ای برنامه های بهداشت و درمان.”

دو حزبی نامه توضیح می دهد که به رهبران کنگره که در زمان عادی این IHS ارائه شده است با به اندازه کافی بودجه توسط کنگره برای پوشش تمامی هزینه های مراقبت های بهداشتی نیاز برای سرخپوستان و بومی آلاسکا افراد است. بنابراین سیستم متکی بر اشکال دیگر درآمد برای ادامه به کار گیرند.

یک جریان درآمد اضافی است که بیمه, billings, برای روش انتخابی مانند غیر اورژانس جراحی.

به امکانات مراقبت های بهداشتی باید متوقف ترین روش انتخابی و غیر coronavirus مراقبت در بیمارستان, billings, برای این روش اغلب برای پرداخت بیمه و به عنوان شخص ثالث مجموعه کاهش یافت.

به گزارش IHS $1.14 میلیارد دلار در شخص ثالث مجموعه, در این نامه آمده است: در سال 2019 که برابر با حدود یک پنجم از آن بخش بودجه.

با دور کمتر شخص ثالث بازپرداخت IHS است ابتدا به صورت انتظار می رود کمبود مالی است که ممکن است ترک بسیاری از امکانات “در معرض خطر بسته شدن و نابرابری های سلامت که در حال حاضر وجود دارد در کشور هند تبدیل خواهد شد بیشتر تشدید” نامه می خواند.

مراقبت عمل در ماه مارس 2 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی بسته کمک در مورد اختصاص 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان این نامه به تشریح. اما آن را نمی تخصیص بودجه به طور خاص به IHS. در آوریل 22, وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد این امر با ارائه 400 میلیون دلار به IHS.

ملی بهداشت هند مدیره حمایت برای افزایش IHS بودجه برای کمک به برآورد امکانات می تواند در حال حاضر از دست رفته حدود 1.7 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به کوروناویروس.

“شخص ثالث بازپرداخت از مودیان مانند مدیکر پزشکی و بیمه های خصوصی انتگرال به ثبات مالی از نظام سلامت” گفت: NIHB رئیس ویکتوریا Kitcheyan. “شبیه به فدرال و ایالتی و خصوصی سیستم بهداشت و درمان قبایل در حال استفاده از هر منبع برای محافظت از شهروندان خود را از COVID-19 از جمله صدور stay-at-home سفارشات لغو غیر اورژانس پزشکی است و کاهش در شخص درمانگاه بهداشت بازدیدکننده داشته است.”

کسانی که از لغو و کاهش Kitcheyan افزود: در حال نگه داشتن افراد, امن, اما کمبود بودجه می تواند شاتر و امکانات بیشتر به مخاطره می اندازد کسانی که نیاز به مراقبت.

دو حزبی نویسندگان این نامه درخواست کنگره رهبری به صراحت کنار بودجه برای IHS و مشابه دیگر مراقبت های بهداشتی سازمان برای کمک به مقابله با از دست دادن شخص ثالث بازپرداخت است که نگه داشتن آنها را از نظر مالی قابل دوام و قادر به ادامه به ارائه مراقبت های بهداشتی.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de