شفا از اقدام به خودکشی در انزوا

جان Mondello, 23, کار در شهر نیویورک آتش نشانی و اورژانس خدمات پزشکی. او با خودکشی در آوریل 24, کمتر از سه ماه پس از شروع به درمان Covid-19 بيمار.

“او به من گفت که او تجربه بسیاری از اضطراب شاهد بسیاری از مرگ او می خواهم آن را احساس سنگین تجربه زمانی که او موفق به نجات یک زندگی” Mondello دوست گفت: New York Post.

دکتر لورنا M. Breen, 49, شد, مدیر پزشکی بخش اورژانس در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان. او با خودکشی در آوریل 26. Breen تا به حال هیچ سابقه قبلی بیماری روانی پدرش فیلیپ Breen, گفت, نیویورک تایمز, اما او به نظر می رسید “جدا” هنگامی که او صحبت می کرد در مورد یورش مرگ او شاهد در محل کار.

“او واقعا در سنگر خط مقدم. … اطمینان حاصل کنید که او را ستایش به عنوان یک قهرمان است چرا که او بود,” او گفت: پدر. “او مصدوم فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری که مرده است.”

کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر نیست و تنها بودن را در معرض خطر فیزیکی. آنها خیره پایین عظیم سلامت روانی بحران ، وظیفه با درمان ده ها هزار نفر از بیماران اغلب بدون منابع کافی مانند تجهیزات حفاظت فردی کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال تجربه ناامیدی در صورت قرار گرفتن در معرض مکرر به مرگ و بیماری با توجه به Jodi جاکوبسن فری استاد در دانشگاه مریلند دانشکده علوم اجتماعی.

اما این خطرات نیست فقط محدود به پاسخ اول و خط مقدم کارگران است. آنها احساس بسیاری از ما که در مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان به ویژه کسانی که با سابقه خودکشی و یا تلاش. یک مطالعه جدید منتشر شد سهشنبه یافت که تا 75,000 اضافی مردم می میرند و از “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” — خودکشی و استفاده از مواد مخدر — به دلیل Covid-19 بحران است. که در بالای نرخ خودکشی است که در حال حاضر در حال افزایش است قبل از همه گیر.

“بسیاری وجود دارد, گزارش از بحران خطوط و دیگر جمع آوری داده ها از منابع است که شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در اسلحه گرم, فروش, خشونت بین فردی و شخصی بحران مالی گفت:” جاناتان خواننده, رئيس جمهور از آمریکا انجمن Suicidology اضافه کرد که اینها همه عواملی است که مدت طولانی است که در ارتباط با افزایش خطر خودکشی.

“در یکی از بدترین سناریو شما کسی است که مبارزه با افکار خودکشی برای مدت زمان طولانی به تازگی خود را از دست داده و در یک بسیار تعارض بین فردی رابطه با به هیچ وجه امن ترک,” او گفت:. اما با اجتماعی فاصله و خود جداسازی منابع و پشتیبانی سیستم های سخت تر برای دسترسی به. اضافه کردن شکست دولت به اندازه کافی پاسخ به مناجات و عوامل خطر و سلامت روانی بحران تنها بدتر خواهد شد.


من می دانم دست اول چگونه مخاطره آمیز در این زمان است. چند هفته پیش من گذاشت من درمانگر. گوشی من بلافاصله لرزید با یک اطلاع رسانی است. لطفا با پر کردن این طرح ایمنیمن درمانگر پیام بخوانید تکرار آنچه که او سعی کرده بود به من بگویید در طول ما teletherapy جلسه.

زندگی من در خطر بود. دوباره.

در ماه نوامبر گذشته پس از گذراندن ماه درد و رنج از عدم درمان اختلال دو قطبی و انزوای اجتماعی من اقدام به خودکشی. پس از آن من نیاز به تنفس زندگی را به خودم.

من برنامه ریزی در مورد استفاده از این سال با افرادی دوست داشتم به سفر به مکان های جدید و یادگیری برای تبدیل من درد عمیق به ساختمان جامعه است. اما فقط سه ماه بعد از من به امید در زندگی Covid-19 روز من به تنهایی. من احساس به عنوان اینکه این مهم در سال شفا دزدیده شده است از من. و در راه های بسیاری از آن شده است.

در سال پس از اقدام به خودکشی مردم در بالاترین خطر ابتلا به تلاش دوباره و در حال مرگ با خودکشی به گفته های اخیر علمی نقد و بررسی توسط دکتر. جنیفر شرایبر و لری culpepper در. آن را به خصوص خطرناک برای افراد مبتلا به اسکیزوفرنی و اختلال دو قطبی و تک قطبی افسردگی عمده.

مقاله منتشر شده در ماه گذشته در JAMA Psychiatry بررسی چگونگی اجتماعی فاصله — تمرین در خانه ماندن و باقی مانده جسمی و دور از دیگران به کاهش میزان عفونت از رمان coronavirus — متصل است به یک خطر بالاتر از خودکشی. “افراد دچار افکار خودکشی ممکن است عدم اتصال به افراد دیگر و اغلب قطع از دیگران به خطر خودکشی افزایش می یابد. افکار خودکشی و رفتارهای مرتبط با انزوای اجتماعی و تنهایی” نویسندگان نوشتن.

من می دانم چگونه احساس کاملا به تنهایی و رها شده باعث می شود که من فکر می کنم من اجرا از گزینه های. چند بار از من آغاز شده اجتماعی فاصله من فر در یک توپ و sobbed وزن با احساس انزوا و احساس که من قفل شده بود خودم را به آرامگاه. در بسیاری از راه های, من احساس می کنم من به آرامی بازگشت به فضای من در بدترین. و من وحشت زده.

هنوز هم من می دانم که ماندن در خانه بهترین راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. من ممکن است در معرض خطر به دلیل شرایط روانی اما پناه-در-محل من خودم بگویم این است که چگونه من خودم را حفظ خواهد کرد و عزیزان من امن است. این بدان معنا نیست که من نمی خواهم جهنم. و که هر روز دولت باعث می شود آن را مشکل تر است.


دولت شکست خورده پاسخ به این همه گیر — از متناوب عدم گسترده آزمایش به یک کمبود بسیار زیاد از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی — منجر به بیش از 60 ، 000 مرگ و میر و 26.5 میلیون شغل از دست داده. من تماشا رئیس جمهور ما به توصیه های پزشکی که به معنای واقعی کلمه ما را بکشند. هر روز یکی دیگر دولت سراسیمه به بازگشایی آن در اقتصاد نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی. در ضمن با کاهش بودجه های حرفه ای نوشتن من کاهش مییابد و مزایای بیکاری احساس غیر ممکن است برای دریافت. به عنوان دولت ما موفق به مهار این ویروس بیشتر مردم خواهد مرد نه تنها از بیماری جسمی اما از ناامیدی روانی آنها ممکن است به تسلیم.

آن را حس می کند در بیمارستان کارگران در معرض خطر هستند. در اوایل ماه مارس در آمریکا تنها 1 درصد از ماسک مورد نیاز برآورد کارشناسان این امر نیاز برای رسیدگی به این بحران است. کارگران بیمارستان بودند شکست خورده توسط یک سیستم است که فراهم نیست خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله پرستاران و کارگران بهداشت و دستیاران پزشکی — با شخصی به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به طوری که آنها نمی خواهد که به تماشای همکاران خود می میرند.

پس از آن وجود دارد ما امتناع دولت به تصویب stay-at-home سفارشات قبلا در این بحران که ناشی از بیمارستان ها برای تبدیل شدن به آب گرفتگی با Covid-19 موارد است. در ضمن کارگران بیمارستان شد بیشتر شکست خورده با عدم جارو اجاره و رهن لغو و یا اقتصادی شبکه های ایمنی که کاهش برخی از تنش نیاز به بیرون رفتن و کار می شود و در معرض ویروس.

در بالای ضروری کارگران در خط مقدم از این بحران — که بسیاری از آنها در حال underpaid سیاه بومی و قهوه ای مردم وجود دارد دیگر جمعیت های آسیب پذیر به نگران در طول این زمان: خشونت خانگی بازماندگان به دام افتاده با معتادان خود احساس هیچ فرار از آنجا که آنها نمی توانیم یک هتل و همه پناهگاه ها بسته شده است. افرادی که از دست داده ایم امیدواریم چرا که آنها تبدیل شده ایم houseless و یا اینکه آنها نمی توانند خانواده خود را تغذیه. کسانی که نمی تواند خود را نگه دارید و آنهایی که دست به عنوان آنها فوت ناشی از این بیماری است. مردم مبارزه با مواد مخدر سوء استفاده هستند نیز در معرض خطر به خصوص اگر آنها قبلا تجربه مصرف بیش از حد آن مرتبط است در معرض خطر بالاتر مرگ با خودکشی.

پس از آن وجود دارد بیمار روانی مردم که نمی توانیم زندگی-صرفه جویی در درمان و داروهای آنها نیاز دارند و یا افرادی که نمی باید منابع جامعه برای زنده نگه داشتن آنها. و سپس اضافه کردن به که 85 درصد افزایش تفنگ خرید در ماه مارس و مردم دو تا 10 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از اسلحه گرم اقدام به خودکشی نسبت به انواع دیگر از تلاش.

Gabriela اخیر فارغ التحصیل شده که افسردگی و اضطراب است. او هیچ ایده چگونه او را پیدا کردن کار و یا دریافت بیمه بهداشت و درمان. او گفت: بورسی که این بی ثباتی و همچنین دوری از خانواده و دوستان و شریک زندگی باعث شده است که او را به مبارزه با افکار خودکشی.

به عنوان یک مقیم پورتوریکو که کل مقطع کارشناسی تجربه شده است و پر از بلایای طبیعی او می گوید: دولت ما نیاز به مسئولیت برای این سلامت روانی بحران است. “من آرزو می کنم آنها فقط انجام کار خود را و خود را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او می گوید Vox.

برای من این یک چیز به بهبود است. آن دیگری به انجام این کار با این ترس که اگر من به یک اورژانس روانپزشکی, تسهیلات, من می خواهم به حمل و نقل ممکن است یک Covid-19 شیوع با توجه به سیاست های غفلت و روانی بیماران خاص آسیب پذیری. سپس وسط-از-این-شب وحشت در مورد آنچه که در آینده از جهان ما در حال رفتن به مانند نگاه.

آماده تر مراقبت های بهداشتی ما کارگران بیشتر موثر رهبران ما می تواند بیشتر در سهولت کسانی از ما که مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان می تواند احساس.

فری می گوید بورسی که وجود دارد راه برای رسیدگی به این موضوع در درجه اول افزایش سرمایه گذاری ما در سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر درمان است. او همچنین اشاره می کند که این مهم به مشورت با کسانی که تجربه دست اول با بیماری روانی و سوء استفاده از مواد مخدر. “افرادی که رفته اند را از طریق تجربه باید بخشی از پیدا کردن راه حل” او می گوید.


من عزاداری بحرانی سال از درمان من فکر کردم من می خواهم. اما برای زنده ماندن من نیز در آغوش ماه نهفته است که قبل از من اما نامشخص آن ممکن است به نظر می رسد.

پس برای ادامه درمان من صحبت من با مردم دارم از طریق تماس های تصویری الگوی رفتاری-های چت گروهی و روزانه check-ins. من در روانپزشکی قرار ملاقات آنلاین و دریافت نسخه های من تحویل داده است. من فراموش داخلی ثابت کار روزنامه نگاری و منعکس کننده. من نگه داشتن خودکشی تدریس خصوصی در خانه شماره در این نزدیکی هست. من در درک امیدوارم که هر جا که من می توانید آن را پیدا کنید. من سعی می کنم به عشق عمیق من سعی خودم رو ببخشم برای چیزهایی که من ممکن است پشیمانی. من سعی می کنم برای پیدا کردن شادی هر جا که من می توانم.

من از جهان متفاوت است. و وقتی که من احساس خشم من سعی کنید به استفاده از آن خشم به تصور کنید که چگونه من می تواند کمک به کسانی که رویاهای یک واقعیت مانند تبدیل شدن به یک مراقبت های بهداشتی کارگران در جوامع از رنگ. ناامیدی همه جا هست. اما تا میل به تغییر گرسنگی برای انقلاب است.

Dese دارای’Rae L. مرحله یک کار اجتماعی, دانشجوی کارشناسی ارشد و یک بازمانده از خودکشی نیز تلاش می کند با علائم پس از بحران آغاز شده است. “به محض این که بیش از ما در حال رفتن به تغییر اساسی به مردم,” او می گوید.

فری می گوید او امیدوار هنگامی که او می بیند مردم و افزایش آگاهی آنها در مورد مسائل مربوط به سلامت روان و نابرابری و گفت که Covid-19 بحران مانند یک آینه است که به ما نشان می دهد چگونه شکسته جامعه ما است. “و آینه های شکسته است,” او می گوید. “بنابراین اگر ما نمی یاد از این ما را بهبود نمی بخشد … من تقریبا حتی نمی تواند معده فکر. مردم در حال رفتن به ادامه مردن اگر ما چیزی را انجام نمی به تغییر سیستم.”

Nylah برتون است که بر اساس دنور-نویسنده. او را پوشش می دهد, روانی, سلامت, عدالت اجتماعی و هویت. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma